Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub mam dłuuugo karmiących piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

    junior skonczyl 13 m-cy i nadal cysia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

      Ja karmie moją oliwke już 11 mies i bardzo to jest wygodne bo nie trzeba grzać mleka wystarczy przystawić dziecko do piersi i już je pozdrawiam wszystkie mamuśki

      Skomentuj


        Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

        ja też cały czas karmię, Amelia nie toleruje mleka modyfikowanego, dla niej samo zdrowie i dla mnie mega wygoda, ale wykańczają mnie powoli pobudki nocne, lekarka powiedziała, że jak długo będzie pierś, tak dziecko będzie się budziło, nie dla samego mleka ale dla przytulenia się, dodam że moje dziecko nie używało nigdy smoczka i tylko ja jestem jej usypiaczem, niestety jest to nieraz męczące no ale jeszcze jakiś czas damy rade
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

          witajcie.pierwszą córcię karmiłam 1 rok i 4 miesiące.przestałam gdy nie jadła cyca przez cały dzien wykorzystałam moment i więcej nie dałam.bardziej ja płakałam niż ona.brakowało mi czegoś.drugą karmię już rok i też poczekam na odpowiedni czas.u mnie gorzej bo obydwie nie chca pić mleka .starsza ma odruch wymiotny a mała ma cyca i to jej wystarcza,gino kazała mi karmić do roku bo potem nic dziecko z tego nie ma a mamie będa się sypać kości,ale ja jeszcze pokarmię.przyłączam się do klubu.




          Skomentuj


            Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią


            A ja mojego Tomcia karmie juz dwa lata i szesc miesiecy, czasami mam dosc ale on nie moze zyc bez cyca, bywa ze pol nocy wisi przy cycu a ja nie mam sumienia go oderwac, i wciaz nie moge zdecydowac sie na odstawienie.

            Skomentuj


              Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

              Witam! Ja synka karmiłam 13 miesięcy, córeczka ma 14 miesięcy i jeszcze karmię, ale teraz tylko w nocy.

              Skomentuj


                Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                witam ja michasie karmie juz ponad 21 m-cy i jak narazie nie mam w planach odstawienia no chyba, ze ona ma inne plany. jak narzie z reguly dostaje cyca rani i wieczorem jak wroce z pracy no i w nocy


                Skomentuj

                •    
                     

                  Małe- duże ssaki

                  Mój ssak ma 18 miesięcy i nadal cyca pierś. A Wy do kiedy karmiłyście swoje pociechy???

                  Skomentuj


                    Odp: Małe- duże ssaki

                    ja karmiłam niestety tylko dwa tygodnie,powodem było brak pokarmu...Ale mojej sąsiadki syn ma juz 3 lata i 5 mies i nadal ciągnie

                    Skomentuj


                      Odp: Małe- duże ssaki

                      Karmiłam 4 miesiące. mała niestety kiepsko przbierała na wadze i przeszłam na butlę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Małe- duże ssaki

                        Luśka ma 2,5 roku i nadal ssie pierś, jak ją najdzie ochota (zazwyczaj raz dziennie)

                        Skomentuj


                          Odp: Małe- duże ssaki

                          Ja karmiłam do 7go mies. Ze względu na dwójkę i ich chęć poznawania wszystkiego- dłużej nie miałam możliwości- totalny brak czasu Ale cieszę sie, że i tak dałam radę do momentu, kiedy zaczęły jeść stałe pokarmy

                          Skomentuj


                            Odp: Małe- duże ssaki

                            witam!!! Moja Dziecinka ma dopiero miesiąc i karmię tylko piersią. Mam pytanie - do jakiego czasu należy utrzymać karmienie piersią??? jakoś nie wyobrażam sobie takiego sposobu karmienia do trzeciego roku życia...

                            Skomentuj


                              Odp: Małe- duże ssaki

                              Globalna strategia Światowej Organizacji Zdrowia zaleca wyłączne karmienie piersią do 6. miesiąca życia, a następnie kontynuację karmienia piersią (+posiłki niemleczne) co najmniej do ukończenia 2. roku życia.

                              Takie moje przemyślenia: lekarze zalecają karmić mlekiem modyfikowanym do ukończenia 3. roku życia. To skoro podróbą mleka matki dobrze jest karmić do 3. urodzin, to czemu mlekiem matki nie? Bo leci z piersi a nie z silikonu?

                              Ale to zalecenia, a każdy i tak robi po swojemu Wiele znajomych mam odstawiało od piersi w okolicach roczku.
                              Last edited by Chemical; 11-05-2010, 14:44.

                              Skomentuj


                                Odp: Małe- duże ssaki

                                dziękuję za odpowiedź, myślę, że życie zweryfikuje moje postanowienia co do długości karmienia
                                pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X