Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pinklady sprawdziła:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinklady sprawdziła:)

    Założyłam ten wątek by podzielić się z Wami opinią na temat różnych produktów które miałam okazję kupić i albo mi podpasowały albo nie, o czym na pewno Wam tu napiszę.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!
  •    
       

    #2
    Odp: Pinklady sprawdziła

    Więc może na początek Suchy olejek do ciała i włosów firmy Nuxe.
    Taki teraz modny i znany.
    Zakupiłam obie wersje z drobinkami złota i bez, ale tylko dlatego iż były to komplety - zestawy z innym kosmetykiem Nuxe.
    Olejek z drobinkami fajnie nawilża i jest bardzo dobry do opalonej skóry która po posmarowaniu pięknie mieni się złotem. Używam go cały rok gdyż korzystam z solarium. Pachnie nieco mniej intensywnie niż wersja bez drobinek.
    Wersja bez drobinek sprawdza się u mnie na włosach. Wsmarowuje na całej długości, trzymam pod turbanem z ręcznika po czym normalnie myję włosy. Po takim zabiegu są one miękkie i lśniące i mniej się puszą.
    Natomiast do ciała bez rewelacji, szybko się wchłania, nie pozostawia warstwy ale nawilża przeciętnie. Za to mooocno pachnie, takie babcine perfumy, zdecydowanie za mocno i zapach średnio mi się podoba.
    Last edited by pinklady; 22-01-2014, 00:07.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pinklady sprawdziła

      Cienie Quattro Eveline Cosmetics

      W paletce są 4 kolory cieni, każdy ponumerowany, ponieważ na wieczku jest "ściąga" - pokazano na rysunku oka gdzie nałożyć poszczególny kolor, co jest fajnym pomysłem zwłaszcza dla amatorek jak ja, bo bez tego o wiele trudniej byłoby mi nałożyć wszystkie 4 naraz
      Ja mam paletkę 01 (do wyboru ogólnie są 4 paletki ), nieraz nakładam 2 nieraz 3 jednocześnie i to jest tutaj super, bo jedna paletka daje nam wiele możliwości makijażu, zarówno na codzień do pracy ale tez np. na wieczorne wyjście czy imprezę, bal karnawałowy.
      Cienie są mocno napigmentowane dzięki czemu wystarczy jedna aplikacja. nie rolują się w załamaniach ani nie osypują, wytrzymują na bazie pod cienie dobre 10 godzin.
      Cena przystepna jak na tyle kolorów, w opakowaniu dwustronny aplikator. Polubiłam je
      Last edited by pinklady; 21-01-2014, 13:08.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pinklady sprawdziła

        To teraz o kremie do rąk w którym pokładałam wielkie nadzieje.I jest to Bioderma Atoderm Mains.
        Tubka 50 ml - mała, zakręca a bez "klika" co w przypadku tak często otwieranego kosmetyku jest dużym minusem.
        Sam krem o lekkiej konsystencji dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Nawilża dobrze ale na krótko przy moich przesuszonych dłoniach. I dla mnie to za mało jak na drogi produkt apteczny. Kremy drogeryjne dają ten sam efekt za niższe pieniądze.
        Last edited by pinklady; 02-02-2014, 08:06.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pinklady sprawdziła

          To jak było o kremie to teraz o innym niezastąpionym kosmetyku do dłoni - peelingu.
          Peeling Młode dłonie -nawilżający peeling do rąk z ekstraktem z wanilii 8w1 od Eveline Cosmetics.Jest to drugi peeling do rąk jakiego używałam.
          Tubka 75 ml z "klikiem", ładny design, opis produktu, skład i długa data ważności wyraźnie wybita na zgrzewie.
          Sam peeling ma kremową konsystencję i zabieg należy do przyjemnych mimo wielu drobinek ścierających które ścierają łagodnie.
          Uwiódł mnie cudownym zapachem wanilii który jest piękny, nie nachalny.
          Nawilża świetnie, wygładza, niweluje szorstkość, poprawia koloryt.
          W sumie nawet nie trzeba by nakładać po nim kremu ale ja to robię z przyzwyczajenia

          Last edited by pinklady; 04-02-2014, 10:12. Powód: literówka
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pinklady sprawdziła

            ��Jutro postaram się wam napisać o najnowszej farbie do włosów Nectra Color Szwarzkopf��������
            Last edited by pinklady; 28-01-2014, 10:44.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pinklady sprawdziła

              Farbuję włosy od 17 lat, ostatnio bardzo wypadały więc przerzuciłam się na farby bez amoniaku.
              Do tej pory użyłam
              Syoss Oleo Intense
              Loreal Prodigy
              Olia Garnier
              Syoss ok, 2 pozostałe masakra , włosy wychodzą mega ciemne i z kolorem podanym na opakowaniu niewiele mają wspólnego.
              Ostatnio zakupiłam Nectrę.
              Cena w zależności od sklepu od 17 do 25 zł.

