Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

roczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    colleen ja kupowalam w cukierni talerzyki.motyw z puchatkiem jest tylko jeden,więc wiadomo że sie powtorzy.ja mialam kubusia i myszka mikibo babka nie mialam az tyle z jednym obrazkiem.a w sklepach wogóle nie widziałam takich talerzyków.

    ps.(nie patrzyłam za nimi w hipermarketach-może tam są)

    Skomentuj

    •    
         

      Froch ale Colleen pytala o serwetki bo talerzyki juz ma

      Skomentuj


        Skomentuj


          Aaaaa zapomniałam napisać, że nalazłam tort, zwie się z "żelową
          dekoracją" Pod samym nosem w piekarni. Byłam się tam pytać, ale
          stwierdzili, że nie robią. A teraz wisi folder i jest taki

          Skomentuj


            ja ostatnio skorzystalam z podpowiedzi i zrobilam siostrze motylka, tylko troche mi weny zabrtaklo, i piana za rzadka wyszla ze nie moglam nia szprycowac wiec z braku laku wyszlo takie cos
            Attached Files

            Skomentuj


              Gicior

              Skomentuj


                Nasze "Roczkowe menu"

                Czesc dziewczyny,dla tych co maja pierwsze urodzinki swoich pociech przed soba chcialabym napisac czym poczestowalismy gosci,moze kogos to zainspiruje Impreza byla w ogrodzie przy pieknym sloncu

                Wejscie:avocado pokrojone w plastry,posypane malymi krewetkami(moga byc z puszki),pokrojonym w kostke jablkiem i pomidorem,polane sosem(malinowy lub jogurtowy do wyboru),biale winko.

                Obiad:losos pieczony w folii z warzywami,ryz,pieczony pomidor w ziolach,do obiadu biale winko.

                Deser:salatka owocowa(banany,winogrono,jablka,brzoskwinie,ananas ,truskawki) a bita smietana albo(jak ktos woli) polane syropem truskawkowym.

                Pozniej tort (u nas byl czekoladowy z czerwonymi owocami-maliny,truskawki,wisnie),kawa i szampan.

                Goscie byli zadowoleni i najedzeni
                Last edited by dotka238; 01-05-2009, 16:45.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej Kobietki. Juz niedlugo i mnie "dopadnie" roczek.
                  Jeszcze nie wiem ilu bedzie gosci, ale w tym bedzie sporo dzieci.
                  Zastanawiam sie co zrobic. Cala impreza bedzie trwala godzine, dwie, w porywach do trzech (ale w to watpie).
                  Chcialabym zrobic wszystko jak najlatwiej i na zimno.
                  Jak na razie chodza mi po glowie:
                  - tort (oczywiscie)
                  - koreczki
                  - duphinki

                  moze macie jakies pomysly?

                  ehhh bede miala rozmowe z kochaniem. on chce zrobic baaardzo skromnie, czyli same ciasto.
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj


                    Jak latwo i na zimno to tylko szybkie salatki choc szczerze powiem ze na godzine sie nie oplaca.
                    Tylko ciacho ... niezly pomysl skoro to tylko godzinka dwie. Ew jakas salatka owocowa, lody czy szaszlyki z owocow.

                    Skomentuj


                      szaszlyki z owocow hmmm chyba tak wlasnie zrobie jeszcze u nikogo tutaj nie widzialam
                      Jakub 19.05.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ellaja nasze dzieci maja roczek tego samego dnia.
                        ja chce zrobic immprezke na działce. tylko nie wiem co podać. jakis grill sie zrobi ale cos chce co by mogło moje dziecie tez zjesc, a nie wiem co




                        Skomentuj


                          moniaB tutaj to musisz prosic o pomoc bardziej doswiadczonych. ehhh dobrze ci. ja o imprezie na dworze moge pomarzyc. u nas ciagle wieje i jest zimno brrr
                          Jakub 19.05.2008

                          Skomentuj


                            a co dziewczyny myślicie otym???

                            Mój synuś ma roczek za 2 miesiące i planuję zrobić go na działce.
                            Chciałabym upiec torta sama-nigdy tego nierobiłam:-)-, planuję zrobic sałatkę z młodych ziemniaków z miętą, do tego szaszłyki z kurczaka i warzyw, poncz z białego wina i szampana z brzoskwiniami i pomarańczami i mufinki owocowe- Co myślicie o takim menu??? A zastawa też kubusiowa, balony i takie tam.





                            Skomentuj


                              menu super, tylko szkoda ze ja nie mam dzialki i nie bardzo mam mozliwosc zrobci roczek na zewnatrz :/ chyba u mnie jednak zostanie imprezka w domu. Jak na razie jedynie mam wybrany tort bo nie bede piec sama, tylkko zamawiam tort kajmakowy. A reszta menu ? z pewnoscia jakies salatki, mieso i nie tylko bo ja nie jem wcale miesa wiec moze jakas rybe zrobie? jakos nie moge sie za to wziac wczesniej, ale baloniki z jedynka sa juz w domu
                              Amelia ur.21.06.2008r

                              Skomentuj


                                ja dzisisiaj jadę kupić jakieś talerzyki, kubeczki serpentyny itd. z Kubusiem Puchatkiem:-) a tort chcę upiec okrągły, na brzegach ozdobić go kremem zrobić napis i dać świeczuszkę z kubusiem, nigdy niepiekłam więc będę musiała wcześniej wypróbować





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X