Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Remont

    Podstawa to wiedza przy remoncie więc jeśli chcecie rozpoznać temat przykładowo blachodachówka oraz inne dachówki to warto kliknąć w link obok
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:16. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Remont

      Jeżeli szukasz inspiracji w kwestii mebli do salonu, to zobacz najnowszą kolekcję . Eleganckie i ponadczasowe. Ja przed każdym remontem szukam inspiracji właśnie tam. Sama mam problem z dobieraniem kolorów a tam zawsze znajdę ciekawe rozwiązania i pomysły.
      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:17. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Remont

        Innowacyjnym rozwiązaniem wplanowaniu oświetlenia pokoju mogą być elektroniczne regulatory oświetlenia. Istnieje wiele jego podtypów w zależności od naszych preferencji - myślę, że każdy znalazłby rozwiązanie idealne dla siebie.
        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:17. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Remont

          Kominek mega sprawa moim zdaniem, jeśli ktoś ma możliwości to jak najbardziej warto w coś takiego zainwestować. Tym bardziej, że wybór kominków jest coraz większy zobaczcie np. gazowe które bez problemu można montować także w mieszkaniach, a sama firma Element4 jest jednym z bardziej cenionych producentów.
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:18. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Remont

            My postanowiliśmy do wykończenia łazienki użyć kamień dekoracyjny od , po prostu coś wspaniałego, dodaje wnętrzu takiej klasy i elegancji, i wierzyć się nie chce, że jest grubości papieru. Po prostu wow, znajomi sobie pierwsi zrobili, przetestowali, i po dwóch latach kiedy zobaczyliśmy że nic się z tym złego nie dzieje, sami sobie założyliśmy, i tak mieliśmy w planach remont łazienki, bo miała już dobre 10lat, także była potrzeba, a motyw wyszedł zacny
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:18. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Remont

              Warto robiąc remont o producencie kotew poczytać sobie w serwisie i poznać lidera w branży jaką są zamocowania.
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:19. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Remont

                My ze swojej strony oczywiście polecimy xxx
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:19. Powód: link - reklama
                Aranżacja wnętrz Warszawa - Perfect Space - Profesjonalne usługi na najwyżśzym poziomie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Remont

                  Faktycznie, takie rozwiązania jak transport HDS od Elplastplus bardzo pomagają w kluczowych remontach. To bardzo upraszcza wiele kwestii. Wiem, że to może znacznie przyspieszyć Wasze remonty.
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:20. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Remont

                    Ja robiłem remont kuchni w tym roku, zmieniałem styl na nowoczesny, . Kuchnia oczywiście pod wymiar. Trochę było zabawy, ale efekt jest przedni.Wreszcie mam takie wnętrze, jakie sobie wymarzyłem
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:21. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Remont

                      Ja to się na tym niestety kompletnie nie znam. Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc....
                      Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Remont

                        Do pokoi proponuje kolory coś w typie zieleni i beżu-brązu. Przede mną remont łazienki. Muszę wymienić akcesoria instalacyjne sanitarne. Zastanawiam się, która firma ma wysokiej jakości zamocowania? Szukałam w internecie i jedynie jedna firma mi się spodobała.
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:21. Powód: link - reklama

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Remont

                          Jak radzicie sobie z kurzem, który po remoncie zajmuje dosłownie każdy centymetr kwadratowy w mieszkaniu? Bez odpowiedniego preparatu czyszczącego jest to wprost niemożliwe.
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:22. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Remont

                            Na remont domu w którym są dzieciaki polecam farby lateksowe firmy CAPAROL. Mają 3 klasy ścieralności i naprawdę dają radę z tłustymi łapkami i innymi pomysłami moich pociech

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Remont

                              Ok to jak już jesteśmy w temacie remontów to może podpowiecie mi jakie drzwi najlepiej wybrać do mieszkania ? Zależy mi na dobrej jakości drzwiach
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:23. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Remont

                                Na pewno dobrym pomysłem będzie zamontowanie na dachach odpowiednich zabezpieczeń przeciwko ptakom. To znacznie zwiększy poziom czystości wokół Waszego bloku.
                                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:23. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X