Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tańsze zabawki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Tańsze zabawki

    Ja uważam, że ani jakość ani cena nie jest najważniejsza tylko bezpieczeństwo. Ja zwracam uwagę przede wszystkim na CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA i nie kupuję taniej chińszczyzny. Nawet kotu chińskich zabawek nie kupuję! Przy czym warto zauważyć, że te bezpieczne zabawki nie zawsze są najdroższe. A poza tym uważam, że dziecku nie trzeba kupować morza zabawek żeby było szczęśliwe.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Tańsze zabawki

      Bezpieczeństwo przede wszystkim,to fakt. Generalnie poza tym ja zwracam uwagę na jakość wykonania zabawek,z reguły te najtańsze nadają się do wyrzucenia po tygodniu lub dwóch.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Tańsze zabawki

        Napisane przez jeybe Pokaż wiadomość
        Bezpieczeństwo przede wszystkim,to fakt. Generalnie poza tym ja zwracam uwagę na jakość wykonania zabawek,z reguły te najtańsze nadają się do wyrzucenia po tygodniu lub dwóch.
        Niekoniecznie. Synek dostał traktorek z kiosku za 5 zł i jest on jedną z jego ulubionych zabawek już od długiego czasu. Dostał tez pociąg - Tomka - za kilkadziesiąt złotych i po dwóch dniach nie nadawał się do zabawy...

        Droższe nie znaczy lepsze!!!

        Skomentuj


          #49
          Odp: Tańsze zabawki

          Wyjątek potwierdza regułę Akurat ja także nie mam najlepszego zdania na temat tych najtańszych zabawek , tutaj lepiej nieco dołożyć i wybrać coś lepszego, co posłuży na jakiś czas. Oczywiście musi być to zabawka wybrana mądrze, z głową,w tej kwestii chętnie pomożemy.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Tańsze zabawki

            Z tym to jest różnie, ale my też nie jesteśmy za tym, aby kupować te droższe zabawki. Mamy kilka kupionych takich za grosze i synek lubi je najlepiej. warto, aby przed zakupem pooglądać zabawkę, czy oby nie jest na jeden raz. Bo większość szybko sie psuje.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Tańsze zabawki

              Tak szczerze mówiąc to w większości sklepów internetowych spotkamy tańsze zabawki,to też zależy od ich jakości,bo nie warto szukać najzwyklejszych,najtańszych,które zużyją się po kilku dniach,pamiętajmy o tym. Zabawka też powinna przedstawiać pewną jakość.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Tańsze zabawki

                Ja zazwyczaj zabawki kupuje przez internet. Jest sporo sklepów z zabawkami , ale mi tez zależy żeby było jak najtaniej. Ja na przykład kupuję w http://skrzatonline.pl/ . Ceny naprawdę nie są kosmiczne, zabawki jakościowo okej, i duży wybór. Polecam zerknąć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Tańsze zabawki

                  Ja podobnie jak Przedmówczynie,również najczęściej skupiam się na zabawkach w sklepach internetowych,nie ukrywam że decydujący głos ma tutaj niższa cena oraz wygoda samych zakupów.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Tańsze zabawki

                    Ja lubię zobaczyć zabawkę, dotknąć, sprawdzić, poczytać etykiety zanim kupię. Dlatego w tym wypadku wolę sklepy stacjonarne. Czasem robię tak, że coś sobie upatrzę a potem tej samej rzeczy szukam przez internet, często jednak różnica w cenie jest minimalna albokoszt wysyłki bardzo przewyższa jej wartość i decyduję się jednak na sklep stacjonarny.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Tańsze zabawki

                      Ja nie polecam próbować zaoszczędzić i kupować dzieciom zabawek na przykład ze sklepów z chińskimi rzeczami. Nie wiecie w jakich warunkach były produkowane zabawki. Z zastosowaniem jakich materiałów. Czy nie są barwione na przykłąd toksyczną farbą.

                      Sama staram sie kupować swoim dzieciom zabawki kupowane w Polce. Jak chcę zaoszczędzić to zamawiam w sieci. Sporo promocji na zabawki ma księgarnia PWN: http://ksiegarnia.pwn.pl/zabawki - Mają tam świetne zestawy kreatywne dzięki którym dziecko może się dodatkowo czegoś nauczyć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Tańsze zabawki

                        Ja szukam w ceneo, albo na allegro. Teraz szukam prezentu dla starszego synka, zażyczył sobie parowozownię i przez internet ( z dostawą) jest średnio o 40 zł tańsza niż w sklepie stacjonarnym.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Tańsze zabawki

                          Ja też zawsze szukam najlepszych cen. Przecież to jest normalne, każdy chce mieć jak najwięcej pieniędzy dla siebie. Zostawię Wam stronę z której korzystam http://wyhacz.pl/nowe/ gdzie możecie dostać najnowsze promocje i okazje. Powinna się Wam spodobać

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Tańsze zabawki

                            Ja zabawki zamawiam na electro.pl. Wybór mają spory i ceny fajne.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Tańsze zabawki

                              Myślę, że dobry przykład macie o tutaj - http://superurwis.pl/119-promocje ale to kwestia budżetu jakim dysponujecie. Nie chcę sugerować konkretnych zabawek, ale ogólnie nie ma żadnych problemów z dopasowaniem czegoś sensownego pod daną osobę. Kwestia jedynie taka, jakie klimaty zabawkowe wam odpowiadają.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Tańsze zabawki

                                Ja nie jestem za tańszymi zabawkami, generalnie tutaj są nie drogie zabawki a dobrej jakości http://hapik.pl/pl/c/ZABAWKI-DREWNIANE/94 lepiej kupić jedną porządną zabawkę niż pięć byle jakich. Takie jest moje zdanie, mam dzieci i wolę jak się kilka osób złoży na jeden prezent niż jak każdy kupi coś nieatrakcyjnego.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X