Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Justyna-dla Maleństwa moc zdrowia i sił na tym świecie! Kruszynka niech szybko dochodzi do siebie i siostra tez. Jaki był powód cesarki? Jak dobrze, że czują się ok, oby jak najszybciej mogły całe i zdrowe wracać do domku. Teściowa w szpitalu?

    Beata-zamówiłaś już ta maszynę (nie pamiętam nazwy) do kartek? Dawno nic nie wrzucałaś, jak masz ochotę chętnie pooglądam najnowsze dzieła

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam. U nas szaleństwo po mikołajkowe. W przedszkolu był Mikołaj - przebrała się dyrektor szkoły i sanki furorę zrobiły - mi to co zrobiłam nie do końca się podobało, ale Panie zostawily je na przyszły rok.
      Patrycja powód cesarki odklejenie łożyska - przed 21 siostra chodziła normalnie, przed 22 jechała do szpitala. Patrycja bo tak będzie mieć na imię ma się ok ma kroplowki na rozszerzenie płuc ale oddycha sama.
      Teściowa w domu, dziś nie zgłosiła się na chemię bo słaba bardzo i towarzyszą jej dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Także powiem Wam znów wszystko na raz. Ja śpię po Max 4 godziny i się niekiedy dziwię jak można tak funkcjonowac.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        U mnie epidemia bólu głowy i gorączki. Niby nic takiego, ale miej chłopa chorego to ... same wiecie

        Mama i Patrycja na pewno za kilka dni będą się miały lepiej, a ty sama odetchniesz trochę

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam
          Justyna Gratulacje dla siostry I życzę im dużo sił i zdrowia Malutka kruszyna ale za to bedzie silną kobietą ! Przykro słyszeć ,teściowa też i psychicznie słaba :/ Najgorzej bo święta idą i człowiek taki zestresowany
          Patrycja Nawet dziś dałam koleżance piękną kartkęna emeryturę z rowerem nad którym dłuuugo siedziałam Niespodziewałam sięże tak rano po nią przyjedzie Nawet zdjęcia nie zrobiłam Wczoraj też dziewczyna była po kartkę i nie zrobiłam a tu i teściowa przyszła i ministranci z opłatkami (po 50 zł zbierali wyobrażacie sobie ) i z tego wszystkiego zapomniałam A maszynę kupiłam i dzisiaj przyjdzie Miałam ją wziąć na raty ale jednak od dobrej przyjaciółki pożyczyłam Nie mogę się doczekać
          Na wigilii będą u nas teście i dwie szwagierki młode więc będzie dużo roboty
          kon_stancja o bólach głowy to coś wiem Dzień wyjęty z życia :/

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hej!

            Justyna-jak dobrze, że wszystko dobrze się skończyło i siostra z siostrzenica mają się dobrze, a imię piękne Teściowa troszkę lepiej?

            Beata-czyli w tym roku Ty organizujesz wigilie, oj to mnóstwo pracy będziesz miała, ale z drugiej strony takie wigilie na wiele osób są niepowtarzalne, tylko narobić i nalatać się trzeba. U nas jak moja babcia żyła to gromadziło się nas ponad 40 osób na wigilii, każdy coś przynosił, a teraz nas zawsze gasrtka, dobrze że dzieci coraz więcej to i weselej teraz na święta. I super, że maszyna zamówiona i taki prezent sobie zrobiłaś

            Ola siedzi w domu z kaszlem i tajfun przechodzi mi przez salon, wchodzę do sypialni a tam wszystko z szafek rozwalone, bo podobno szukała dla Jasia skarpetek...

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              witam, u nas zamieszanie nadal trwa
              i jakoś brakuje czasu na wszystko, albo ja jestem u mojej mamy i ogarniam siostrze dom i tez zajmuje sie Gabii -bo siostra z Patrycją w szpitalu nadal, choć jest nadzieja ze wyjdą jutro. A jutro moja teściowa idzie na 4 chemię ;/ oby tylko w miarę się czuła po niej. W tamtym tyg też jeździliśmy po lekarzach tylko prywatnie tym razem.
              Beata wszystkiego najlepszego bo chyba świętujesz urodziny
              Patrycja jak Ola lepiej się czuje?
              u nas dziś koleazanki z przedszkola były Zosi i takiego poziomu hałasu dawno moje uszy nie słyszały