              Sama farba pachnie bardzo ładnie, chyba najładniej i najmniej chemicznie z wymienionych wyżej. Łatwa aplikacja, nie spływa z włosów, trochę farbuje skórę ale da się zmyć.
              Po spłukaniu w zasadzie włosy są takie miękkie że nie musiałabym używać żadnej odzywki i rozczesałabym w kilka sekund co mnie bardzo zaskoczyło bo zazwyczaj jest to niemożliwe bez odzywki a i z nimi nie jest tak łatwo.
              Po wyschnięciu włosy są miękkie i lekkie, wygładzone(mam proste włosy do połowy pleców).
              Kolor wychodzi fajny, nie tak żywy jak na opakowaniu ale czerwony i nie ciemny jak przy innych i ten kolor widać.
              Chyba najlepsza z tych co wymieniłam.
              Wszystkie zmywają się bardzo szybko.
              Wydaje mi się tylko że po Syoss bardziej błyszczą.
              ������
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pinklady sprawdziła

                Jak przy temacie włosów jesteśmy to warto napisać o szamponie Eveline z olejkiem arganowym.

                A więc moje włosy są długie, od połowy suche i zniszczone.
                Olejek arganowy jak wiemy to cudo ostatnich czasów.
                Szampon rzuca się w oczy złotym kolorem kartonika, w środku butelka 150 ml - tu zaskoczenie, pojemność mniejsza od standardowej.
                Sam szamponik dość gęsty, nieprzezroczysty ale dobrze się rozprowadza na włosach i dobrze pieni.
                Po samym szamponie ciężko rozczesać włosy, moje to po żadnym szamponie zresztą się nie rozczesują;-)
                Stąd nie jest to dla mnie duży minus.
                Po wyschnięciu włosy są nawilżone przez co gładkie i mięciutkie w dotyku.
                Nie puszą się.
                Nie podrażnia, nie przetłuszcza.
                Last edited by pinklady; 02-02-2014, 23:58.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pinklady sprawdziła

                  To teraz trochę zboczymy z tematu ;-)
                  Pewnie widziałyście nowe smaki serka Danio - Kokos, toffi i biała brzoskwinia z białą czekoladą.Brzmi nieźle co?
                  Kokos to nic innego jak Danio Intenso w innym opakowaniu tylko o 10 gram mniejszym. Taki sam skład i zawartość kokosa.
                  Toffi - słodki, mocny smak toffi - nie posmakował mi.
                  Ostatni to w zasadzie dotychczasowa brzoskwinia z wiórkami białej czekolady której smaku w ogóle nie czuć! Tyle że coś czuć między zębami, zero smaku. Lepiej kupić normalne Danio brzoskwiniowe bo ma więcej brzoskwiń w składzie.
                  To tyle o serkach;-)
                  Last edited by pinklady; 02-02-2014, 08:07.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pinklady sprawdziła

                    To teraz o makijażu.
                    Podkładów używam rzadko bo korzystamy z solarium i samoopalaczy i zazwyczaj wystarczy muśnięcie pudrem w kamieniu ale
                    są takie dni kiedy na buźce wyskoczy mi jakaś "niespodzianka" typu pryszcz czy coś podrażni i moja twarzyczka potrzebuje fluidu.
                    Ponieważ nie używam na codziennie toteż nie inwestuje tu w drogie marki, grunt kupić dobrze i niedrogo.

                    Trafiłam na Podkład kryjący Magical Cover 5in1 Eveline.
                    Grunt kupić dobrze i niedrogo.
                    Markę lubię bo jest dobra i na każdą kieszeń.
                    Do dziś pamiętam jak któregoś roku nad morzem Czerwonym namiętnie wklepywałam w spieczone słońcem uda jakiś balsamik na cellulit Eveline bo świetnie chłodził;-)

                    Więc podkład ma tubeczkę z klikiem , design czarno-różowy.
                    Nie za gęsty, łatwo go rozsmarować, nie tworzy maski chociaż kolor 01 jest dość ciemny.
                    Dobrze kryje niedoskonałości bez żadnego korektora. Na bazie trzyma się ok 8 h, bez po tym czasie nieco robi ciemne plamy na nosie i policzkach. Nie wysusza ani nie podrażnia.
                    Twarz wygląda gładko i promiennie

