Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na prezent urodzinowy dla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pomysł na prezent urodzinowy dla

    Chrześnica mojego męża 28 lutego kończy 10 lat. Jaki prezent byłby odpowiedni dla dziewczynki w jej wieku? Myślałam o lalce Monster High bo chyba ostatnio są na topie?Jakie są Wasze pomysły?
  •    
       

    #2
    Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

    Oj tak, Monster High są bardzo modne. Ja długo walczyłam z córką żeby ich nie kupować, ale w końcu się poddałam.
    Nie wiem, czym się interesuje dziewczynka, ale może jakieś gry? W Empiku jest sporo fajnych, albo coś z biżuterii, bo to już taki wiek strojnisi

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

      Gry to świetny pomysł tylko, że jest ich tyle a nie wiadomo co wybrać...
      Zgadzam się - Empik jest pod tym względem dobrze zaopatrzony(przeglądałam ofertę chyba jakieś dwa dni temu), ale nie mogłam sie na nic zdecydować...Poza tym w Empiku także szał na Monster High

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

        Na pewno się ucieszy z tego
        Pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy już tak!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

          10 lat to juz taki wiek, ze się jest juz po komuni i kasą juz mozna obdarować ja bym kupiła kartke okolicznościową i włozyła pieniazka a moze ma jakieś marzenie juz upatrzone


          Skomentuj


            #6
            Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

            ja jestem złą ciocią i zawsze daję książki dla tego wieku sprawdzą się opowieści z Narni, Mikołajek, a ostatecznie Monster high

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

              Mam młodsze dziecko, ale wydaje mi się, że Monster High jest dla młodszych dziewczynek. To co mogę polecić to gra. Sprawdź proszę fajną grę, którą ostatnio widziałam w sklepie internetowym besttoys.pl - GRA POSTAW NA MILION
              Ech, właśnie zauważyłam, że to było w lutym. No cóż, zawsze możesz kupić tą grę na dzień dziecka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                my teraz na urodziny sie zlozylismy z chrzestnym mojej chrzesnicy i kupilismy taki wypasiony duzy basen na lato Młoda uradowana non stop sie chlupie i nie narzeka na upały: ))

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                  Sporo propozycji gier się tutaj pojawia... myślę, że to jest bajer: http://swede.pl/?nazwa=100+gier&kodt...x=-1102&y=-299
                  Pamiętam, że czymś podobnym bawiłam się u kuzynów jako dziecko, i mieli to bardzo długo (póki nie porwali plansz ;p)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                    Lalka dla dziewczynki mającej 10 lat to trochę już nie ta pora chyba.
                    Lalki to wiek 5-6 max 7 lat w moim odczuciu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                      Teraz bardzo modny jest Furby . Może pomyśl o tym?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                        Może aparat?
                        Moja strona gdzie można znaleźć literki dekoracyjne

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                          Aparat dla 10-latki to moim zdaniem jeszcze nie, takie małe dzieciaki dość khm.. szybko niszczą takie rzeczy, a wiadomo, aparaty tanie nie są
                          Ale jeśli to chrześnica i w dodatku lubi modowo-urodowe rzeczy jak większość dziewczynek w tym wieku, to poszukaj u siebie w mieście czy nie ma jakichś fajnych imprez tematycznych w tym nurcie - naprawdę niektórzy mają super pomysły na takie zabawy, np salon http://www.lolomanolo.pl/ z Poznania robi Glamour Party dla dziewczynek - coś kapitalnego, to lepszy prezent urodzinowy niż zabawka, która idzie w kąt.
                          Może u Ciebie w mieście też cos podobnego organizują?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                            Moim zdaniem prezenty w rodzaju aparatów, czy jak pomysł mojej sąsiadki czyli telefon komórkowy, to nie jest dobry pomysł. To są dzieci, przyjdzie jeszcze czas na sprzęt.
                            Ja dla mojej chrześniaczki kupiłam w prezencie plecaczek http://www.trekkersport.com.pl/plecak-waldy.html Plecak nadaje się jednocześnie do szkoły jak i na wycieczki, a że jest w harcerstwie to jak znalazł.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                              pomysł z plecaczkiem bardzo praktyczny - podoba mi się

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X