Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

teściowa mnie nie lubi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: teściowa mnie nie lubi

    A co na to mąż? Powinien stanąć w Twojej obronie, źle o nim świadczy jeśli tak nie jest. Postaraj się nie przejmować tym co mówi, dobra matka starałaby się wam pomóc.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: teściowa mnie nie lubi

      Nie wiem czego w tych sprawach kobiety nie potrafią się dogadać. Nie chodzi o wspólne uwielbienie, ale o nie wtrącanie się w cudze sprawy. Tak to z teściowymi jest, co nie zrobisz to źle, bo ona zrobiłaby inaczej. A do akceptacji i aprobaty czegokolwiek, np. do zakupu nowego narożnika, to ona pierwsza. No masakra ogólnie, ale trzeba jakoś sobie radzić. Najlepiej jest wyprowadzić się daleko od rodziców.

      Skomentuj


        #18
        Odp: teściowa mnie nie lubi

        Napisane przez slonecznamama Pokaż wiadomość
        A co na to mąż? Powinien stanąć w Twojej obronie, źle o nim świadczy jeśli tak nie jest. Postaraj się nie przejmować tym co mówi, dobra matka starałaby się wam pomóc.
        MI to się wydaje że one to wszystko robią żeby pomóc ale chcą dobrze ale wychodzi...no wychodzi często tak że lepiej tego nie komentować.

        Skomentuj


          #19
          Odp: teściowa mnie nie lubi

          Aj tam Cię nie lubi, może po prostu Ci się wydaje, że tak jest, spróbuj przełamać lody

          Skomentuj


            #20
            Odp: teściowa mnie nie lubi

            ja ze swoją teściową mam ochłodzone kontakty po tym, jak jej pokazałam że nie będzie ze mną robić co jej się żywnie podoba, że nie zamierzam męża traktować jak dziecko i wszędzie z nim za rączkę chodzić i że sobie nie życzę, żeby wtrącała się do naszego życia.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X