Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    My wciąż uziemieni w domu z ospą, czuję się jak w innej czasoprzestrzeni:P i już włączyłam licznik nastawiony na 8:00 w poniedziałek, gdy mały huraganek o imieniu Aleksandra wybierze się siać spustoszenie w przedszkolu, a od Jasia nię będę się bała odwrócić wreszcie wzroku na sekundę, bo nie będzie psotnej Oli, która chce skakać po nim, zabiera mu zabawki, ciagnie za nogi i jedzie z nim przez cały salon

    Justyna-pomysły na mikołajkowe prezenty powinny się spodobać maluchom, o składce w przedszkolu na mikołajki na razie cisza u nas. Z resztą nie do końca jestem zadowolona z tego przedszkola. Najważniejsze, że Oleńce odpowiada grupa, dobrze się czuje z paniami, ale organizacyjnie nie do końca mi się podoba. Wszystkie dzieci w koło znajomych miały np. pasowanie na przedszkolaka, a tu cisza, gronu pedagogicznemu nie chce się organizować, więc ciekawa jestem czy coś będzie z mikołajkami, czy dzień jak co dzień.
    Z wpłatą bardzo niefajna sytuacja, w życiu bym nie wpadła by sprawdzać, czy numer z blankietu jest właściwy, czyli wina leży po stronie przedszkola, więc oni zajmą się "odkręcaniem" tego? nie by złapał nerw niezły,

    Beata-to którego urodziny? U nas z owocami to teraz ciężko u Oli, odkąd poszła do przedszkola zamiast chętniej to je mniej rzeczy niestety. I owoce które wszelakie uwielbiała, kiszone ogórki i kapustkę....wszystko od września jest na wielkie NIEEEE. Dobrze, że Jasio jeszcze mówić nie umie i nie narzeka:P

    No tak, grudzień trzeba będzie ogarniać temat prezentów dla dzieci

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam.
      W kwestii pieniędzy wiadomo tyle że pieniądze zasilił inne przedszkole w Wieliczce na szczęście szkoły bo jakby trafiły do osoby prywatnej bo droga odkrecania tego była by długa.
      Patrycja u nas mamy organizacyjnie i Panie w samym przedszkolu dobrze. Nie jestem jedynie zadowolona z cateringu i jest pewno skarg na wyżywienie ale to temat rzeka.
      Grudzień to ciężki miesiąc Mikołaj choinka i u Zosia wycieczka do teatru.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam
        Justyna U nas dzieci tak chętnie idą na obiady W tym roku i bardzo duż przybyło Ale parę lat wcześniej też kiepsko było Catering się zmienił i teraz wszystko ok .
        Patrycja urodzinki będa w piątek 24 ale impreza rodzinna będzie w sobotę
        bo chyba dla samych dzieci to zrezygnuję I tak się będzie cieszyć jak będzie rodzina A u nas póki co to jeszcze ładnie jedzą i owoce i kapuste kiszoną Na szczęście im się nie odwidziało jeszcze ale za to z szyneczkami na kanapki to wymyślają Zresztą taka chemia że czasem im się nie dziwię

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Hej!

          Ola po 2 tyg znów w przedszkolu. Na szczęście chętnie poszła, ale i tak spryciarz wynegocjował po przedszkolu macdonalda

          Justyna-u nas Ola też niezbyt zadowolona z jedzenia. Mało co je w przedszkolu, choć są kucharki. Hitem wymysłu był szpinak z serem białym i suszonymi pomidorami, których Ola nawet nie tknęła

          Beata-dwa przyjęcia to strasznie dużo pracy, a zapraszając samą rodzinę już jest co robić tym bardziej, że w rodzinie też sa dzieci więc i tak będą miały z kim się bawić.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam
            Patrycja oj to Oleńka Sztukę przekonywania ma w małym paluszku ale tak jak Laura To jej słodkie spojrzenie ... i jak tu dziecku coś odmówić
            U nas w szkole nawet pierogi ruskie dzieci miały czy naleśniki ,Zupy chętnie jedzą ,a ryba wychwalona że każde dziecko je Kuba nawet mówi No zrób taką surówkę jak w szkole była Tylko nie potrafi mi powiedzieć z czym jest
            ale szpinak z suszonymi pomidorami dla dzieci ? kto to wymyśla ?
            Zimnooo dzisiaj Zaraz po Laure idziemy Bo my po dentyście Kuba ma nową plombę ale zadowolony bo i dentystka super

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hej!

              Oleńka ma jutro zdjęcia a podbiła sobie lekko oko, więc ujęcia piękne się szykują. A ja powinna wreszcie odważyć się jeździć do przedszkola samochodem a nie autobusem, coraz zimniej, ale trochę się cykam, bo prawie w ogóle nie jeżdżę.

