Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

    mileymila dziękuje! Kciuki się przydały! Na szczescie lekarze mi pomogli i teraz jestem w ciąży!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

      marzenkia dziękuję za kciuki! Gratuluje Ci odwaznej decyzji i dzieciątka! Na pewno jestes teraz najszczesliwsza osoba na ziemi! A powiedz gdzie się leczylas? Ja tez mam nadzieje, ze nam się uda i niebawem będę mogła dołączyć do grona szczęśliwych matek Moj lekarz z kliniki gdzie się lecze to na prawde cudotworca!

      Skomentuj


        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

        katstach a czy Ty się gdzies leczylas? Bo ja zastanwiam się nad wyborem kliniki właśnie. Jestem po poronieniu i wiem, że najwyzsza pora żeby udac się do specjalisty

        Skomentuj


          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

          Napisane przez katstach Pokaż wiadomość
          Nie wiem czy suplementacja jest rozwiązaniem.



          Novika, a pytałaś o to specjalistę? Myślę, że rok to jest już moment, żeby pojawić się w klinice na wizytę tak dla pewności i dopytać o wszystko.
          Polecam klinikę Invicta. Super specjaliści, na pewno szybko podadzą diagnozę i zalecą odpowiednie leczenie. Wydaje mi się, że nie ma na co czekać, suplementacja moim zdaniem to już dla ciężarnych, przy długotrwałych staraniach raczej niestety nie pomoże. Chociaż kwasu foliowego ja sobie nie żałuję powodzenia!

          Skomentuj


            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

            Zdecydowanie, wszystkie takie kwestie powinny być uzgadniane z lekarzami. Uważam, że nierozsądne jest podejmowanie jakichś działań na własną rękę, bo może mieć to zły wpływ na Was i na Wasz organizm. Możecie poczytać o suplemencie diety Inoferm w http://www.inofem.pl/leczenie-insuli...kobiet-z-pcos/ bo być może będzie on dla Was bardzo pomocny.

            Skomentuj


              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

              malkamravka123 a czy mogłabyś powiedzieć u kogo się leczyłaś i powiedzieć na jakim jesteś etapie? Z mężem zastanawimy się nad wyborem kliniki, ponieważ jestem po poronieniu

              Skomentuj


                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                Napisane przez weronika_22 Pokaż wiadomość
                malkamravka123 a czy mogłabyś powiedzieć u kogo się leczyłaś i powiedzieć na jakim jesteś etapie? Z mężem zastanawimy się nad wyborem kliniki, ponieważ jestem po poronieniu
                weronika_22, my zdecydowaliśmy się na Invictę, mój ginekolog, do którego chodzę od lat,okazał się niewystarczający kiedy okazało się, że nie możemy mieć dzieci. fakt, on zdiagnozował wstępnie endometriozę, ale na dalsze leczenie postanowiliśmy udać się tam, gdzie się w tym specjalizują. nie chciałam ryzykować niepowodzeń (oczywiście ten wybór nie daje nam pewności, że się uda, ale jakos tak wydaje nam się słusznie) ze względu przede wszystkim na to jak ciężko jest mi się z tym wszystkim pogodzić. my dopiero na etapie stymulacji hormonalnej.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                  A badałaś się pod kątem PCOS? Wiele kobiet cierpi na zespół policystycznych jajników i przez to mają problem z zajściem w ciąże. Radziłabym Ci sobie to sprawdzić. Jeśli wyszło by, że rzeczywiście masz PCOS to warto byłoby sięgnąć sobie po Inofem.. Jest skierowany do pacjentek z PCOS, starających się o dziecko, które chcącą odzyskać równowagę hormonalną po stosowanej antykoncepcji.

                  Skomentuj


                    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                    malkamravka123 ja trochę za Twoim poleceniem wybralam się na pierwsza wizyte do Invicty i jestem pełna nadziei. Aura jest tam taka pozytywna. A lekarz prowadzacy podszedl do nas z duzym spokojem i profesjonalnie. Będę zdawac relacje na biezaco.

                    Skomentuj


                      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                      Po pierwsze musisz zrobić badania jeśli od dłuższego czasu nie możesz zajść w ciąże. Może być wszystko w porządku i poprostu potrzeba czasu , ale może też coś się dziać w twoim ciele. Ostatnio dużo się mówi o Zespole Policystycznych Jajników i dlaczego w takim wypadku zażywać Inofem. Inofem pomaga przywrócić właściwą częstość cykli i zajść w upragnioną ciążę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        wiem że zabrzmi to jak reklama ale serio ja czekałam 2 lata przyjaciółka rok też byłyśmy "zdrowe"... może i Tb pomoże... życze powodzenia bo wiem jak to boli http://www.inofem.pl/

                        Skomentuj


                          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                          A może powinnaś pomyśleć o in vitro, słyszałam o świetnej klinice w Warszawie. http://www.warszawa.klinikabocian.pl/oferta/in-vitro/ Wiadomo, że każda kobieta woli zajść w ciążę naturalnie, ale skoro nie może to warto sobie pomóc. Ten zabieg jest skuteczny, a lekarze posiadają szeroką wiedzę.

                          Skomentuj


                            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                            chyba nie ma co aż tak przesądzać... to nie jest kwestia tylko dobrego specjalisty moim zdaniem, chociaż oczywiście jest bardzo ważny. Ale czasem najlepsi nad niektórymi przypadkami rozkładają ręce.

                            Skomentuj


                              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                              Dziewczyny ja też o dziecko starałam się ponad rok, ale gdy zaczęłam brać regularnie kwas foliowy Folik zgodnie z zaleceniami ginekologa, udało się A więc głowa do góry, trzeba przestać się zamartwiać, zwłaszcza jeśli oboje macie dobre wyniki.

                              Skomentuj


                                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                                Ja zaczem zaszłam w ciążę 3 razy poroniłam. Też lekarze nie znaleźli przyczyny dlaczego? Myślę, że to wina czasów w jakich żyjemy - stresu, napięcia i przetworzonej żywności.
                                black glass kitchen sink

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X