Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

    hmm to zalezy od czego ten lekarz ma byc Ja do ginekologa oraz do dentysty chodze prywatnie. I tak NFZ nie refunduje zabiegow dentystycznych w calosci, a materialy? Nie chce czarnych plomb czy jakis kiepskich implantow, ktore mi po paru latach wyleca:/
    Implanty stomatologiczne kraków to temat dosc szeroki - wg mnie naprawde lepiej pojsc do dobrego specjalisty, zaplacic, ale miec dobrze wykonana usluge, niz liczyc na 'panstwo'.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

      Ja mam dobrą opinię o panu Piotrze Pawliku, to bardzo ginekolog położnik z Poznania. Gabinet jest na Mirosławieckiej. Lekarz jest fachowy, uprzejmy, nie stresuję się przy nim

      Skomentuj


        Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

        Ważne, żeby przede wszystkim lekarz był dobry. Spróbuje sobie wejść na stronę
        LekarzeBezKolejki.pl. Tam znajdziesz lekarzy na nfz i prywatnie.

        Skomentuj


          Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

          Niestety, ale różnica faktycznie może być spora. Właśnie dlatego powinniście podejść do tematu na poważnie i zawsze kontrolować przede wszystkim poziom utrzymania higieny w danym miejscu. Jeśli gdzieś nie ma takich elementów jak http://ekoemka.com.pl to jest to wyraźny sygnał, że coś jest nie tak.

          Skomentuj


            Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

            Moim zdaniem zależy jaki to ma być lekarz. Jeśli np chirurg stomatolog to tylko prywatnie. Zabiegi związane z zębami najlepiej wykonywać w prywatnych gabinetach bo tylko tam można liczyć na wysoką jakość usług. Jeśli macie potrzebę skorzystania z usług chirurga stomatologicznego to kliknijcie tutaj. To strona Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu możecie skorzystać z wielu zabiegów związanych z leczeniem zębów.

            Skomentuj


              Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

              Zależy na pewno też na jakie usługi chcecie się zapisać. Na niektóre nie trzeba długo czekać i można wtedy zdecydować na leczenie na NFZ. Jednak niektóre zabiegi koniecznie trzeba prywatnie załatwić. Jeżeli chodzi o problemy ze wzrokiem to polecałabym raczej prywatne leczenie. Np. zabiegi laserowej korekcji wzroku od https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku nie będą refundowane pewnie, a też ta klinika proponuje np. operacje zaćmy i dostaniecie się tam bardzo szybko

              Skomentuj


                Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                Chodzę do prywatnej poradni. Nie mam cierpliwości i nerwów żeby korzystać z opieki na NFZ.
                Mam sprawdzoną klinikę, w której wykonują echo serca kraków i usg piersi krakow. Dla kobiet w ciąży również są badania usg kraków oraz usg 3d kraków. Lekarze są delikatni i miło nastawieni do pacjenta.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                  Ja z kolei od niedawna leczę się na serce i chodzę – jak do większości lekarzy – prywatnie, bo uważam, że prywatna opieka jest lepsza. Trafiłam do dobrej pani doktor Barbary Bogackiej ze Szczecina http://kardiologszczecin.com.pl/ i jestem zadowolona z opieki. Jak jesteście ze Szczecina i szukacie dobrego kardiologa to zdecydowanie polecam dr Bogacką.

                  Skomentuj


                    Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                    Myślę, że warto się w tym temacie rozeznać wśród znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
                    Człowiek jest dla człowieka pierwszą rzeczywistością.

                    Skomentuj


                      Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                      Ja jestem zadowolona z pakietu medium, który mam w Medicover. Nie muszę długo czekać do specjalisty. Wiele rzeczy da się załatwić przez internet jak choćby umówienie wizyty czy zakup pakietu medycznego.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                        Ja ostatnio znalazłem bardzo ciekawy artykuł Jak pielęgnować dłonie, paznokcie, stopy? . Moim zdaniem taki artykuł każdego zainteresuje bo dużo ciekawych informacji tam jest.

                        Skomentuj


                          Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                          Spróbować można na NFZ, jak pójdziecie to dowiecie się jak sprawa wygląda. Najczęściej jednak ja odwracam się na pięcie i udaje sie do prywatnego lekarza;P Co do takich to oferta od http://inmedico.pl na pewno powinna was zainteresować. Jest to centrum medyczne z Tychów. Znajdziecie tu podologa, endokrynologa, ortopedę i wiele innych specjalistów.

                          Skomentuj


                            Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                            Ja mam własną firmę i nie wyobrażam sobie jak moi pracownicy mają iść do lekarza z NFZ. Po prostu nie ma na to czasu. Dlatego ubezpieczam ich prywatnym świadczeniem pakietó medycznych lux-med dla pracowników . Mogą umówić się na wizytę w każdej chwili o każdym czasie.
                            Kolejny dzień dobiega końca, nastaje noc. Mrok jest tak przewidywalny, prawda?

                            Skomentuj


                              Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                              raczej pewniejszą opcją będzie postawienie na prywatne leczenie. Myślę, że tu większość osób stawia na specjalistyczne operacje, zabiegi w prywatnych placówkach. Ja tak trafiłam na klinikę wzroku https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku Zajmują się tu między innymi laserową korekcją wzroku

                              Skomentuj


                                Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                                Jeśli chodzi i o zdrowie dziecka i o zdrowie dorosłego to ja jestem bardzo zadowolony z usług tej poradni w Łodzi - https://melissamed.pl/. Sam chodzę tam do kilku specjalistów, moja narzeczona tez jest pod opieką tych lekarzy i bardzo sobie chwali podejście, cierpliwość i taki spokój, bo akurat ona jak mało kto boi się wszystkich lekarzy... Teraz też prowadzimy tu ciążę i sporo osób mówi nam, że jesteśmy w dobrych rękach, więc myślę, że się nie mylą i wszystko będzie dalej przebiegać tak książkowo jak do tej pory

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X