Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja mam niby kilogram mniej ale brzuch mi został-taki flaczek.Boczki też chociaż są mniejsze niż pare mies, temu.a piersi to szkoda gadać jak przestałam karmić to sie maaalutkie zrobiły-mniejsze niż przed ciążą!Rozstępów brak ale za to jest cellulit...
    ANIA I RAFAŁ

    Skomentuj

    •    
         

      A tak poza tematem to gratuluje Luska drugiego dzidziusia
      ANIA I RAFAŁ

      Skomentuj


        Napisane przez izk@ Pokaż wiadomość
        Czy Wasze figury po porodzie przeszly rewolucje wizualna? Jesli tak to piszcie co sie zmienilo...pojawil sie zwisajacy brzuch, cellulit, rozstepy, boczki i nadwaga? Mocno Wam to przeszkadza i Waszym partnerom? Jak sobie radzicie z tymi "skutkami ubocznymi" od urodzenia dziecka? Wasza waga sprzed i po ciazy...

        Piszcie...pozdrawiam...
        hehehe, ja w sumie zadowolona jestem, a przytyłam 18 kilo (nie wiem kiedy).
        Boczki? Nie mam. Tylko ciutkę brzuszka zostało...
        Nie-zła Mama, prawda?

        Skomentuj


          Ja nie jestm po a w trakcie, ale już teraz staram sie regularnie ćwiczyć, taki fitness dla ciężarnych wydaje mi sie że najważnijesza jest regularność no i dieta...z czym u mnie nieco gorzej

          Skomentuj


            ja w ciąży przytylam 17kg. nie wszystko ( ale wiekszość) udało mi sie zrzucic ale i tak czuje sie jeszcze żle. pozostały mi boczki i troche zwisajacy brzuch

            Skomentuj


              zadowolona )

              Ja przytyłam 13-14 kg w ciaży i już po miesiącu po porodzie ważyłamk tyle co przed ciążą- 58 kg a po 3 miesiącach ważyłam 52 kg......Sama byłam zaskoczona takim spadkiem wagi, 52 kg ostatni raz ważyłam pod koniec liceum więc 6 lat temu )
              Karmiłam i nadal karmię piersią córeczkę )

              Pozdrawiam wszystkie mamusie )
              Aniela: 17.09.2008
              Nasze największe szczęście!!!!

              Skomentuj


                Mam dwoje dzieci,wygladam po nich strasznie,utracilam sporo kg waze zaledwie 48 kg ,co mam zrobic aby przytyc....???objadanie nic nie daje

                Skomentuj

                •    
                     

                  U mnie minelo juz 3,5 miesiaca i jest okej gdyby nie dalej ten brzuch na dole, nie jest najgorszy ale mimo to odstaje na dole i bez gorsetu ani rusz Ale zaczelam od 3 dni stosowac Meridie 10 i zobaczymy, moze cos spadnie, dodajac do tego codzienne spacery z Mala po 1,5h.. moze cos z tego bedzie, zobacze po miesiacu. A i wogole chcialabym zrzucic zbedne jeszcze kilogramy, przed ciaza jak i teraz waze 65kg ale mam 160cm wzrostu, wiec takie 7-8 kg do tylu bym chciala ahh marzenia

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    insoomnia a ta fotka Twoja (swoją drogą ładna z Ciebie dziewuszka) z drugiego linku pod postem to sprzed ciąży czy aktualne???

                    Skomentuj


                      Mi zostało jeszcze 10 kg. Trudno mi schudnąc tak bez ćwiczen bo mam bardzo ubite i umięśnione ciało. Sama dieta oki, ale najlepszy efekt dają mi ćwiczenia. Oczywiście brzuszek wisi ale jestem dobrej myśli. Wzięłam się ostro za siebie i intensywnie pracuję nad swoją sylwetką, mam nadzieję, że za parę mcy tu zajrzę i napiszę Wam jak bardzo jestem z siebie zadowolona i jaka ze mnie znowu szprycha
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja przytylam 20 kg w ciazy,zostalo mi jeszcze 10! mam nadzieje,ze sobie z nimi poradze!

                        Skomentuj


                          mamusia alusia ,witaj,ja juz nie licze kilogramow. Po porodzie bylo tak pieknie a teraz poooooorazka niesamowita .Raaaaatunku!Jestem gruba i kocham slodycze.Dieta i smakolyki .Jedno wyklucza drugie.

                          Skomentuj


                            sikornik nie to jeszcze w czasie ciazy, cos kolo 5 miesiaca

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              u mnie po porodzie bylo jepiej niz przed do czasu gdzy przestalam karmic moja waga wzrosla o 7 kg. nie moglam sie tego pozbyc i poszlam do centrum odchudzania.zaczelam pic koktajle i zaczelam chudnąć w pierwszym miesiacu schudlam 4 kg i tak co miesiac.dzieki koktajlom witaminowym mam wiecej energi.polecam.

                              Skomentuj


                                W koncu moge sie wypowiedziec w tym watku xD

                                Jestem jak najbardziej zadowolona. Wygladam lepiej niz przed ciaza xD Dostalam tez zestaw cwiczen dla kobiet w czasie pologu wiec nie musialam rezygnowac z aktywnosci fizycznej, ktora bardzo sie przyczynila do tego, ze porodowke opuscilam z plaskim brzuchem, teraz cwicze juz tylko po to by go ujedrnic.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X