Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

leniuch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja nie należę do zbyt uczynnych, staram się robić to co muszę, ale mam pewną ssssttttrrraaszszsznnnąą niemoc! Pranie!!!! W sumie to wszystko ok, ale tylko do czasu. Wrzucam łaszki do pralki, wsypuję proszek, zalewam płynem do płukania, załanczam maszynę i czekam. Potem wyciągam, rozwieszam i znów czekam (aż wyschnie). I tutaj następuje to co najgorsze!!!! Tak więc jak nadchodzi moment, że pranko już jest suche i gotowe do zdjęcia ze sznurków ja mogę posprzątać u każdego sąsiada po kolei, pomyć naczynia, wyprasować pranie, dosłownie mogę zrobić wszystko, byle tylko nie zdejmować suchego prania ze sznurków!!!!!!!! Nienawidzę tego robić najbardziej na świecie!!!!



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Pytanie do leniwych...czy prasujecie wszystkie rzeczy czy tylko te konieczne?
      Bo ja to po wysuszeniu składam i dopiero jak potrzebne to prasuję a ostatnio pościeli to nie prasuję wcale leń i tyle hihihi

      Skomentuj


        #18
        ja raczej prasuje wszystkie....robię dzień prasowania np w sobotę i siedzę jak dziwak przy górze ciuchów....ale cały tydzień mam spokój

        Skomentuj


          #19
          buziaki dla wszystkich leniuchów

          Skomentuj


            #20
            ja prasuje jak juz naaaaprawde musze. hmmm nie pamietam kiedy ostatnio prasowalam
            dwa tygodnie temu postanowilam, ze bede codziennie cos w domu robic, to kuchnia, to salon, to gora, to lazienki, to podlogi... i z tego wszystkiego wczoraj zmylam podlogi (maly kwiatek przewrocil wiec byl mus), mialam kuchnie posprzatac... jeszcze tego nie zrobilam
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #21
              ja tez zawsze mam zaplanowane wszystko a jak już dzień się kończy to przypominam sobie, co miałam zrobić zazwyczaj to z listy zrobiłam 10% hihihi
              pozdrawiam

              Skomentuj


                #22
                Oj znowu mi się nic nie chce, fajnie, że wątek się pisze. Miło jak innym też się niekoniecznie chce coś robić...

                Hej leniuszki!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Wiem czego mi się nie będzie chciało: wkładać czapki srogą zimą!

                  Skomentuj


                    #24
                    Pomocy!! umieram z nudów i z lenistwa

                    Mamuśki..
                    Co polecacie w wolnym czasie?
                    Strasznie się rozleniwiłam.
                    Od zawsze trenowałam i codziennie jakiś trening był lub gdzieś jechałam.
                    Teraz jestem w 11 tyg ciazy i lekarz zabronił mi sie przemęczać, chodzić na treningi itp.
                    A ja.. od 4 tyg jestem taka leniwa, że już dawno tak nie przezywałam tego, że można siedzieć cały dzień przed telewizorem ...
                    To mnie wykańcza.
                    Niestety mój ukochany wyjechał do pracy, więc nigdzie nie wychodzę, znajomi w szkołach, w pracach..
                    Pomocy!!
                    Już nawet zapisałam się do szkoły ale jest ona niestety raz w miesiącu.. masakra.
                    wyjście na miasto zajmuje mi z 4h a i tak kończy się fiaskiem.. bo tak mi się nie chce.


                    co byście poleciły ? żeby chociaż znusic się na wyjście..
                    co Wy robicie lub robiłyście w ciaży, żeby nie siedzieć w domu

                    Dodam jeszcze, że czytam ksiażki, le to także siedzenie w domu i w łóżku.

                    Pozdrawiam Was

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pomocy!! umieram z nudów i z lenistwa

                      Ja w sumie jedyne co robiłam, kiedy lekarz zabronił mi wychodzenia z domu, praktycznie, to właśnie było czytanie książek. Z ciekawszych propozycji moge polecić:
                      Dziewczyny z Syberii , Chłopczyce z Kabulu i życie na pełnej petardzie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pomocy!! umieram z nudów i z lenistwa

                        Mam to samo. Wiecznie mi się nudzi a jak coś mam zrobić to mi się mega nie chce. Chyba ta pogoda tak działa na człowieka

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pomocy!! umieram z nudów i z lenistwa

                          Podobno inteligentnym ludziom nie może się nudzić xP

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pomocy!! umieram z nudów i z lenistwa

                            Mi ani w pierwszej ani w drugiej ciąży się nie nudziło, bo do końca normalnie chodziłam do pracy. Czasem szłam na kilka dni zwolnienia, by trochę odpocząć i wracałam.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pomocy!! umieram z nudów i z lenistwa

                              A jak wyjść z domu gdy się nie chce? Myślę, że najlepiej się z kimś na to wyjście umówić, bo wtedy głupio zrezygnować, wycofać się. A poza tym zawsze raźniej.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pomocy!! umieram z nudów i z lenistwa

                                Nuda to to czego nie znam, ale na pewno mogę doradzić nudzącym się w ciąży, aby korzystały z lenistwa i tych nudów, bo jak się ma maleństwo to nie ma się nawet czasu zastanowić czy się nudzi czy nie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X