Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modne torebki - wasze ulubione?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

    Są świetne, skórzane, wyglądają po prostu genialnie. Ta pochodzi od Merg. Oczywiście tutaj stylizacja musi być perfekcyjnie dobrana, ale wszystko jest do zrobienia.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

      Mi się ta torebka w ogóle nie podoba. Krój ma jakiś dziwny.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

        Po pierwsze mozńa sobie taką torebkę samodzielnie zaprojektować poniewaz na stronie jest opcja dodania swojego własnego nadruku. Po drugie torebki są wygodne, pojemne i wszystko co powinno sie w nich mieścić . Mieści się
        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:16. Powód: link
        http://forum.mamotoja.pl/

        Skomentuj


          #79
          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

          Mam kilka swoich ulubionych torebek ale nigdy ich za mało, prawda? Za niedługo będę musiała dla samych torebek zrobić osobny pokój, szczególnie że co wchodzę na stronę .royalpoint odkrywam piękniejsze perełki. Chciało by się kupić każdą torebeczkę wieczorową, codzienną i taką do pracy. Mam nadzieję, że nie tylko ja mam takiego fiołka
          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:17. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

            Prawdę mówiąc nie mam ulubionych torebek. Na pewno bardzo lubię czarne torebki. Zazwyczaj kupuje aktówki, bo te wydają mi się być najbardziej eleganckie i są dla mnie najwygodniejsze, ale zdarza mi się również kupować torebki worki. Kupuję też tylko i wyłącznie torebki skórzane, bo ekologiczna skóra nie jest tak wytrzymała jak naturalna i te ze skóry naturalnej noszę czasem kilka lat.
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:17. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

              Moją ulubiona torebka jest taka w stylu shopper bag.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                Ja uwielbiam torebki typu kuferki bo są bardzo wygodne, praktyczne i eleganckie. Oczywiście, każda torebka musi być jak najlepszej jakości aby móc się nimi cieszyć przez długie lata. Dlatego szukam ich zawsze i zawsze znajdę coś, odpowiadającego moim gustom i oczekiwaniom. Polecam Wam zapoznać się z tym serwisem, a na pewno będziecie zadowolone.
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:09. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                  A czy byłyście kiedyś na stronie sklepu internetowego Davidts24.pl który ma w asortymencie torebki prestiżowej belgijskiej marki DAVIDT'S. Ja zawsze znajdę coś dla siebie i nie tylko (prezenty urodzinowe, czy świąteczne). Czy to okazja, czy codzienne wyjście do pracy to torebka zawsze może być czymś dzięki czemu będziemy wyjątkowe. Do tego znalazłam też tam świetne dodatki i biżuterię, która poprawia mi zawsze humor.
                  Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:10. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                    bardzo lubie przeróżne torebki. Dla każdej okazji mam inną torebkę Wcześniej wydawało mi się, ze za dobra torebkę trzeba sporo zapłacić. Nic bardziej mylnego. Zdecydowaniem można kupić sobie świetna torebkę, która wcale nie kosztuje dużo.
                    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:10. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                      Jest pełno ciekawych modnych torebek na rynku. Według mnie niezłą opcją są torebki gwiazd !

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                        Ja uwielbiam kopertówki. Szaleję za nimi i mam ich chyba z 10 w różnych rozmiarach i wzorach

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                          Ja lubię takie worki co się wrzuca wszystko, a potem długo szuka ;P

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                            Ja także lubię torebki-worki, chociaż ostatnio produkty marki desigual podejrzałam na stronie i stwierdziłam, że może warto w tym roku postawić na oryginalne, egzotyczne wzory torebek i sukienek.
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:11. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                              Zdecydowanie są to torebki skórzane, klasyczne, bo pasują prawie do wszystkiego. Nie mam ich za wiele, bo wychodzę z założenia, że lepiej jest posiadać 1-3 torebki wykonane z dobrej jakości materiałów i fajnie wykończone niż kilkanaście torebek, które są tak kiepsko wykonane, że rozpadają się po miesiącu lub dwóch. Na takie torebki jak i również inne dodatki i ubrania zdecydowanie szkoda mi pieniędzy. Nie kupuje ich też w bardzo popularnych sklepach sieciowych a także drogich butikach. Staram się szukać niszowych, mało znanych sklepów, które mają duże oferty produktów w konkurencyjnych cenach. Bodajże 3 miesiące temu trafiłam na sklep Melon, który oferuje torebki i galanterie skórzaną. W zeszłym miesiącu kupiłam tam pojemną, skórzaną aktówkę, z której jestem bardzo zadowolona. . Kosztowała niecałe 250złotych, a w innych sklepach widziałam taką lub bardzo podobna torebkę za trochę ponad 300złotych więc można powiedzieć, że kupując ją w sklepie Melon zaoszczędziłam około 100złotych.
                              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:12. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                                Ja najbardziej lubię listonoszki i właśnie takie najczęściej kupuję. Od jakiegoś czasu planuje kupić nową i na razie przeglądam ofertę listonoszek na stronie Domodi.pl, a w oko wpadła mi taka torebka:

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X