Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

implant podskórny ktoś ma??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    implant podskórny ktoś ma??

    witam mam pytanie odnosnie implantu antykoncepcyjnego, slyszalam rozne opinie na ten temat ale ostatnio sie dowiedzialam ze jesli sie chce go wyjac wczesniej niz 3 lata trzeba poniesc koszty jego zalozenia?? Chodzi mi o syt w UK. Dzieki z gory za info
  •    
       

    #2
    Hej!Wlasnie jutro wybieram sie po takie cudo pod skora,jest to jak najbadziej bezplatne tak jak wszystkie inne metody antykoncepcji w uk. Slyszalam tylko,ze u paru dziewczyn sie nie przyjal wiec musialy go usuwac ale nic innego jak tylko sprobowac,jesli bede czula,ze cos jest nie tak zdecyduje sie wtedy chyba na zastrzyk co wystarczna na trzy miesiace.Jak narazie nie planuje i raczej nie moge zajsc w ciaze w przeciagu dwoch lat,wiec taki implant bedzie dla mnie zbawieniem i nie bede musiala sie o nic martwic.Wiecej szczegolow moge napisac jutro jak juz bede po
    Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      dziewczyny napiszcie cis wiecej o tym implancie?zaciekawilo mnie.na mature juz nie licze a drugiej ciazy poki co nie planuje.
      shannon

      Skomentuj


        #4
        baby mama koniecznie napisz cos wiecej o zabiegu. ja tez jestem w uk i chetnie bym sie na to pisala
        napisz tez co lekarz mowil i czy sa jakes przeciwskazania?
        PAULINKA 31.8.2003
        VICTORIA 20.5.2008

        12.1.2009r raczkowanie
        13.1.2009 pozegnanie cycunia
        16.1.2009 samodzielne siadanie

        Skomentuj


          #5
          I sie wybralam po implancika i nie dostalam bo przychodnia zapomniala zamowic,wiec musialam na wlasna reke isc do apteki i zamawiac,musze wrocic do lekarza w poniedzialek aby mogl mi wszczepic go pod skore.O przeciwskazaniach nie slyszlam jako tako,nawet karmiac piersia mozna sobie sprawic taka przyjemnosc.Skutki uboczne sa rozne,poczawszy od rozregulowania miesiaczki,po przybraniu na wadze:/,w zasadzie i po tabletkach anty moze byc tak samo.Wszystko zalezy od organizmu.Dobrze,ze w razie czego bez problemu mozna go usunac. Aha,lekarz wszczepia go w lewe ramie,jest to ponoc zupelnie bezbolesne,no ewentualnie malutkie uklucie,o reszcie moge napisac w poniedzialek jak to wszystko wyglada

          Skomentuj


            #6
            No to mam implancik od poniedzialkuSam zabieg nie bolal,tyle co takie lekkie uklucie jak przy zastrzyku.Lekarz wprowadzil delikatnie implant,czyli taki kawalek rurki pod lewe ramie i po wszystkimNie trwalo to nawet 5 minut.Teraz mam tylko tak jakby leciutkiego siniaka i troszke boli jak dotkne ale to normalne i powinno przejsc za pare dni.Jesli bede sie zle czula albo bede poprostu czegos sie obawiala mam tylko wrocic do przychodni i wyciagna mi go.
            Mysle,ze warto w cos takiego sie zaopatrzyc tym bardziej,ze to darmoweJa niestety do tabletek nie mam glowy i wiem,ze bym zapominala,a tak jesli wszystko dobrze pojdzie mam spokoj na trzy lata.

            Skomentuj


              #7
              Baby mama a jak dokladnie ten implant sie nazywa?Zaintrygowalas mnie,od jakiegos czasu zastanawiam sie co wybrac z antykoncepcji zeby nie wracac do pigulek bo ciagle z nimi bylo cos nie tak

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                implanon zdaje sie.
                shannon

                Skomentuj


                  #9
                  Dzieki,zapisalam,zapytam gina o szczegoly Moze to bedzie cos dla mnie,kto wie

                  Skomentuj


                    #10
                    Implanon sie nazywa

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja juz tez implant nabylam ale powiem wam szczerze dziewczyny ze w pierwszej chwili to sie przerazilam. dopiero teraz baby mama mnie troche uspokoila bo jak zobaczylam ten mechanizm do wprowadzania implantu to myslalam ze padne. to taka rureczka o sierednicy grobego gwozdzia wbijana pod kontem 20stopni i tak gdzies na 10cm pod skore masakrycznie wyglada na obrazku. ale mam nadzieje ze nieboli tak jak to p[oewiedziala baby mama
                      PAULINKA 31.8.2003
                      VICTORIA 20.5.2008

                      12.1.2009r raczkowanie
                      13.1.2009 pozegnanie cycunia
                      16.1.2009 samodzielne siadanie

                      Skomentuj


                        #12
                        Z tym bolem to moze troszke przesadzilam,w zasadzie mozna porownac to do ukaszenia komara:-D ale fakt mechanizm do wprowadzania wyglada przerazajaco,a tu tylko taka mala rureczka wchodzi pod skore :-)Juz nawet zapomnialam,ze mam ten imlant,siniak zszedl raz dwa,nic nie boli.Mialam troche bol glowy tylko przez ok dwa tygodnie ale nie wiem do konca czy to przez implant czy przez chodzenie bez czapki,a bylo dosc wietrznie na zewnatrz.Ale teraz jest wszystko ok

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez grilek8 Pokaż wiadomość
                          witam mam pytanie odnosnie implantu antykoncepcyjnego, slyszalam rozne opinie na ten temat ale ostatnio sie dowiedzialam ze jesli sie chce go wyjac wczesniej niz 3 lata trzeba poniesc koszty jego zalozenia?? Chodzi mi o syt w UK. Dzieki z gory za info

                          Witaj, chciałam zapytać czy ten implant to środek antykoncepcyjny czy wczesnoporonny?
                          pozdrawiam

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X