Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

    Mi się ogólnie podobają mieszkania z rynku pierwotnego, teraz nawet obserwujemy inwestycje jaka powstaje przy Woronicza 33 więc w bardzo dobrej lokalizacji, poczytaliśmy też odnośnie dewelopera (zresztą jak ktoś będzie szukał to odsyłam - xxx realizuje obecnei kilka inwestycji i jest bardzo dobrze oceniany, więc prawdopodobnie się będziemy decydować.
    Last edited by disne; 30-07-2020, 17:46. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

      Napisane przez joanna890 Pokaż wiadomość
      TAk , różnicy wielkiej nie ma ja też się wachałam i zdecydowałam się na rynek pierwotny i jesteśmy bardzo zadowoleni.

      Sama równiez jetem tego samego zdania. Sa ciekawe nowe inwestycje ale równiez i ładnie wyremontowane mieszkania ze starszego budownictwa.... .Warto jest je sobie przejrzeć wszystkie.

      Zastanawiam sie od jakiegoś czasu czy nie zainwestować w mieszkanie nad morzem. Tak sobie patrzę:
      xxx

      I jest sporo ciekawych apartamentów na sprzedaż. Niektore w naprawdę dobrym standardize i jednak cenie niższej niż w Warszawie. Stawialibyscie na Gdańsk czy Sopot?
      Last edited by disne; 30-07-2020, 17:47. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

        Moim zdaniem lepsze mieszkanie z rynku pierwotnego - nie płaci się tyle przy zakupie. Ponadto często jest poza centrum - można wypocząć po pracy. Ta inwestycja dewelopera PCG we Wrocławiu jest moim zdaniem godna uwagi: xxx. Macie funkcjonalne mieszkanie, blisko do lasów, a także do dróg dojazdowych. Podoba Wam się?
        Last edited by disne; 30-07-2020, 17:47. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

          Rynek pierwotny jest o tyle lepszy, że można na nim zarobić. My np kupiliśmy 4 lata temu mieszkanie na rynku pierwotnym i na ten moment moglibyśmy sprzedać je 25% drożej niż cena zakupu + remontu. Na rynku wtórnym jest to ciężkie do wykonania.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

            W obu przypadkach najczęściej trzeba wykonać generalny remont, a mieszkania w stanie deweloperskim wcale nie są tak drogie, dlatego ja skłaniałbym się ku tej opcji. Warto tylko wiedzieć, że xxx lepiej sprawdzać w internecie, ponieważ na stronie tego producenta jest wszystko dokładnie napisane na temat poszczególnych produktów.
            Last edited by disne; 30-07-2020, 17:47. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

              Jak kupować mieszkanie to tylko nowe. Nieraz ceny z rynku wtórnego równe są mieszkaniom nowym albo w zbliżonej cenie. A wiadomo, że lepiej być pierwszym lokatorem niż męczyć się z remontem po kimś... Jakiś czas temu kupiłam mieszkanie w Rowach, i to była przeogromna przyjemność wejść do swoich własnych nowych czterech ścian. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z dbałości o szczegóły i dotrzymywanie terminów przez dewelopera lubicz apartamenty. Solidna i rzetelna firma. Podrzucam stronkę, można sobie tam obejrzeć nowe mieszkanka xxx
              Last edited by disne; 30-07-2020, 17:43. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                To zależy czy zamierzasz remontować, czy chcesz już się na gotowe wprowadzić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                  Wiele osób wybiera teraz mieszkania z rynku pierwotnego.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                    Myślę, że w odpowiedzi na to pytanie pomoże doświadczone biuro nieruchomości które będzie umiało dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb. Zwłaszcza jeśli w grę wchodziłby wynajem nieruchomości dla późniejszych zysków. Dlatego warto kwestię xxx w tego typu sprawach. Z pewnością jest to biuro Gramat z Katowic. Mają w tym zakresie na tyle duże doświadczenie i wiedzę, aby pomóc w najtrudniejszych sprawach.
                    Last edited by disne; 30-07-2020, 17:43. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                      Może lepiej po prostu zebrać więcej informacji z pewnych źródeł i wtedy zdecydować samemu ? Pewnych czyli jakiś blogów czy coś takiego :P. Wtedy ten wybór będzie czymś przynajmniej umotywowany a nie bo tak mi na forum powiedzieli...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                        W nowym wszystko masz po prostu nowe. W używanym zrobisz remont i masz też nowe, a kosztować będzie mniej niż to od dewelopera. I będzie w lepszym miejscu, bo nowe osiedla teraz na uboczach się budują.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                          Normalna sprawa, nowe mieszkanie zawsze będzie lepszym wyborem. Najlepiej znaleźć takie apartamenty jak Marina Royale, gdzie macie balkon dosłownie nad brzegiem morza. Zajrzyjcie, jak wyglądają te apartamenty w xxx a sami się przekonacie, że to świetny wybór.
                          Last edited by disne; 30-07-2020, 17:44. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                            W moim przypadku w grę wchodził tylko rynek pierwotny, bo mieszkania z rynki wtórnego wymagają zbyt wielu prac remontowych i są też droższe lub w tej samej cenie co mieszkania z rynku pierwotnego. Zastanawiam się nad kupnem mieszkania, które mozecie podpatrzeć tutaj xxx . Dzielnica jest bardzo fajna, miałabym niedaleko do pracy. Jak sądzicie warto?
                            Last edited by disne; 30-07-2020, 17:45. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                              Moim zdaniem inwestycja w nieruchomości to bardzo dobry sposób lokowania pieniędzy. Jeśli chcesz to możesz sprawdzić ceny mieszkań warszawa kilka lat temu i teraz. Najlepszym rozwiązaniem jest kupno mieszkania od dewelopera xxx moim zdaniem ponieważ z rynku wtórnego nigdy nie wiemy na co się trafi tak do końca.
                              Last edited by disne; 30-07-2020, 17:45. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                                oczywiście że nowe, te z rynku wtórnego są nieco tańsze ale kiedy chcesz je doprowadzić do takiego standardu ja nowe to musisz wyłożyć masę pieniędzy. Poza tym na osiedlu Warszawa są mieszkania nowe w cenie tych używanych

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X