Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zmusic meza do odejscia...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

    Ehm... a ja dopiero ten ostatni post w wykonaniu męża przeczytałam

    No i w sumie się zgadzam - kij ma zawsze dwa końce, a najłatwiej jest przedstawić jedną, własną wersję i zarządzić lincz na drugą osobę.

    Mam nadzieję, że uda się Wam "dogadać", wyjaśnić wszystko. Nie dla dobra dzieci - bo to ostatnia rzecz z powodu której można razem być. Ale dla siebie i przy okazji stworzyć dobry, prawdziwy dom. Więcej zrozumienia dla siebie wzajemnie i - kurcze - zrozumcie: jak są dzieci to sorry, nie ma że idę spać, bo jestem zmęczona/zmęczony. Obie strony są, a dzieciaczki w tym momencie na pierwszym miejscu. Ja kiedy jestem padnięta po prostu kładę się jak położymy dzieciaczki. I tyle

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

      Dla mnie sprawa jest prosta uciekać i to jak najszybciej, nie ma co się męczyć z kimś kto i tak ma to gdzieś, a dalsze trwanie może doprowadzić do tragedii. Jakby któraś z Pań była z okolic Płocka to mogę polecić dobrą kancelarię, która działa właśnie w tematyce rozwodowej.
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:32.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

        Tak. Nie ma co trwać w związku, który nie jest szczęśliwy i przynosi więcej kłopotów niż pożytku. W takich sytuacjach warto zasięgnąć rad prawnika. [zjadamy reklamy] ta kancelaria jest dobra. Ma atrakcyjne ceny i dobrze wykonują swoją pracę. Zajmują się rozwodami, alimentami i piszą pisma w imieniu klientów. Można skorzystać z ich usług przez internet lub bezpośrednio w kancelarii.
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:31.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

          Zamiast radykalnych działań, może warto na jakiś czas wybrać separację. Być może zdziała cuda.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

            Powrót do Polski?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

              nie rozumiem twojego pytania, jeśli jest ci bardzo źle to sama odejdź jeśli chcesz z nim być to powalcz o ten związek pomyśl czemu jest źle

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

                Dokładnie jak wyżej jak nie chcesz być z mężem to po prostu udaj się do prawnika, złóż pozew rozwodowy i zakończ związek. Gdybyś nie wiedziała do kogo się udać to w Warszawie mecenas Budrewicz to jeden z najlepszych prawników zajmujących się sprawami rozwodowymi. Tutaj masz namiar - http://www.rozwod-warszawa.pl/ - nie zwlekaj bo nie warto.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

                  Już cztery lata ma pierwszy wpis... Trudna, skomplikowana historia. Ale, wiecie co, ja mam nadzieję że oni rozwiązali inaczej swoje problemy niż odejście od siebie...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

                    Tego nigdy nie wiadomo, a problemy są podobne.
                    Niestety, ale takie sprawy potrafią się ciągnąć latami, właśnie przez to, że słabsza strona boi się zrobić krok w kierunku normalności.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jak zmusic meza do odejscia...?

                      bardzo mi przykro, mam nadzieję, że może uda Wam się dojść do jakiegoś porozumienia.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X