Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze dolegliwości ciążowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

    Teraz w sezonie grzewczym to faktycznie jest częsta przypadłość nie tylko w ciąży, ja mam pojemniczki z wodą zawieszane na grzejniku, niedrogie a pomaga, a w ciąży to tylko zaparcia mi dokuczały ale pod dicopegu mijały, nie miałam ani zgagi ani mdłości nawet

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

      W pierwszym trymestrze miałam mdłości 24 godziny na dobę. Schudłam ponad 7 kg, na jedzenie nie mogłam patrzyć Mąż musiał jeść w innym pokoju, a jak gotowałam obiad, to okno było otwarte na oścież. Najbardziej przeszkadzał mi zapach parzonej kawy i papierosów. Byłam niesamowicie senna, miałam wrażenie, że mogę spać na stojąco, miałam też częste zawroty głowy. W drugim trymestrze wcześniejsze dolegliwości minęły, w zamian coraz częściej zaczęły boleć mnie krzyże, pojawiły się pierwsze żylaki, zaczęły puchnąć stopy i nogi. Do tego od samego początku ciąży pogorszyła mi się cera i włosy wypadają garściami, ale z pewnością mam teraz więcej siły i energii. Póki co tyle, niebawem zacznę trzeci trymestr

      Skomentuj


        #93
        Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

        https://pracodawcy.pracuj.pl/lex-fortis-sp-z-o-o,13697
        Lex Fortis opinie
        https://www.goldenline.pl/firma/lex-fortis/
        https://facebook.com/SolidneOdszkodowania/

        Skomentuj


          #94
          Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

          o matkoo to Kasia1007 mocno dał Ci w kość poprzedni trymestr. Zobaczy trzeci będzie lżejszy tylko już nie będziesz mogła się doczekać spotkania z maleństwem.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

            Też miałam straszne wymioty i mdłości, a nie próbowałaś coś z tym zrobić? Ja żułam migdały, imbir, miałam też takie kropelki Imbifem z imbirem właśnie do rozpuszczenia w wodzie. Wspomagałam się też coca colą - poważnie. Wszystko aby choć na chwilę uspokoić mój żołądek, no a potem w 2 trymestrze samo przeszło jakby nigdy tego nie było....

            Skomentuj


              #96
              Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

              Dziewczyny a miałyście jakieś problemy, no wiecie w kontaktach intymnych ?? U mnie na początku pojawiła się taka dokuczliwa suchość pochwy, byłam na konsultacji i okazało się, że to całkiem normalna sprawa w tym czasie, no ale żeby mi pomóc, polecił mi stosować żel bezpieczny dla babeczek w ciąży-mucovagin. Miałyście może podobne doświadczenia?

              Skomentuj


                #97
                Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                Sama chorowałam na rwę kulszową w ciazy. Nikomu nie życze tego schorzenia. Nawet najwiekszemu wrogowi poniewaz jest to bardoz bolesne. No i trzeba uważać z lekami przeciwbólowymi.

                Sugeruję zajrzeć sobie na stronę:
                http://rwakulszowa.net.pl/

                Jest tutaj kilka artykułów o tym jak radzić sobie z chorobą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                  Widzę, że niektóre z Was to lekko nie miały. Ja raczej mialam ksiązkowe objawy - mdłości, bez wymiotów, opuchnitete nogi, ból w dole brzucha. Później jak brzuch byl wiekszy to doszla zgaga i chrapanie, czego moj maz nie mógl przeżyc

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                    Napisane przez sylwusia8 Pokaż wiadomość
                    Też miałam straszne wymioty i mdłości, a nie próbowałaś coś z tym zrobić? Ja żułam migdały, imbir, miałam też takie kropelki Imbifem z imbirem właśnie do rozpuszczenia w wodzie. Wspomagałam się też coca colą - poważnie. Wszystko aby choć na chwilę uspokoić mój żołądek, no a potem w 2 trymestrze samo przeszło jakby nigdy tego nie było....
                    Właśnie zastanawiam się nad tymi kroplami Imbifem. Czytałam, że są polecane przy chorobie lokomocyjnej i ciążowych mdłościach. A mnie zaczęły męczyć strasznie... Czyli działały u ciebie i polecasz?

                    Skomentuj


                      Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                      Mnie niestety w ciąży męczyła grzybica, leczyłam ją prawie 3 miesiące, stosowałam nystatynę, macmirorr500, maść pimafucin oraz probiotyk dopochwowy lactovaginal, który stosowałam już do końca ciąży, bo bałam się nawrotu infekcji. Inne dolegliwości to anemia, przez którą byłam ciągle zmęczona, brałam żelazo, dietę również miałam bogatą w ten pierwiastek a i tak morfologię miałam słabą.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                        ja miałam problem z jelitami,niestety moja przemiana materii bardzo spowolniła a mysle ze to przez zmiane diety jakos tak nie mogłam sie przyzwyczaić a zaparcia były coraz bardziej męczące,zapisałam się na joge dla ciężarnych I tam któras z uczestniczek mówiła ze jej pomógł dicopeg 10g czym prędzej pognałam do apteki I tez go kupiłam,naprawde przyniósł mi ulgę szybciej niż myslałam,póki co problem zniknął na zawsze ale tak asekuracyjnie mam ten lek w apteczce,bo nie chce się juz tak męczyc

                        Skomentuj


                          Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                          ja miałam problem z opuchniętymi nogami, koleżanka kupiłam mi maść z mamas i przyniosło ulgę, ale mimo wszystko mam nadzieję, że wy nie macie z tym aż takich problemów

                          Skomentuj


                            Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                            w pierwszej ciąży to było mi ciągle niedobrze, od jedzenia które zazwyczj lubilam to mie odrzucało, ciężko było wmusić w siebiee jakieś warzywa, owoce, dlatego chociaż dbałam żeby witaminy regularnie brać i brałam mama dha premium, ni emusiałam się martwić że maleństwu czegoś zabraknie, nie miałam wymiotów ani nic ale własnie nudności i brak apetytu, najchętniej to bym jadła chipsy

                            Skomentuj


                              Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                              Przez pierwsze miesiące miałam ich masę... Odrzuciło mnie od jedzenia które zawsze jadłam i uwielbiałam. Bardzo wysuszyła mi się skóra i nie wiem czym to było spowodowane. Oprócz tego duże mdłości i nie mogłam wytrzymać w samochodzie ani innym środku transportu, a to było bardzo uciążliwe. Na szczęście teraz większość objawów mi przeszła.

                              Skomentuj


                                Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                                Ja to przede wszystkim mam naprawdę straszne zawroty głowy… Już od jakiegoś czasu jest lepiej, ale jakiś czas temu było naprawdę bardzo ciężko. Początkowo jeszcze dawało radę, ale było coraz gorzej… Szukałam jakichś sprawdzonych porad w Internecie i trafiłam na takie coś http://www.mamazone.pl/artykuly/ciaz...y-w-ciazy.aspx Zastosowałam się do tych porad i naprawdę było całkiem nieźle Zawroty głowy zdecydowanie zmalały, dzięki czemu jest już dużo lepiej
                                W mowie pewnych ludzi słychać błędy ortograficzne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X