Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja corcia urodziła się 3840 i 58cm
    Last edited by czarna24; 24-06-2009, 20:23.

    Skomentuj

    •    
         

      Anitka 3800 i 55 cm

      Skomentuj


        Paulina ważyła 3314 i 56 centów długa
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Witam.
          Tomuś miał 4170g i 60 cm. Urodził się 6 dni po terminie. 2 tygodnie wcześniej byłam w szpitalu bo lekarz podejrzewał, że dziecko będzie małe, a wcale mały nie był.
          Myślę, że waga dziecka zależy od tego w którym tygodniu się urodziło bo przez ostatnie 2 najbardziej przybiera na wadze.
          Co do witamin to nie wiem czy maja jakieś znaczenie. Ja zaczęłam je brać dopiero 1 13 tygodniu ciąży, a kiedy przestałam niestety nie pamiętam.
          Pozdrawiam.

          Skomentuj


            Moj Mateuszek urodzil sie dwa tygodnie przed terminem o wadze 3480 i 52 cm dlugosci a pare dni temu skonczyl miesiac i juz wazy 5 kg
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              witam

              mój synek ważył 4400 i miał58cmbyło co rodzić

              Skomentuj


                Mój synuś urodził się w 41 tygodniu ciąży, ważył 3100 gram i mierzył 54 cm
                Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Moja córeczka wazyla dokladnie 3 kg i mierzyla 53 cm

                  Skomentuj


                    Ja urodziłam w 39 tygodniu, poród był wywołany bo miałam cukrzycę insulinozależną. Cały czas straszono mnie że przez cukrzycę będę miała duże dziecko. Ale okazał się malutki jak na zapowiedzi 2860 i 50 cm.
                    Waga więc chyba najbardziej zależy od mixu genów. Oczywiście warunki też nie są bez znaczenia (np. palenie papierosów).
                    Last edited by maldober; 06-08-2009, 10:45.

                    Skomentuj


                      Moj 7 letni Filip wazyl 3300 a mierzył 53cm, a Ania ( 10 Tyg.) ważyła 3150 a mierzyła 51 cm.Dodam że Filip urodził sie przez cc w 38 tyg. a Ania równiez przez cc w 37 tyg ciąży


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moja córka urodziła się w ostatnim dniu 40 tygodnia - czyli super w terminie i ważyła 3250g i 53cm. Teraz ma 5 miesięcy i waży 7200g.
                        Trudno powiedzieć od czego zależy waga urodzeniowa. Moja znajoma - drobnej postury dziewczyna - urodziła synka 5kg i 60cm!

                        Skomentuj


                          Moja córcia urodziła się w 39 tygodniu. Miała 4540 g i 60 cm. Poród siłami natury
                          Niestety usg miałam w 35 tyg. (ważyła wtedy 2700 g!), a przed porodem nikt mi go nie zrobił (zastanawiam się, czy przez to nie narazili mojego życia!?)bo taka waga to wskazanie do cesarki. Poród trwał 9 h, skurcze parte 20 minut.

                          Oboje z mężem jesteśmy wysocy (ponad 180 cm), a urodziliśmy się ja - 2900, a mąż 3900, więc to chyba bardziej jego wina
                          Oprócz tego sporo przytyłam - 20 kg -leżałam całą ciążę na lekach.

                          Teraz dzidziuś ma 8 miesięcy i waży prawie 10 kg
                          Last edited by mareblu; 05-08-2009, 22:38.

                          Skomentuj


                            Mój synek jak się urodził ważył 3920g i 58cm. Myślę że w dał się we mnie i jego tate. Ja mam 170cm wzrostu a ojciec 190cm. Mały ma teraz 8 miesięcy i waży ponad 11kg. A w ciąży przytyłam 30kg to było starszne ale już wróciłam do formy I cieszę się moim maleństwem. Więc mój syneczek nie będzie taki malutki hihi

                            Skomentuj


                              moj synek przy porodzie wazyl 3640 i mierzyl 53,5 cm
                              Kubuś ur. 28.05.2009

                              Nasz synuś ma już...
                              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                              Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                              Skomentuj


                                Michaś ważył 4020g, 58 cm długi. Teraz tak szybko rośnie i przybiera na wadze ze zaczynam sie już troche martwić czy to normalne ma 1,5 miesiąca i waży 5600g i 62 cm. Lekarz mówi ze jest nisamowicie silny, bo głowkę podnosi jak 3 miesięczny niemowlak i tak wyglada, nie jest otłuszczony, tylko wszystko ma duże, rączki, stópki a ja zaczynam myśleć ze kupiliśmy za maly wozek. Dodam, ze ani ja ani maż nie jestśmy wysocy, ja 162 cm, 58kg, mąż 174, chydy jak patyk!!!
                                Last edited by qmpela; 12-08-2009, 10:43.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X