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Hej

                Justyna-Olusia idzie jutro do przedszkola, ma typowy nieżyt nosa jak to powiedziała lekarka. Ciesze się, że mała dobrze się ma i wychodzą już do domu! Teraz będzie już tylko lepiej i raz dwa podrośnie Jak Gabi znosi rozłąkę z mamą? Ile jeszcze chemii ma przyjąć teściowa? Mam nadzieję, że teraz tak się nie wymęczy i organizm będzie silniejszy. Czyli dziś domowe przedszkole miałaś Jak w domu kilkoro przedszkolaków, to decybele niesamowite! Ola moja ma samych kuzynów i kolegów w koło i biedna nie ma dziewczynek do zabawy, tyle że w przedszkolu ma kontakt ze swoją płcią, ale i tak kocha roze i brokaty-na bal w sobotę założyła okropnie różowaśną kieckę księżniczki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam
                  Justyna Dziękuję Tak mnie mąż zaskoczył że zamówił mi tort i byli znajomi więc było fajnie Właśnie ile jeszcze tej chemii będzię teściowa mieć ?
                  Jak u nas dzieciaków się nazbiera to jest co potem sprzątać
                  Patrycja Jeszcze trochę a ten róż minie Ale faktycznie niektóre dziewczynki mają bzika na tym punkcie
                  Zamówilam sobie jeszcze potrzebne wykrojniki do nowej maszynki i będę działać
                  Muszę się jeszcze na Swiętach skupić jakie ciasta i sałatki zrobię
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam jak przygotowania do świąt? U mnie kiepsko dziś teściowa wraca po szpitalu więc będziemy się dogadywać co trzeba zrobic. Zosia załatwiła choinkę mi nie bardzo się usmiechalo z nią ale ona bardzo chce. A i mamy pierniki bo Zoska W weekend poprzedni piekla z moja mama a w ten byly dekoracje. W piątek byłyśmy na pieczeniu pierników dla dzieciaków one są prezentami w wigilię szkolną. Dzieci mają tutaj wigilię w takim folwarku i całą szkoła ma razem wraz z występami. Jest upieczonych i uderokiwanych pierników z 8 kg mąki.
                    Patrycja jak zdrówko Dzieci? Ola była na tej imprezie?
                    Beata fajnie że miałaś niespodzianke. Co do teściowej to była 4 chemia a min. chyba 6 . Ale to się okaże wszystko. Jest po tomografii też lekarze nie chcą się wypowiadać nie wiadomo jak bardzo. Zobaczymy jak to będzie.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Hej

                      Beata- spóźnione życzenia! Wszystkiego najlepszego! A tort piękny, brawa dla męża za spontan

                      Justyna-Ola była na balu i fajnie się bawiła, tylko zawiedziona, że słodycze dostała, bo z całej paczki tylko kinderki jada:P Także cały wór dla mnie słodkości:P To u Ciebie i tak lepiej niż u mnie: jak nie mam totalnie nic, ze sprzątaniem w lesie, na pierniczki to tylko foremki kupione, a pierczniki niezrobione, miałam z Olą robić ozdoby, ale kończy się to zawsze rysowaniem peppy lub dory, rybę miała robic w zalewie i sledzie, ale śledzi i ryby nie mam....tak.....zero procent planu zrealizowane, dziś się zaraz biorę za kuchnię z Jasiem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Patrycja to ja jeszcze zdarzylam umyć okna i firany uprac dziś czeka mnie prasowanie wieczor ☺ także tyle do przodu. My robiliśmy jedna partie ozdób z suchej porcelany dziś obiecałam ze zrobimy druga z brokatem.
                        Żona mojego kuzyna przez CC w sobotę urodziła chłopczyka bardzo dużego bo 4650 i 63 cm długi i chyba był przetrzymany i jest na tlenie oby się poprawilo z jego oddechem. To Patrycja siostry mimo że matulka i za wcześniej urodzona miała się lepiej. Teściowa wróciła ma się w miarę. Muszę z nią pogadać czy mogę jej pomoc jakoś z tymi świętami. Choć powiem Wam ze dla mnie to tak trudny czas a człek musi żyć i to przetrwać.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam Ja zaraz zabieram się za lepienie uszek i jeszcze okna mi zostały do mycia , jutro pierogi ,w czwartek jeszcze zakupy ach dnia mało i wszystko w pośpiechu. Pierniczków też nie upiekłam ....
                          Ja dziś na szybko zmykam jeszcze do sklepu Żeby się jeszcze po dzieci wyrobić bo jak one mi zaczną pomagać lepić to będzie roboty ...

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witajcie.
                            Beata pracowity dzień się szykuje u Ciebie życzę byś poszło po Twojej myśli
                            U nas Zoska dziś została w domu bo w nocy miała tak zaropiale oczy że była akcja odklejania ich, mysle ze to od kataru bo ją męczy ciut.
                            oby przetrwalysmy ten dzień bo ona bez przedszkola to niekiedy masakra mała. Była zła rano ze nie idzie.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej! Ja wlasnie popijam dobra kawke w pracy, byleby do 16-stej hehe.
                              Laserowe usuwanie rozstępów - sprawdź tutaj - http://drkomorowska.pl/arts/laserowe...nie-rozstepow/

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Takie pracowite te dni ostatnio że jestem taka zmęczona i bez sił i jeszcze coś mnie tak dreszcze przechodzą Też piję teraz poranną kawę
                                Dziś czeka mnie lepienie pierogów i pakowanie prezentów a i kończę okna bo wczoraj nie dało rady
                                Dzieci dostały od Mikołaja super prezent Xbox-a i to z grami Tak się zastanawialiśmy czy by nie kupić dzieciom a tu udało się za darmo bo przyejchał ostatnio ten szef były męża co do Francji jeździł do niego i dał bo powiedział że jego dzieci mają tam w domu (we FR) a ten leży zresztą jego dzieci już z tego wyrosły Także się udało
                                Justyna Jeden dzień bez szkoły to jeden dzień stracony Póki co jeszcze dzieci z chęcią chodzą Zdrówka dla Zosi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X