Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki park rozrywki w weekend

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jaki park rozrywki w weekend

    Zatorland wygląda kusząco: https://www.youtube.com/watch?v=ch0K8_euzU4
    Młody mi przez ramię zagląda i już prosi, żeby pojechać Może we wrześniu wyskoczymy i przy okazji załapiemy się na Live Festival

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jaki park rozrywki w weekend

      teraz w Zatorze otworzona również Energylandie,może ktoś z Was był tam ze swoim dzieckiem i napisze czy warto? Im więcej informacji tym rzecz jasna lepiej.

      Skomentuj


        #18
        Odp: jaki park rozrywki w weekend

        Byłam ostatnio w Lasercampie w Piasecznie i powiem Wam fajna sprawa. Wybawiliśmy się na całego, także podsuwam Wam fajną propozycję na dzień wolny Więcej na: lasercamp.pl. Zobaczcie dzieciaki nieźle się wyszaleją, ja zamierzam też zrobić tam najbliższe urodziny synowi dla kolegów

        Skomentuj


          #19
          Odp: jaki park rozrywki w weekend

          a polecicie jakiś fajny park wodny??ogólnie w Polsce??Tak żeby było sens jechac na jakieś dwa dni z całą rodziną, przy okazji zwiedzić troche miasto i rozerwać się.

          Skomentuj


            #20
            Odp: jaki park rozrywki w weekend

            w super marketach i centrach handlowych są super parki rozrywki, kultowe piłeczki nigdy się nie znudzą, bardzo je polecam moje dzieci też

            Skomentuj


              #21
              Odp: jaki park rozrywki w weekend

              my z mężem doszliśmy do wniosku że lepiej będzie zainwestować w plac zabaw przy domu - początkowo kwota trochę nas zniechęcała jednak teraz cieszymy się bo dzieci mają rozrywkę pod domem.

              Skomentuj


                #22
                Odp: jaki park rozrywki w weekend

                Dobrym pomysłem na aktywny weekend z dziećmi jest wypad do parku linowego lub na trampoliny. Sprawdzone sale zabaw w Lublinie oferuje Mania Skakania. Tam w zasadzie mamy wszystko o czym wspomniałam. Średnio dwa razy w miesiącu zabieramy tam nasze pociechy. Zawsze nie mogą doczekać się wyjazdu i spędzamy tam praktycznie cały dzień.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: jaki park rozrywki w weekend

                  Parków rozrywki w Polsce nie brakuje, więc dla dzieciaków można znaleźć wiele różnych atrakcji.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X