Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dodatkowa praca dla młodych mam :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

    Uważam, że tutaj http://www.rekowska.com jest ciekawa propozycja i to pod wieloma względami. Warto zadbać o siebie i o swoją rodzinę. Kosmetyki wegańskie, bez GMO, naturalne i co najważniejsze super działające sprawdzają się doskonale. Poza tym zarobek jest na nich spory i mnóstwo profitów, a to jest ważne.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

      mi by się marzyła dodatkowa praca przez internet le tyle fikcyjnych ogłoszeń że ciężko coś znaleźć

      Skomentuj


        #33
        Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

        ciężko znaleźć coś konkretnego, najlepiej chyba założyć coś własnego i się ogłaszać, nie wiem jakaś opieka dzienna, żłobek, świetlica. Nie ma co liczyć na pracę jeżeli ma się dziecko malutkie. Realia są takie że jak się dowie pracodawca to od razu skreśla taką " a bo będzie chorowała" "a bo coś jej będzie wypadało" i tak w koło, jakieś blade pojęcie. Słuchajcie dziewczyny, jak macie żłobek, jesteście jakoś pod presją, zatrudnijcie się jako niania. Jest taki portal gdzie można się jeszcze ogłaszać za darmo kochajidbaj się nazywa, tam idzie znaleźć szybko odbiorcę.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

          Nie wiem czy ktoś już to proponował, bo nie czytałam całego tematu, ale może wypełnianie ankiet przez internet, na przykład na epanel? To chyba całkiem wygodny sposób dodatkowego zarobku, można sobie siedzieć w domu i w międzyczasie doglądać dzidziusia

          Skomentuj


            #35
            Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

            a może e-biznes jakiś?? wydaje mi się to być ciekawym rozwiązaniem. A może lubisz szyć i mogłabyś to sprzedawać? ze swojej pasji też można zarobić pieniądze tylko musisz się wyróżnić. ciekawa nazwa firmy i dobry marketing na pewno ci w tym pomoże

            Skomentuj


              #36
              Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

              Dodatkową pracę zawsze można znaleźć jeżeli się chce

              Skomentuj


                #37
                Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                może warto u jakiejś agencji poszukać? tylko lepiej się przygotować. trzeba wiedzieć co to są umowy cywilnoprawne bo często takie proponują. tytaj ci zostawiam, zebyś nie musiała szukac już

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                  Może warto pomyśleć o pracy w takiej branży - http://warszawawpigulce.pl/praca-w-s...h-spawellness/ ? Technik usług kosmetycznych jest pożądanym zawodem, warto uderzać właśnie w tym kierunku.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                    No właśnie aż tyllu nie ma

                    Klikanie w reklamy - mały zarobek
                    wypełnianie ankiet - jw
                    składanie długopisów ( czy ktoś w to jeszcze wierzy?)
                    pisanie artykułów - trzeba umieć a sama nigdy nie byłam z tego dobra

                    Jeśli macie sporo kolezanek to możecie spróbować sprzedazy kosmetyków Oriflame https://ladies-club.pl/ - rejestracja na tej stronie daje spore bonusy kosmetyczne. Warto jest się zapisać chociażby z racji kupna kosmetyków dla siebie samej. Jest o wiele taniej.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                      a może korepetycje online? koleżanka tak zarabia - uczy angielskiego dzieciaki przez skypa i messengera czy hangouty fajna sprawa bo można to robić wieczorami lub jak dziecko śpi. podrzuciła mi nawet taki darmowy ebook http://www.e-korepetycje.net/ebook-zawod-korepetytor tu macie wszystko fajnie i jasno opisane - od czego zacząć, jak się przygotowac no i najważniejsze jak wycenić swoją pracę myślę że dla obrotnych mam taka opcja dodatkowego zarobku to super sprawa,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                        A może słyszeliście o Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017? Jutro ostatni dzień tego ważnego wydarzenia biznesowego!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                          mozesz poszukac cos na takich lokalnych portalach jak z ogloszenimi o prace. Jest ich całkiem dużo, a nawet jak ja przeglądam z ciekawości to czasem wyskkauje coś zdalnego np. ja akurat chce całkiem coś swojego otworzyć, nawet dziś juz przeglądalam stronę z której myślę wybrać jaka nazwa firmy sie spasuje - https://rmarket.pl/pl/nazwa-dla-firmy/8,10,42 ale najpierw musiałam zdobyc doświadczenie też. Tak to jest, że nic nie przychodzi nam za łatwo ale teraz w końcu doszłam do takiego etapu że będę mogła pracować z domu i nie będzie mi to (mam nadzieję, hehe kolidowało z zyciem rodzinnym. Rano mały do przedszkola, maż do pracy a ja kawka i będę działąć iwam wszystkim też tego zyczę :* bo wydaje mi się że jest to najwygodniejsza forma pracy. a wy co o tym sądzicie? bo slyszałam tez opinie, ze jednak lepiej wyjść an 8 godzin do pracy niż zostać domu. może to kwestia charakteru, nastawiania? no i też pewnie odpowiedniego miejsca do pracy. ja akurat przez pół dnia mam w miare cisze i spokoj, wygodny kawałek biurka i krzesło

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                            Podczas, gdy dziecko płacze w tle czy bawi się zabawkami fajną opcją jest wypełnianie ankiet w internecie. Jest sporo takich platform tylko trzeba uważać, żeby nie trafić na jakiś przekręt. Ja kiedyś korzystałam z epanel.pl, co było dosyć przyjemną pracą dorywczą.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                              Pamiętam też miałam taką ciężką sytuację finansową, jak to że nie miałam po prostu dodatkowych pieniądz, a mąż niestety nie zarabiał dostatnio. Wtedy mnie bardzo poratowała strona https://fin32.com/pl , dzięki której mogłam zdalnie pracować i zarabiać. Nie wiem czy nadal mają taką opcję, ale możecie spróbować - może Wam tak samo się przyda jak i mi kiedyś.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                                Tez myślę o dodatkowej pracy, zawsze to jakaś szansa na dodatkowy grosz. Przeglądam ofertę pracy dla audytora https://www.pracuj.pl/praca/audytor-...oferta,6414181 co zrobić żeby dobrze wypaść na rozmowie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X