Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żarówki energooszczędzne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Żarówki energooszczędzne

    Teraz ceny LEDów tak spadły, że można śmiało je kupować. Kiedyś pamiętam były zresztą tylko zimne i na dodatek szybko się wypalały.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Żarówki energooszczędzne

      Ja nie mam energooszczędnych własnie tylko w łazience i sypialni, bo tam światło zapalane jest na chwilę, tak samo jak górne oświetlenie w salonie jest rzadko używane. Obecnie ledy naprawdę potaniały i warto inwestować w takie oświetlenie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Żarówki energooszczędzne

        Ja nie mam żarówek energooszczędnych,ponieważ kiedys taka żarówka mi pękła i było bardzo duzo zamieszania ponieważ gdy jest ona nagrzewana i do tego pęka do mieszczenie przedostają się opary rtęci (a opary rtęci są bardzo szkodliwe!). Mało osób jest teraz świadomych,że gdy pęka taka żarówka trzeba pootwierać wszystkie okna i nie wolno przebywać w takim mieszkaniu przez pewien czas. Tym bardziej nie wolno wciągnąc do odkurzacza resztek żarówki a resztki należy odpowiednio się pozbyć. Ciężko jest to zorganizować mając dziecko na rękach więc jak dla mnie stanowcze nie. Wolę płacić więcej za prąd ale bez obaw o konsekwencje dla mojego zdrowia

        Skomentuj


          #19
          Odp: Żarówki energooszczędzne

          Ja mam energooszczędne, ale nie jestem z tego stanu rzeczy zadowolona. Trzeba je wymieniać zdecydowanie częściej niż tradycyjne żarówki.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Żarówki energooszczędzne

            A to dość dziwne. Wymień je na ledowe. Ja już dawno to zrobiłam. Teraz myślę jeszcze o taśmach led łódź. Uważam, że dają nastrojowe światło. Przydadzą się i w salonie, i w kuchni pod szafkami. Jak myślicie? Podoba Wam się?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Żarówki energooszczędzne

              Żarówki energooszczędne to teraz chyba raczej coś normalnego i bardzo mocno rozpowszechnionego, no i rzecz jasna opłacalnego.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Żarówki energooszczędzne

                Sama się przekonałam na "własnej skórze" jak wielkie potrafią być oszczędności (w skali roku) zastosowania tego typu żarówek w całym domu! Pozdrowienia
                Wszyscy, nie tylko MAMY – czy tego chcemy, czy nie (choć Ci pierwsi mają zdecydowanie lepiej ) – uczymy się przez całe życie  http://www.szukamszkoly.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Żarówki energooszczędzne

                  Jednym ze sposobów na stworzenie domu energooszczędnego i ekologicznego jest założenie instalacji fotowoltaicznej. Nie trzeba koniecznie inwestować dużych pieniędzy, żeby taką instalacje mieć, bo można ją mieć w formie abonamentu. Nowy produkt oferuje firma Columbus Energy, gdzie wystarczy zapłacić opłatę instalacyjną, a oni wszystko zrobią. Założona elektrownia fotowoltaiczna jest w abonamencie miesięcznym już od 119 zł. Oszczędności na energii http://columbusenergy.pl/oszczedzaj1/?z=4 widoczne są od pierwszych dni.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Żarówki energooszczędzne

                    Obecnie wszyscy przechodzą na ledy, ponieważ jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Przy okazji warto zastanowić się nad takimi profilami: http://www.alces.pl/profile-led-w-tw...ich-aranzacji/. To ciekawy sposób na doświetlenie meble, czy też schodów.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Żarówki energooszczędzne

                      Żarówki energooszczędne to naprawdę duże zaoszczędzenie energi. Początkowo jest większy wydatek, ponieważ są one droższe od zwykłych żarówek, ale szybko odczujemy zwrot wydanych pieniędzy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Żarówki energooszczędzne

                        Ja wszędzie mam ledy i zauważyłam sporą oszczędność.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Żarówki energooszczędzne

                          Ja mam obecnie ledowe światła. Wcześniej były energooszczędne. W niektórych lampkach mam jednak zamontowane zwykłe żarówki i strasznie mnie irytują bo bardzo szybko się spalają

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Żarówki energooszczędzne

                            opcja super ale szkoda, że takie żarówki są strasznie drogie.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Żarówki energooszczędzne

                              tak, wszystko pięknie i fajnie. Tylko powiedzcie mi, dlaczego te żarówki są tak piekielnie drogie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Żarówki energooszczędzne

                                Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc.
                                (...) zupełny brak problemów jest poważnym problemem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X