Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    prezent dla chłopca

    Nie mam żadnego doświadczenia z dziećmi, a nagle koleżanka z pracy zaprosiła mnie na urodziny swojego dziecka. Zastanawiam się czy zdalnie sterowany helikopter ma szansę spodobać się ośmiolatkowi: Wydaje mi się, że to dobry pomysł. Jak sądzicie?
  •    
       

    #2
    Odp: prezent dla chłopca

    Najlepiej byłoby zapytać koleżanki czym chłopak się interesuje. Może być fanem piłki nożnej i bardziej spodobałaby mu się koszulka ulubionego piłkarza. Można też wykupić bon podarunkowy, np. na jazdę quadem po torze. Ja tak planuję kupić 9- letniemu bratankowi.

    Skomentuj


      #3
      Odp: prezent dla chłopca

      Moim zdaniem ośmiolatkowi spodoba się każda zabawka,łącznie ze zdalnie sterowanym samochodem czy helikopterem,ale faktycznie pomysł z prezentem związanym z piłką nożna także jest ciekawy,może warto go wykorzystać.

      Skomentuj


        #4
        Odp: prezent dla chłopca

        Podpytać nie zawadzi, bo dowiesz się przy okazji, jak ciekawe potrafią mieć zainteresowania dzieci Ja nigdy nie przypuszczałabym, że np. syn mojej kuzynki ma takie hobby, jak zbieranie monet. Toż to hobby z poprzedniej epoki! A jednak dzieci potrafią odkrywać na nowo to, co nam się wydaje nudne lub przestarzałe.
        A dowiedziałam się o tym, tak, jak Ty - przy okazji urodzin chłopca, kiedy miałam dylemat, co mu kupić. Okazało się, że znalazłam coś, z czego był super zadowolony, a ja nawet nie przypuszczałam, że mogę kupić tak rewelacyjny prezent za takie pieniądze I to odkrycie - jak dzieci potrafią być inspirujące - bezcenne!

        Skomentuj


          #5
          Odp: prezent dla chłopca

          może jakaś gra edukacyjna? nie wiem też kiedy te urodziny, ale może zdążysz zamówić coś z internetu? . Jako prezent kupowałam "Planety i komety", nie dość, że dziecko było ucieszone, to i mama, bo w końcu prezent edukacyjny i maluch poznawał planety także jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie postawiłabym na jakąś fajną zabawkę edukacyjną

          Skomentuj


            #6
            Odp: prezent dla chłopca

            A może rowerek dla dzieciaczka? Powinien się bardzo ucieszyć - jego pierwszy pojazd Teraz jest ogromny wybór rowerów na rynku ale ja bym polecała rowerki firmy Merida są bardzo dobrze wykonane i bezpieczne

            Skomentuj


              #7
              Odp: prezent dla chłopca

              Wszystko zależy od wieku chłopca,ale gra edukacyjna,planszowa czy zestaw klocków to bardzo dobry pomysł bo te zabawki nie pójdą od tak sobie w zapomnienie tylko posłużą przez dłuższy okres czasu,tak się składa że na naszej stronie znajdziesz szereg ciekawych propozycji.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: prezent dla chłopca

                witaj, może jak dla chłopaka to jakiś samochód, betoniarke
                Najlepsze kredyty Warszawa http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl. Nie czekaj tylko poproś o ofertę kredytu dla Ciebie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: prezent dla chłopca

                  Betoniarka to mimo wszystko lekka przesada,na to przyjdzie czas potem,ale co do samochodziku to mogę się zgodzić,szczególnie jeżeli będzie sterowany elektrycznie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: prezent dla chłopca

                    Helikopter, czy autko to fajna sprawa. U nas na osiedlu jeden chłopiec miał helikopter z kamerką i zawsze wokół niego zbierała się cała grupka zainteresowanych. Miał - bo niestety wiatr go gdzieś zniósł i helikopter zaginął, a kosztował pięć stów. Więc moźe jakiś tańszy, albo samochodzik

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: prezent dla chłopca

                      Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
                      Helikopter, czy autko to fajna sprawa. U nas na osiedlu jeden chłopiec miał helikopter z kamerką i zawsze wokół niego zbierała się cała grupka zainteresowanych. Miał - bo niestety wiatr go gdzieś zniósł i helikopter zaginął, a kosztował pięć stów. Więc moźe jakiś tańszy, albo samochodzik
                      Jak tyle kosztował to na pewno było to niezłe cacko i nie dziwię się że w koło zbierało się tyle kolegów no ale to jest widzicie potwierdzenie że nie ma co kupować drogich zabawek, bo pyyk i nie ma, no chyba że kogoś na to bardzo stać....

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: prezent dla chłopca

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        Jak tyle kosztował to na pewno było to niezłe cacko i nie dziwię się że w koło zbierało się tyle kolegów no ale to jest widzicie potwierdzenie że nie ma co kupować drogich zabawek, bo pyyk i nie ma, no chyba że kogoś na to bardzo stać....
                        tańszy nie zawsze znaczy gorszy Mnie nie stać na takie drogie prezenty a ciekawe książki czy gry planszowe to też dobry pomysł na prezent a takie gry planszowe to co niektóre tanie nie są a grać może z kolegami czy rodzinnie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: prezent dla chłopca

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          tańszy nie zawsze znaczy gorszy Mnie nie stać na takie drogie prezenty a ciekawe książki czy gry planszowe to też dobry pomysł na prezent a takie gry planszowe to co niektóre tanie nie są a grać może z kolegami czy rodzinnie
                          Dokładnie gry planszowe to też świetny prezent. U mnie cała rodzina uwielbia grać planszówki i moja i męża, czesto sobie nawet na prezenty na Świeta kupujemy gry.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: prezent dla chłopca

                            Pewnie że tańszy nie znaczy gorszy. Bo często dużo płaci się za samą markę. Gry planszowe świetny pomysł, my nawet ostatnio ze znajomymi mamy fazę na Iknow albo Taboo

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: prezent dla chłopca

                              Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
                              Pewnie że tańszy nie znaczy gorszy. Bo często dużo płaci się za samą markę. Gry planszowe świetny pomysł, my nawet ostatnio ze znajomymi mamy fazę na Iknow albo Taboo
                              W Taboo graliśmy ostatnio u teściów, świetna gra, no tylko wiadomo nie dla takich małych dzieci, ale już 13 lat to spokojnie mozna grac przynajmniej w te łatwiejsze hasła.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X