Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rower

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Rower

    Według mnie na początek są najbardziej odpowiednie. Tym bardziej, że na początek trzeba nauczyć dziecko podstaw Tak jak tutaj było wspomniane np. nauczy się trzymać równowagę.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Rower

      Zgadzam się,warto zainwestować w taki rowerek i na początek będzie on w zupełności wystarczający do nauki,a poza tym sprawdźcie u nas gdzie mamy szereg akcesoriów oraz zabawek dla dziecka.


      www.Amko.com.pl

      Skomentuj


        #18
        Odp: Rower

        To w późniejszym wieku,natomiast na początku rowerek biegowy znakomicie się sprawdzi,warto poszukać w sklepach internetowych gdzie jest szeroki wybór.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Rower

          moje dziecko długo się nie mogło nauczyć próbowaliśmy wszystkiego aż powiedziałąm mu skup się zamknij oczy wyobraź sobie jak jeździsz przemyśl każdy ruch i ci się uda , wsiadło i pojechało

          Skomentuj


            #20
            Odp: Rower

            Planujemy dla Majuchny kupić jakiś rowerek, co polecacie? Trójkołowy czy raczej biegowy? Za 2 miesiące będzie mieć 2 latka.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Rower

              my tez sie rozglądaliśmy za rowerkiem i u nas Zosia na trój kołowy nie siądzie hehe nie raz próbowalismy ale odmawia kategorycznie i raz udało nam sie ją namówić tak na kilka kilka sekund ale najmniejszy rozmiar jest za duży dla niej, a na biegowym nie patrzylismy, ale znam bliżniaczki ktore dostały biegowe rowerki (w styczniu skoczyły 2 lata) i w ubiegłym lecie jeździły bardzo bardzo zwinie na tych biegowych ja byłam w szoku szczerze powiedziawszy, teraz marzena-16 kupowała synkowi wlasnie biegowym wiec moze cos podpowie Ci

              Skomentuj


                #22
                Odp: Rower

                Marzena kupiłś już ten rowerek synkowi? Bo jestem ciekawa czy chetnie na niego wsiada, ja początkowo wyslałam o takim trójkołowym co sie tylko dziecko tam wsadza i praktycznie samemu pcha, ale koleżana mi mówi że Majka to już na taki za duża jest więc teraz przerzuciłam mysli na ten biegowy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Rower

                  Może dobrze u takiego malucha zacząć od rowerka trzykołowego. Wtedy dziecko się przyzwyczaja, panuje nad pedałowaniem i kierowaniem. Później łatwiej jest przesiąść się na inny rower. Jednak co do samej nauki, to oczywiście trzeba wiele cierpliwość - to trochę metoda prób i błędów. Po wielu próbach dzieci zazwyczaj zaczynają panować na koordynacją ruchową.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Rower

                    jak najbardziej biegowy ale tylko do 2 roku zycia potem juz najlepszy taki zwykły na dwóch kołach.Te trzykołowe to porazka rodzic i tak musi dziecko pchac.


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Rower

                      Moje dzieciaki też uczyły się jeździć na biegowych. Świetny wynalazek Ja pamiętam uczyłam się jeździć na rowerku z doczepianymi kółkami

                      A na biegowych idzie to bardziej naturalnie - najpierw uczą się utrzymywać równowagę, a potem dodajesz pedały i dziecko już śmiga.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Rower

                        My pierwszy rowerek jaki kupiliśmy to był zwykły rowerek z kółkami doczepianymi mała miała 2,5 roku i świetnie nauczyła się na nim jeździć.Biegowe mnie odstraszały pod kontem szybkości malucha jaką potrafi osiągnąć jeźdżac na nim a watro zwrócić uwagę, gdzie się mieszka, nie zdecydowałabym się na taki rowerek mieszkając przy ruchliwej ulicy, mimo iż na rowerku jeździmy głównie w parku to do niego trzeba jakoś dotrzeć.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Rower

                          ja boje tak jak Anis boje sie biegowego pod katem szybkosci i tego ze Zosiek sobie nie poradzi nad nim panowac, raczej myslimy o takim rowerku z doczepianymi kolkami ale na razie jest problem bo Młoda nie siadze na rowerek za nic w swiecie i takim zakup zostal odroczony u nas

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Rower

                            Wszystko zależy od dziecka, u nas najpierw była hulajnoga w wieku półtoraroku już dobrze sobie na niej radziła potem zakupiliśmy rowerek, przyznam ze sporo osób negowało ten pomysł, ale mała świetnie dała radę

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Rower

                              Zgodzę sie, że rowerki biegowe to genialny wynalazek. Mój mały to jeździł na rowerku biegowym zanim nauczył sie dobrze chodzić. Na rowerze z pedałami jeździł już jak miał 5-6 lat. Mógłby wcześniej, ale trudno było rower dostać.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Rower

                                Synek do rowerka biegowego jest jeszcze za mały, ale kiedyś kupimy mu właśnie taki, bo to genialny wynalazek. Mieszkamy na wsi wiec to synek będzie miał gdzie jeździć i szaleć.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X