Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Ja też szybko podrosłam, a byłam wcześniakiem i nie chciałam za bardzo rosnąć na początku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam
      Też to powtarzam siostrze Nawet Laura ma w przedszkolu 2 dziewczynki (wcześniaki) z których jedna jest najwyższa z całego przedszkola
      U nas dziś słoneczko też w końcu muszę wziąć się za kończenie kartek bo do Świąt się nie wyrobię

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Beata jak zdrowie? U mnie czeka wianek wielkanocny do dokończenia, dziś mam nadzieję ze uda mi się skończyć okładki dla Teresy na książeczki zdrowia, kartkami koniecznie się pochwal
        balbinka3 wczesniaki mają trudny start potem w większości przypadków dorownuja, tacy mali wojownicy z nich

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Ale mi się zrobił smak na kawę. Mmmmmm

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hej dziewczyny. Ale mnie tu dawno nie było, taka jestem ostatnio zabiegana i zapracowana. Mam trochę zamówień, do tego dzieciaczki, nasze remonty i jeszcze stare sprawy z ziemią po rodzicach...
            Patrycja gratuluję i życzę dużo zdrowia dla was i siły nad opieką nad Jasiem. Oleńka na pewno szczęśliwa i jak wrócisz do domu to zaskoczy Cie jakimś fajnym tekstem.
            Beata moja bratanica urodziłą się w 25 tygodniu ciąży i rozwija sie prawidłowo. Teraz ma 8 lat i jest tak mądra, ze nikt nie wie, ze się urodziła wcześniakiem. A jeśli chodzi o doganianie wzrostem i wagą dzieci to to zależy od dzieci. Mój Fabian urodził sie w 39 tyg. i teraz waży niecałe 11 kilogramów, a synek znajomej urodzony kilka dni później ale w 36 tyg waży prawie 14

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              O udało mi się w końcu napisać i wysłąć do was wiadomość bo od kilku dni co coś napiszę to mąż mi zamknie, a dziś kompie dzieci więc to wykorzystałam

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Teresa czas leci szczególnie jak ma się co robić, ja z ziemią i budowa załatwiona sprawy na szczęście, miało mnie to kierowca 300 zł a zapłaciłam 100 ��nie wiem dlaczego, teraz prąd jest na tapecie i czekamy na transport drzewa na dach, w połowie mają powinna konstrukcja dachu stanąć potem odbiór jej przez kierownika budowy i dalsze prace oby pogoda byla
                Teresa co teraz tworzysz? Na jakim etapie remont?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hej!

                  Dziękuję za gratulacje Miałam wcześniej się odezwać ale choroba nas zmogła-Olka i ja zapalenie oskrzeli, Jaś biedactwo na stracie złapał katar, na szczęście moja mama bardzo nam pomaga więc mogę regenerować siły.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Dziś ładna pogoda Robię obiad potem zakupy bo wczoraj mieliśmy jechać
                    Justyna zdrówko w porządku Dziękuję
                    Patrycja dobrze że miałaś mamę do pomocy Szkoda że tak was dopadło w takim czasie :/ Pogoda też teraz taka zdradliwa jest
                    Teresa Mi też czas tak leci a teraz cieplej się robi to jeszcze więcej jest do roboty
                    Umówiłam się do fryzjera na piątek i teraz mi szkoda ścinać

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      hej!

                      Beata-dużo chcesz ścinać włoski? zmiana zawsze poprawia humor, też się muszę wybrać po ciąży me włosy są w fatalnym stanie.

                      Justyna-oby więcej takich niespodzianek cenowych 200 zł tu, parę złoty tam i jest grosik na cos innego I pogody, by wszystko ruszało zgodnie z planem na budowie!

                      Teresa-właśnie jaki etap remontu? to chyba już będą ostanie elementy? Im bliżej końca, tym bardziej nie można się doczekać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Beata jaka fryzura Ci sie zamarzyla?
                        Patrycja jak Jasio i Oleńka? Jak zdrowie?
                        My z Zosia u rodziców moich ale dziś już wyjeżdżamy niestety, choć Zosia powrót się nie uśmiecha z tego co mowila

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Hej
                          Justyna ale dobrze że masz blisko do rodziców to często możecie się odwiedzać
                          Patrycja A jak Oleńka reaguje na braciszka ?
                          A co do fryzury to zdaję się na radę fryzjerki co ona mi doradzi Nawet jak powie że na krótko to niech tak będzie

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Cześć dziewczyny

                            Oj jak tak się zagląda tu rzadko to nawet trudno jest się przy tych wpisach połapać co tam u Was słychać ;p
                            U mnie ciągły brak czasu, a czas leci jak szalony. Mój Nikuś ma już 3 miesiące, malutko śpi w ciągu dnia więc i mamusia nie ma kiedy po necie pobuszować Jak już daje mi chwilę to zbieram głosiki w jakiś konkursach żeby coś dla dzieciaczków zdobyć jak i tak "siedzę w domu"
                            Oj ja już czekam na wiosnę bo chętnie bym sobie baterie doładowała na słoneczku bo sił u mnie coraz mniej :P

                            Pozdrawiam :****************

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Beata życzę by zmiana fryzury przypadła Ci do gustu i zbyć była zadowolona, moim włosa też przydałaby się zmiana ale hmm jakoś brakuje na nie weny
                              My wczoraj wrocilysmy i na samym wstępie do domu tutaj miałam ochotę wracać bo to i tamto źle.
                              Do domu rodzinnego nie mam daleko ale też każdy ma tam swoje życie.
                              Dominika życzę sił, wiosna i słonko chyba każdemu by się przydało, dzieciaki zdrowe?

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Dominika teraz to tylko czekac na wiosnę ale jak się ciepło zrobi to też będzie co robić Szczególnie już spacery dłuższe będą ale dzieci w końcu będą mogły więcej się na podwórku bawić bo oszaleć można
                                Justyna ciężko tak żyć :/ My jak pojedziemy na weekend do siebie to choć luksusów tam nie ma to i tak odżywam Oby jak najmniej stresów z teściową ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X