Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Moja Tosia uwielbia książeczki, za to nie potrafi oglądać telewizji, po prostu po trzech minutach traci zainteresowanie.... jeśli chodzi o mówienie, to od jakiegoś miesiąca czy półtora zaczęła ładnie mówić zdaniami, potrafi się juz z nami fajnie dogadać


    Skomentuj

    •    
         

      hejka,
      ja mam w domu mała gadule. czasami chcialabym zeby przez chwilke przestała, bo nadaje jak radio. maial rok i 9 miechow jak zaczela nam zdaniami calymi gadac.

      ksiazeczki lubi ogladac , ze sluchaniem roznie poo 10 minutach jest znudzona, za to w tv poteafi ze 3 bajki obejrzec- ale tylko wybrane

      AMELCIA ur. 08.02.2007

      Skomentuj


        Hej

        mojej Amelce też się buzia nie zamyka, codzennie kilka nowych słów zaczyna mówić, aż ciężko nadążyć, mówi bardzo płynnie, całymi zdaniami, potrafi nawet zaśpiewać całą piosenkę wlazł kotek na płotek, książeczki uwielbiała od zawsze i oglądać i słuchać jak się czyta, w sumie inne zabawki poza książkami i lalkami mogłyby nie istnieć, chociaż ostatnio uwielbia puzzle -potrafi sama ułożyć takie 30 elementowe no i klocki, bajek w telewizji nie lubi, nie potrafi skupić się dłużej niż 5 min, jeśli juz leci bajka, to musi być o misiu

        no i sukces - od kilku dni robi na sedes, nauka zajęła nam jakieś 4 dni, pierwszy dzień bez pieluchy był masakryczny- robiła w majtki, drugiego od rana juz na sedes, nawet na noc nie zakladam jej pieluchy i jak na razie ani jednej wpadki, ale jestem z niej dumna

        pozdrawiam
        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

        Skomentuj


          witam

          Witam wszystkie mamusie.
          Moja corcia - Emilka urodzila sie 25 lipca 2007 o 16.16
          Lada moment skonczy 2 latka.
          Mam tez synka - Mircio urodzony 20.12.1997 r. o 21.05
          Ja mam na imie Monika i jestem w 40 tygodniu ciazy (+4 dni po terminie). Odezwalam sie na forum, poniewaz mam ochote troszke sie nad soba pouzalac
          A chodzi wlasnie o oczekiwanie na porod - jeszcze troche i chyba zwariuje. Nasluchalam sie wiele o tym jak to kolejne dzieci (drugie, trzecie..) rodza sie przed czasem, ze porod jest szybki, ze zwykle tylko pierwsze dziecko przychodzi na swiat po terminie... A tymczasem u mnie nic sie nie sprawdza
          jestem juz tym wszystkim zmeczona - od ponad dwoch tygodni oczekuje porodu, wciaz mysle - a moze dzis wieczorem, moze w nocy, albo jutro rano... i nic! Na dodatek te wszystkie telefony z zapytaniem czy juz urodzilam - zwariowac mozna.
          Dobra lepiej juz skoncze to moje pisanie, bo nie chce nikomu psuc nastroju ta moja depresja.
          Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i do uslyszenia.
          Monika

          Skomentuj


            Witam serdecznie.

            Napisze w punktach....

            1. co to jest pielucha ?
            2. co to jest nocnik ?
            3. u nasz teraz już tylko muszelka z nakładką sedesową
            4. mówi, ale czasem dla otoczenia niezrozumiale, ale co tam, ważne , że mama i tata rozumieją
            5. pytania typu : a co ty jeszcze nie urodziłaś ? SĄ nie na miejscu, mnie też wpieniały.

            To chyba na tyle.....

            Skomentuj


              Moja Patrycja urodziła się 29 października 2007 o 14.40 a ja jestem Asia i mam 27 lat

              Skomentuj


                Witamy Asię ale ostatnio tu cicho bardzo, pewnie przez wakacje pozdrawiam mamuśki
                Jestem prawie na finiszu odstawiania Malwinki od piersi już trochę nam się zeszło tylko 2 i pół roku

                Skomentuj

                •    
                     

                  moja coreczka jest z 4 sierpnia 2007 roku

                  Skomentuj


                    a ja mam na imie marzena mam 26 lat w marcu tego roku urodzlam synusiia klaudiuszek ma na imie

                    Skomentuj


                      Ja Mam Córeczkę-sandra Ur.04-06-2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        moja Malwinka zaczęła szybko powtarzać wyrazy.teraz każdy jeden powtórzy, ale dla mnie najpiękniejsze jest jak mówi do mnie "kocham mamusię", jestem wtedy przeszczęśliwa

                        Skomentuj


                          Napisane przez amela111 Pokaż wiadomość
                          A jak z mowieniem u Waszych pociech ???
                          Moja jest z lutego i teraz dopiero zaczęła porządnie "nadawać" wcześniej mówiła tylko kilka pojedynczych wyrazów.Nauczyla się od brata brzydkiego słowa "spadaj" i to używała go w stosownych do tego sytuacjach.Zakazaliśmy wtedy Kamilowi tego wyrazu i Marlenka przestała go używać


                          Skomentuj


                            A moja dziecina 20.06 obchodzila 2 urodzinki, ale z mowa jest fatalnie. Nie chce powtarzac i koniec. Mozna ja prosic, ale i tak nie powtorzy. Jedyne co uwielbia mowic to mniam, mniam I jak je i jak widzi jedzenie i jak pije tez. Zaczynam sie troche martwic. We wrzesniu bede w Polsce i jak nic nie pujdzie do przodu to wybieram sie na wizyte do logopedy.
                            Malpica jedna wszystko rozumie(czasem udaje ze nie), polecenia tez, ale powiedziec nie chce. Nawet nie powie NIE tylko pokiwa glowa!!! Leniwa i uparta jest, a do tego nerwowa.

                            Skomentuj


                              Moja Anula jest z 03. września a nadaje jak radio mówi już od dawna ale pełnymi zdaniami od jakiś dwóch miesięcy i od niedawna zaczyna śpiewać wlazł kotek... pieski małe dwa itp. Niestety inne dzieci już dawno jedzą same a ona dopiero od trzech tygodni i nadal robi w pieluche i jeszcze budzi się w nocy na flaszke mleka
                              monakrzychu

                              Skomentuj


                                Witam. Mam na imię Agnieszka, mam córcię z 15 sierpnia Julka szybko zaczęłą chodzić i sama jeść chętnie korzysta z nocniczka od niedawna ale z mową nie bardzo od około tygodnia zaczęła przejawiać chęci do powtarzania pojedyńczych prostych wyrazów zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X