Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ginekolog kobieta czy mężczyzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Mi się wydaje ze to od człowieka a nie od tego czy to facet czy kobitka ja miałam tysiąc pięćset ginekologów chodziłam gdzie akurat miałam bliżej lub wizyta była szybciej i powiem wam ze w tym miałam 2 kobitki i obie były bardzo fajne a z kolesiami było rożnie ale z facetem raczej nie można sobie tak pogadać jak z babeczka a zwłaszcza jeśli chodzi o ciąże bynajmniej ja tak miałam pierwsza ciąże prowadził facet a druga babeczka i różnica jest

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Pierwszą w życiu wizytę miała u kobiety. Od razu się zraziłam i za każdym następnym razem starałam się wybierać raczej mężczyzn. I na żadnego nie mogę narzekać

      Skomentuj


        #48
        Ja chodzę do kobiety i uważam że jest to jak dla mnie lepsze rozwiązanie gdyż mam jednak pewne zahamowania co do rozbierania sie przed obcym facetem! Pomimo to iż patrzy on na mnie t6ylko pod względem medycznym ja i tak sie krempuje! Ale to mije odczucia!
        Natalii

        Skomentuj


          #49
          moja pierwsza wizyta była u kobiety i określa ją jedne słowo koszmar, po tym doświadczeniu i dłuższym zwlekaniu wybrałam się do mężczyzny i różnica była zaskakująca. Od tamtej pory wybierałam samych mężczyzn, ale i trafił się pan doktor bez podejścia i powołania do zawodu. Obecnie chodzę również do pana doktora ale z polecenia koleżanki i juz nie zamierzam zmieniać (chyba że przestanie przyjmować).
          będzie Weronika

          Skomentuj


            #50
            hej ja chodzilam do faceta i kobiety ale jakos zdecydowanie wole faceta..ale to tez zalezy bo obecnie chodze do dwoch ginekologow na zmiane i jeden jest super a drugi okropny takze chyba nie ma reguly..choc faceci sa bardziej delikatni niz kobiety i jakos bardziej wyrozumiali
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              #51
              ja chodzę do kobiety, u mężczyzny nigdy nie byłam , więc porównania brak
              Gosia M.

              http://www.suwaczek.pl/cache/c2e860f81b.png

              http://udziewczyn.pl/_Bylismy_tam-s_32_.html

              Skomentuj


                #52
                a j chodzę do kobiety i jestem zadowolona.Wbrew opinii jest delikatna i uprzejma

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Ja na początku ciąży poszłam do kobiety...coś strasznego Wyśmiała mnie, że tak wcześnie przyszłam ( chciałam potwierdzić ciążę). Poźniej trafiłam do szpitala (plamienie, bóle itp.), po czym ona nawet nie widziała potrzeby wypisania mi dalszego zwolnienia- ciąża była zagrożona.Od tamtej pory chodzę do mężczyzny, który jest miły, delikatny i chętnyn wyjaśnić wszystkie wątpliwości
                  Czekamy na naszą córcię
                  Anastazja/Lena 27.09.2009

                  Skomentuj


                    #54
                    Hmmm ja zaczęłam u kobiety, ale była strasznie protekcjonalna i nie delikatna, a kiedy już wiedziałam, że jestem w ciąży to przeniosłam się do poleconego doktora mężczyzny i okazało sie że to super lekarz w cenie wizyty co 3 tygodnie miałam USG a poza tym rodziłam w szpitalu gdzie pracuje na oddziale i miło wspominam

                    Skomentuj


                      #55
                      Uważam, ze to bez różnicy. Pleć nie ma znaczenia - byle to był dobry, doświadczony ginekolog!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        ja chodzilam do mezczyzny i nie załuje bardzo fajny

                        Skomentuj


                          #57
                          Ja nigdy jeszcze nie byłam u ginek. mężczyzny poprostu nie potrafię lezeć tak sobie jak dotyka mnie facet musiałabym chyba coś wziąść na zobojętnienie!!!

                          Skomentuj


                            #58
                            Ja nie widze roznicy wazne zeby byl dobry.Chociaz wiadomo z babka jest mniej krepujaco ale faceci sa delikatniejsi.








                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                              Ja chodziłam do kobiet,na faceta trafiłam dopiero w szpitalu i czułam się nieswojo.






                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                                ja wolę do kobiet chodzić
                                "Walcz o to, co kochasz!"

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X