Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nocne karmienie

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nocne karmienie

    Witam, jestem mamą półtora tygodniowego maluszka. Już w szpitalu miałam problem z karmieniem, ponieważ mam płaskie brodawki. Niestety prawie żadna połozna szpitalna nie mogła mi pomóc, kazały na siłę przystawiać małego, mimo że nie mógł złapac sutka. Dopiero jedna wpadła na pomysł użycia kapturków. Po wyjściu ze szpitala i konsultacji z położną środowiskową okazało się dodatkowo, że mały ma za krótkie wędzidełko. Ogólnie problem z karmieniem mam taki, że jak rano się przyssie to może ssać 2 godziny i dłużej a po kąpieli i w nocy śpi twardo jak kamień i nie można go dobudzić na karmienie co 4 godziny chociażby. a i w wtedy to karmienie trwa niesamowicie krótko ok. 5 min. Starałam się go dokarmiać przez sen nawet odciągniętym mlekiem, ale ulewa mu się. Nie wiem, czy to prawidłowo. proszę mi także powiedzieć ile około ml mleka powinnam mu podać w nocy. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

    #2
    Odp: nocne karmienie

    grozek0 Witaj ! Zapraszam Cię do istniejącego już wątku na ten temat Możesz ponowić pytanie tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/sho...ocne+karmienie
    Ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o tej samej treści Pozdrawiam !

    Skomentuj

           
    Working...
    X