Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdzie na wakacje

    Ja chciałam zapytać o Hollycow biuro podróży męża tej blogerki What Anna Wears, koleżanka mnie namawia na wycieczkę na Bali z tym biurem, ale przejrzałam ofertę i tam pisze, że i tak bilety samemu trzeba kupić, kolacje, obiady samemu się płaci, a wycieczki i tak kosztują ok 1300 euro, to co się tam niby dostaje?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdzie na wakacje

      Ja w wakacje robiłam sobie takie kilkudniowe wypady ostatnio pojechaliśmy nad morze najpierw pojechaliśmy okolicznym busem do Łodzi a potem po nocy przespanej w mieszkaniu pracowniczym od xxx poszliśmy na nowo otwarty dworzec Łódź fabryczna i tam wsiedliśmy w pociąg Wszystko z plecakami i totalnym brakiem bagażu
      Last edited by disne; 15-07-2020, 20:31. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Gdzie na wakacje

        A może Paryż? Poczytajcie sobie tutaj o Moulin Rouge[ Ja to miejsce odwiedziłam już kilka razy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto
        Last edited by disne; 15-07-2020, 20:31. Powód: link
        (...) zupełny brak problemów jest poważnym problemem.

        Skomentuj


          Odp: Gdzie na wakacje

          Mi się marzy Teneryfa. Szkoda, że loty tam są takie drogie.

          Skomentuj


            Odp: Gdzie na wakacje

            Camping hmm nigdy nie byłam

            Skomentuj


              Odp: Gdzie na wakacje

              Jeśli komuś zależy na cenie a nie chce wydawać nie wiadomo jakich kwot na noclegi można skorzystać z hosteli lub hoteli pracowniczych. Ostatnio jak byliśmy na weekend w Łodzi spaliśmy xxx . Nie było szału ale "cena czyni cuda"
              Last edited by disne; 15-07-2020, 20:29. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Gdzie na wakacje

                Pierwsze co przychodzi do głowy to jest to nasze polskie morze. Jednak warto też zwiedzać inne kraje. Dla mnie wyjazd w takie miejsce jak Albania też może być ciekawym pomysłem. Widziałam tutaj xxx , opisany właśnie taki wyjazd. Wszystko wyglada ciekawie.
                Last edited by disne; 15-07-2020, 20:30. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdzie na wakacje

                  Na wakacje warto pojechać w Tatry. Jest tam wiele atrakcji nawet latem. Zawsze mozna zabrac dziecko na szlak wędrówkowy albo nieco starsze dzieci na rower i podążać szlakiem turystycznym. A i na trawie można rozłożyc kocyk i opalać się popijając lemioniadę. Bogata jest też oferta gastronomiczna.

                  Skomentuj


                    Odp: Gdzie na wakacje

                    My w tym roku byliśmy na Teneryfie i zakochałam się w tym miejscu, na pewno tam wrócę

                    Skomentuj


                      Odp: Gdzie na wakacje

                      ja polecam wszystkim Seszele! Bardzo dobrze sie tam bawilam, widoki przecudne, pogoda tez. Teraz nawet można tam pojechac jak widze korzystając z last minutexxx wiec tym bardziej sie oplaca jesli ktos nie ma pomyslu
                      Last edited by disne; 15-07-2020, 20:30. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdzie na wakacje

                        ja zawsze przeglądam oferty biur podróży i wtedy decyduję gdzie jadę na wakacje. Teraz przeglądam sobie ofery biura Damar i juz planuję kolejne wakacje.

                        Skomentuj


                          Odp: Gdzie na wakacje

                          ja tam wolę hotele niż campingi

                          Skomentuj


                            Odp: Gdzie na wakacje

                            Zdecydowanie najciekawszym elementem tegorocznych wakacji był nasz wyjazd do Białki Tatrzańskiej. Jest ona niezwykle urokliwa o tej porze roku, nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludzie cenią polskie góry tylko zimą. Za poleceniem znajomej na miejscu noclegu wybraliśmy pensjonat u Sorosaxxx- tam przywitały nas bardzo komfortowe warunki, jadalnia i bardzo relaksująca atmosfera.
                            Last edited by disne; 15-07-2020, 20:30. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Gdzie na wakacje

                              Nie lepiej poszukać info o tym gdzieś w necie?
                              Jeśli wynajdą samochód napędzany na głupie dowcipy, to daleko zajdziesz

                              Skomentuj


                                Odp: Gdzie na wakacje

                                To zależy kto co lubi . Jedni lubią leżeć i się opalać i dla nich najlepszym wyborem będzie morze lub jezioro, a drudzy chcą spędzić czas aktywnie i dla nich góry wydają się być dobrą opcją. Obiektywny nie będę, bo kocham góry, aktywny wypoczynek i słońce w Dolinie Kościeliskiej . Zatem jeżeli miałbym wybierać - to nasze Tatry i dobra miejscówka wypadowa na szlaki. Jak tak dłużej myślę, to xxx może być dobry zarówno dla tych, którzy chcą połazić jak i dla tych, którzy chcą się poopalać z widokiem na Giewont.
                                Attached Files
                                Last edited by disne; 15-07-2020, 20:30. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X