                    Last edited by pinklady; 04-02-2014, 09:56. Powód: Literówka
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pinklady sprawdziła

                      Mieszkanie w bloku ma swoje plusy i minusy, po wymianie okien na plastikowe zimą zaczęła się pojawiać na ścianach wilgoć w postaci pleśni.
                      A dopiero co remont zrobiliśmy...
                      Zauważyłam w jednym markecie spray firmy Dr Beckmann do usuwania pleśni. Cena ok 20 zł. Kupiłam choć nie pokładałam w nim wielkich nadziei.
                      Trzeba spryskać miejsca z pleśnią a po 15 minutach umyć ścianę. Spray jest bez chloru ale bardzo śmierdzi.
                      Pleśń nie zmywa się do czysta, musimy zmyć razem z farbą.
                      Po wyschnięciu ściana jest czysta. Spryskiwaliśmy w zeszłym roku.
                      W tym roku co ciekawe pleśń pojawia się obok spryskiwanych w zeszłym roku miejsc a tam gdzie spryskane nic. Czyściutko.
                      Polecam kto ma ten problem bo działa.
                      Last edited by pinklady; 04-02-2014, 10:05.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pinklady sprawdziła

                        Jakiś czas temu w promocji Rossmanna kupiłam sobie śliczny lakier do paznokci ( było -40 % na kolorówkę).
                        Rzadko je maluję ale cena skusiła.
                        Bezbarwny z różowym brokatem.
                        Pomalowałam lakierem po czym nałożyłam na lakier Wysuszacz Utwardzacz Nabłyszczacz Nail Salon Multi Action 3w1 Eveline.
                        Wyschły szybko po ponad minucie i nie trzeba machać dłońmi.
                        Paznokcie są twarde i bardziej błyszczące a kolor lakieru wyraźniejszy. Rzucają się w oczy.
                        Niestety musiałam zmyć po weekendzie bo w pracy nie mogę mieć pomalowanych paznokci ale przez 2 dni nic nie odprysło.
                        Na pewno dobra rzecz dla malujących paznokcie często i na długo.
                        Last edited by pinklady; 02-02-2014, 08:08.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pinklady sprawdziła

                          To teraz o oczach.
                          Noszę okulary i lubię mieć podkreślone oko. często zakładam niebieskie soczewki kontaktowe by pogłębić swój naturalny kolor i umalowane rzęsy są obowiązkowe.
                          Więc na co dzień do pracy zawsze tuszuję rzęsy.
                          Maskara Magnetic Look Eveline jest nie droga i sprawdza się bardzo dobrze.
                          Ma za zadanie mocno pogrubić rzęsty i trzeba napisać że jeśli spodziewamy się mega grubych rzęs i teatralnego efektu to tego nie ma. Rzęsy są lekko pogrubione, mocno czarne i pięknie rozdzielone. Świetny kształt silikonowej szczoteczki pozwala na dokładne tuszowanie każdej rzęsy i o dziwo nie brudzę sobie powiek jak zazwyczaj przy innych szczoteczkach. Daje super efekt uniesionych rozdzielonych rzęs.
                          Opakowanie ładne, zielone a na nim rysunek szczoteczki który ma nam ułatwić decyzje o zakupie.
                          Bardzo dobra do codziennego makijażu, zmywam bez problemu micelem.
                          Tak wygląda szczoteczka

                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pinklady sprawdziła

                            A teraz nowość do włosów od Gliss Kur - odżywka Million Gloss - włosy matowe bez połysku.
                            Ładne niebieskie opakowanie ze świecącym akcentem.
                            Sama odżywka lekko niebieska , nie za gęsta i o bardzo ładnym zapachu. nakłada się dobrze, nie spływa. nie zauważyłam jakiegoś super błysku na moich włosach i olśniewających efektów ale ma jeden plus - włosy się rozczesują po niej świetnie.
                            I w zasadzie tylko tyle.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pinklady sprawdziła

                              Szminek do ust nie używam od lat, nie lubię ale błyszczykj to co innego
                              Zwłaszcza te które nie zakrywają ust swoim kolorem a podkreślają naturalny kolor ust. I taki jest błyszczyk LOVERS Ultra Shine Lipgloss Eveline.
                              kolor 609 - różowy nałożony na usta podkreśla ich kolor, bardzo mocno błyszczą i mienią się drobinkami. Rzucają się w oczy i wyglądają na pełniejsze.
                              Wąski płaski aplikator dobrze spełnia swoją rolę. Nie klei się, a na ustach utrzymuje długo. Bardzo pomaga teraz zimą bo świetnie usta nawilża i zapobiega spierzchnięciu. Cena na każdą kieszeń.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X