Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pech :-( 1 miesiąc i mleko następne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pech :-( 1 miesiąc i mleko następne

    Mój niemowlak właśnie przestał być noworodkiem, dziś kończy miesiąc i z tej okazji, może z zaaferowania jego matka popełniła paskudny błąd :-/
    Otóż właśnie się zorientowałam że od jakichś 3 dni Artur popija mleko 2.
    Karmić piersią w 100% nie mogłam. Teraz mały ma problemy z brzuszkiem, do tej pory załatwiał się po każdym posiłku, jest niespokojny ma gazy i krzyczy 2x głośniej.
    Mleko już mu zmieniłam z powrotem na 1... ale co teraz? lekarz?
  •    
       

    #2
    hey jajko jak dlugo juz maly pije mleko 1?? bo kazda zmiana mleka taki ma wlasnie skutek,moja jak kiedys miala problemy z brzuszkiem(przez mleko)to trwalo to 3-4 dni zanim przestal ja bolec,a kupy robila ciemno-zielone.

    Skomentuj


      #3
      jesli chcesz miec szybka odpowiedz to tutaj http://dziecko24.pl/
      jednak co lekarz to lekarza. jak uznaja ze powinnas isc do lekarza to ci to napisza. pamietaj, maila na skrzynke dostaniesz tylko ze swoim zapytaniem. na stronie ich stronie bedzie odpowiedz. jak juz zadasz pytanko odczekaj godzinke i w wyszukiwarce wpisz swoj nick powinno ci wyskoczyc.
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #4
        ok.
        pije już 3 dni jak się okazało
        a teraz zasnął i śpiiii....

        Skomentuj


          #5
          jajko nic się nie martw, mleko następne ma ten sam skład co początkowe tylko w tzw. większych ilościach by było bardziej kaloryczne (sprawdzałam)
          Odstaw to mleczko i podawaj początkowe, jesli po ok tygodniu nie zobaczysz zmian to udaj się do lekarza. Wiadomo z dnia na dzień poprawy nie będzie
          Nie martw się, pomyłki się zdarzają daj nam znać co i jak
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #6
            Zgadzam się z Family Tree, maluszek ma problemy z brzuszkiem ponieważ mleko 2 jest zbyt ciężko strawne dla maluszka (o ile pamiętam ten typ mleka można podawać maluszkom w mniej więcej 4- tym miesiącu) po prostu odstaw mleko i podawaj początkowe, tragedii nie będzie, wszystko wróci do normy

            Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

            Różności do postów
            GALERIA OLAFKA

            Skomentuj


              #7
              Problem rozwiązał się nawet szybciej niż przewidywałam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                jajo już dobrze jest ?
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  tak,
                  wszystko wskazuje na to że /za sprawą kopru/ mały się naprawił i nawet humor powoli wraca...
                  Last edited by jajko_wielkanocne; 30-04-2009, 19:30.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X