              Beata-Dzielny Kubuś Dobrego dentystę dla dziecka trudno znaleźć. Też powinnam Olę wziąć i siebie też zapisać do tego nieszczęsnego edodonty (mają tek u niego zostawię). To jakieś kolorowe plomby? Na przekąski w przedszkolu są pestki słonecznika, dynii, suszone jabłuszka...a tego Ola nie jada. Jak tylko wychodzi z przedszkola to woła o jedzenie i nadrabia w domu i ciągle smaże naleśniki, omleciki, placuszki i gofry

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Patrycja jak raz ,drugi i trzeci pojedziesz tak już strach pokonasz i bez problemów pojedziesz Ale wiem że trudno na początku się przemóc To widzę że w waszej szkole postawili na zdrowe odżywianie Z jednej strony dobrze ale z drugiej dzieci nie przyzwyczajone są co do niektórych posiłków niestety
                Ja mam jutro wizytę u neurologa i też mam trochę stracha :/
                ciocia i wujek przyjechali wczoraj wieczorem więc dziś się pewnie spotkamy z nimi Ależ dzieci się ucieszą

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam Was. U nas jakoś ciężki tydzień.
                  Zoska w złym humorze i jakoś brakuje sił. Na dodatek mamy projekt na wodę jest wszystko zaznaczone a wodociągi w Wieliczce nie chce go przyjąć choć pierwotnie oczywiście przy składaniu wniosku o budowę bylo zaakceptowane.Także tylko jeżdżę po urzędach. Teściowa jutro idzie do szpitala więc też zamieszanie.
                  Beata to urodziny tuż tuż, dziś świętuje mój Tato i jak zwykle problem co kupić lub zrobić. Fajnie ze macie dobre jedzenie w przedszkolu. My też musimy iść do dentysty tylko szukam kogoś fajnego z podejściem do dzieci.
                  Patrycja ja nie nawidze prowadzić auta w zimie i boję się tej pory. To danie z suszonymi pomidorami to nie dla dzieci. U nad hitem byl ryż z jabłkiem polany jogurtem owocowym. Moja nie je obiadów tylko tez nadrabia w domu.
                  Ja szukam pomysłu na kalendarz adwentowy choć jak Zoska tak przegina z tymi fochami i złym zachowaniem w ostatnim czasie to zarzekam się ze nie będę w tym roku robić tego kalendarza.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hej!
                    U nas jeszcze ospa u Jaśka, a jutro niespodziewanie będzie jednak pasowanie na przedszkolaka (dwa dni wcześniej informacja się pojawiła), ale żadnych wierszyków Ola nic nie mówi.

                    Justyna- a ze śniadaniem przedszkolnym jak u Zosi? Ola też średnio, bo niestety ona tylko pszenne pieczywo chce, a w szkole żytnie zazwyczaj jako kanapeczka, więc też nie rusza. By w urzędach coś załatwić trzeba mieć anielską cierpliwość. Zyczę, by ta pielgrzymka już się skończyła i trafiła na przychylnego urzędnika, który projekt zaakceptuje.

                    Beata-neurolog w związku z migrenami? Też nie lubię i człowiek mimowolnie się stresuje, ale mam nadzieję, że wszytsko będzie ok.Udanej wizyty rodzinnej, to jest to wujostwo z wakacji? Właśnie grunt to się przemóc. Umówiłam się z moim starym instruktorem, by odświeżyć trochę m.in.parkowanie tak dla pewności.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      dla mnie poranna kawa jest jak amen w pacierzu. Musi być i już.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        witam Was,
                        u nas Zosia dziś w domu - bo coś chyba lekkie zapalenie pęcherza ją dopadło, miałam dziś zawieść mocz jej do badania - ale nie mam jak jej zostawić =/ a nie chce jej nigdzie na razie brać - po u nas śnieg jeszcze zawitał,
                        Patrycja pytałaś o śniadania - to raczej kiepsko też, ona je przed wyjściem z domu więc o tyle dobrze, w kwestii urzędów to niem wiem jak będzie to Wieliczka rządzi się swoimi prawami
                        Beata jak po badaniu? mam nadzieje, że wszystko dobrze

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam
                          Ja to po wizycie tak sobie Po prostu przepisała mi nowe tabletki na migrene a ja myślałam że zrobi czy skieruje mnie na jakieś badania ale nic takiego :/
                          Miałam kiepską noc poprzednio mam nadzieję że dziś się wyśpię
                          Justyna jak mieszkałam u rodziców to zawsze ktoś był na miejscu a teraz też trzeba kombinować :/
                          Patrycja a jak Jaś wogóle przechodzi ospę ? Czasem dziecko jest strasznie wysypane krostkami a jak u was ?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam, tym razem u nas kiepska noc :/ Młoda idzie do lekarza.
                            Beata wiadomo że trzeba kombinować ale mieszkanie na swoim to jednak jest coś fajnego. Ja nie wiem ile tak użyje tutaj ciezkie to wszystko.
                            Patrycja jak Jasiu? I jak Ola po powrocie? Ja się boję co to będzie jak Młoda wróc po chorobie niby ma tylko katar ale jak było już dobrze z chodzeniem do toalety to znów chodzi co po chwilę :/

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              Teraz to ten okres jest taki jakiś dziwny ,smutny nie wiem Może im bliżej świąt będzie lepiej ,
                              Justyna oby nic większego się nie rozwinęlo ,ponoć żurawina pomaga na takie dolegliwości Daj znać co lekarz powie

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Do porannej kawy zazwyczaj sprawdzam wiadomości sportowe.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X