Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

strach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    strach

    witam ma poważny problem moja 10 miesięczna córka jak się przestraszy to zaczyna tak płakać ze aż się zanosi i nie umi złapać oddechu. powtórzyło się to już drugi raz. dzisiaj jak się uderzyła to zaczęła płakać i nie umiała złapać oddechu i zaczęła się robić sina. zaczęłam ja klepać po pupie i zaczęła płakać, teraz jest wszyto ok zachowuje się normalnie.czy to jest normalne czy ktoś już miał z tym odczynienie bo jestem przerażona, nie daje mi to spokoju.
    Last edited by czarna24; 21-07-2009, 19:53.
  •    
       

    #2
    Wiekszosc dzieci z tego wyrasta.Nam lekarka zakazala dziecko klepac po pupie tylko dmuchnac mu w twarz. Juz gdzies pisalysmy chyba o tym...

    Skomentuj


      #3
      No z tym klepaniem po pupie to nie najlepszy pomysł. Nam lekarka też nie
      kazała tego robić. Dmuchnąć w usta to chyba najlepszy pomysł.
      Nasza Julia zaczęła tak właśnie robić jak miała około 10 miesięcy. Najgorzej
      było tak około 13 miesiąca. A teraz ma pół roku i już się dawno nie zaniosła.


      Skomentuj


        #4
        dzisiaj bylam u pediatry i tez mi powiedziala ze klepanie nic nie da ze trzeba dmuchnac w buzie a jak sie to bedzie powtarzac to skieruje mnie do neurologa.

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez czarna24 Pokaż wiadomość
          dzisiaj bylam u pediatry i tez mi powiedziala ze klepanie nic nie da ze trzeba dmuchnac w buzie a jak sie to bedzie powtarzac to skieruje mnie do neurologa.
          Podejrzewam że Neurolog powie CI to samo co mi , ale może się mylę.
          Oby juz się nie zanosiła
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Witam serdecznie ,mój syn miał takie problemy około 2 roku życia,z tym że nie miało to podłoża tylko i wyłącznie związanego z płaczem ale przeważnie przy płaczu.Szedł sobie na nóżkach coś tam pochlipywał o zabawkę i nagle robił się siny nie potrafił złapać oddechu i leciał nieprzytomny do tyłu.Jak się okazało atopowe napady bezdechu wyrósł z tego mając 4 latka trzeba uważać bardziej niż zwykle i mieć dużo cierpliwości oraz refleksu aby maluch nie zrobił sobie krzywdy upadając,dmuchać w buzię(jeżeli to nie pomaga ale tylko w drastycznym przypadku uszczypnąć pod pośladkiem reakcja na ból odblokowuje tak nam doradził neurolog pomagało)a potem zapewnić spokój i ciszę a dojdzie do siebie pozdrawiam.

            Skomentuj


              #7
              witam
              brat mojego męża miał ten problem jak był malutki siniał przy płaczu i to prawie za każdym razem nie mógł wciągnąć powietrza, za dawnych czasów moja teściowa także dmuchała mu w buzię i próbowała rozśmieszyć albo zaciekawić typu "patrz tam za oknem ptaszek leci" żeby go odciągnąć od tego płaczu, niestety przeszło mu dopiero jak miał 5-6 latek więc dość długo się męczyli
              Last edited by ania_2288; 31-07-2009, 15:59.
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Jak narazie to jest spokój oby tak dalej

                Skomentuj


                  #9
                  napewno powinnaś pójść do neurologa i jeszcze dla pewnosci zrobić badania serduszka u córki mojej znajomej po takich objawach znaleźli wadę serca
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X