Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rower

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rower

    jak skutecznie nauczyc dzieck ojazdy rowerkiem? Moje dzieci albo kieruja albo pedaluja nie potrafia robic dwóch czynnosci na raz... juz nei w spomne zeby patrzyly an ulice a nie na swoje stopy.... czasami juz wysiadam z bezradnosci :|
  •    
       

    #2
    Odp: Rower

    Wbrew pozorom to trudna czynność. Mi się kojarzy z nauką jazdy samochodem. Na początku też patrzyłam tylko na skrzynię biegów a reszta dookoła czyli jezdnia ... dla mnie w początkowym etapie w ogóle nie istniała. Dla nich to też zapewne trudne do opanowania. Nauczą się ale nic na siłę



    Skomentuj


      #3
      Odp: Rower

      wiem musze uzbroic sie w cierpliwosc ale skad ja wziąć?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Rower

        Na tamtych wakacjach Olka dostała rower -nawet kij nie pomógł ona i tak pedałowała do tyłu , złaziła ,wsiadała -nerwicy mozna było dostac myśle ze jak teraz wyciągniemy rower to pchne i niech jedzie...


        Skomentuj


          #5
          Odp: Rower

          Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
          Na tamtych wakacjach Olka dostała rower -nawet kij nie pomógł ona i tak pedałowała do tyłu , złaziła ,wsiadała -nerwicy mozna było dostac myśle ze jak teraz wyciągniemy rower to pchne i niech jedzie...
          Oj, szkoda, że nie mozna tego teraz zobaczyć, fajna ta Twoja córa

          Skomentuj


            #6
            Odp: Rower

            Najprościej nauczyć dziecko jazdy na rowerku bez pedałów np takim:
            http://www.asport-junior.pl/p/21468,...d-12---spokey/

            Należy pamiętać by rowerek był dostosowany do wzrostu dziecka - najlepiej żeby całymi stópkami dotykało podłoża. Jeśli rowerek będzie za wysoki to może nie naturalnie przechylać się w lewo lub w prawo.
            Hulajnoga trójkołowa dla dzieci - świetna sprawa!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Rower

              Ja także mogę polecić rowerek trójkołowy czy hulajnogę,bo raz że będzie to aktywna forma spędzania czasu,a dwa nasze dziecko szybciej nauczy się na nich jeździć,to znakomita sprawa.



              www.Hulajnogi.com.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Rower

                Nasza Julka właśnie ćwiczy pierwsze jazdy, ale z asekuracją.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Rower

                  Już nie trzeba uczyć dziecka jazdy na rowerku!

                  Biegałam z kijkiem za starszą i wiem, o czym piszesz. To nie ma zupełnie sensu.
                  Teraz są genialne rowerki biegowe. Dajesz i dziecko jedzie! Po kilku mies. przesiada się na normalny rower i POTRAFI SAMO jeździć.

                  Moje bliźniaczki nauczyły się jeździć na dwukołowych rowerkach, jak miały 2, 6 roku, dzięki 6 mies jazdy na laufradach.

                  Miałyśmy dokładnie takie:
                  http://babyonline.pl/zakupy_gry_zaba...l?galg_id=2901

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Rower

                    Fajne te rowerki i świetnie wyglądają. Muszę trochę więcej o nich poczytać.

                    Sprawdź koniecznie! http://www.verbatua.pl/tlumacz-przysiegly-niemieckiego/
                    Last edited by Waldzio; 14-11-2013, 22:30.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Rower

                      Albo rowerek biegowy bądź hulajnoga, albo rower na 4 kółka, gdzie się nie spada. Jeśli dziecko pedaluje do tyłu to mozna zaopatrzyć się w rower, który uniemożliwia to - jak w dawnych bmx' ach.
                      Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Rower

                        ja uczę na takim małym w domu

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Rower

                          Mnie się wydaje, że na takich biegowych http://www.arti.pl/rowerki-biegowe_kat15.html dzieci szybciej nauczą się jeździć i dzięki temu przesiądą się na normalne dwa kółka bo będą umiały trzymać rownowagę

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Rower

                            Na pewno potrzeba czasu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Rower

                              Też jestem za biegowymi, jednak lepiej na takich się uczy..

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X