Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W czym kąpać niemowlę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    W czym kąpać niemowlę

    Na rynku dostępnych jest milion rodzajów wanien, wanienek, wiader, wiaderek i innych gadżetów do kąpieli, tak jak i najróżniejszych olejków, płynów, żeli itp. Nie wiem już sama czy kupić normalną wanienkę ze stojakiem czy zdecydować się na ww. gadżety. Jak to wygląda w praktyce, co jest najwygodniejsze zarówno dla dziecka jak i dla mnie no i co najbardziej ekonomiczne. Co polecacie???? A czy kąpiecie wasze dzieci w płynach czy w wodzie z mydłem ????
  •    
       

    #2
    Odp: W czym kąpać niemowlę

    Ja kąpałam swoje dziecko w zwykłej białej wanience ze stelażem, aby mi było wygodniej i żebym nie musiała być pochylona, do wody wlewałam Oilatum ale myłam dziecko też zwykłym mydełkiem bambino. Wydaje mi się, że chyba bardziej istotna jest technika kąpania niż to w czym dziecko jest kąpane.
    Zwykłe plastikowe wanienki plus stelaż to nie jest zbyt duży koszt ale proponuję wybrać od razu większą wanienkę przyda się zapewne jeszcze przez jakiś czas.
    Pozdrawiam i życzę mądrych wyborów.

    Skomentuj


      #3
      Odp: W czym kąpać niemowlę

      Moja siostra kupiła sobie bardzo małą wanienkę, którą musiała już po 2 miesiącach wymieniać, więc lepiej od razu kupić większą Poza tym są fajne gadżety do kąpania w sklepach, samemu można popróbować co jest lepsze. Maty antypoślizgowe do wanienek, BabyOnbo ma kubek do spłukiwania główki z dwoma komorami który mój siostrzeniec uwielbia i chętnie daje sobie spłukać pod warunkiem że "zabawkę" przejmie A co do kosmetyków to podstawowa oliwka jedna wystarczy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: W czym kąpać niemowlę

        ja kąpię swoją córeczkę w płynie do kąpieli j&j. Z tym spłukiwaniem główki to i ja miałam problem ale już poradziliśmy sobie z normalnym kubeczkiem. Ale słyszałam o tym kubeczku od znajomej i jest z niego zadowolona.

        Skomentuj


          #5
          Odp: W czym kąpać niemowlę

          my kąpaliśmy chłopaków w normalnej wannie, nalewając po prostu niewiele wody. Minus jest taki, że trzeba się schylać, ale plusy: nie trzeba miec nowej wanienki, nie trzeba miec miejsca do jej przechowywania , nie trzeba dzwigac wody.. itd

          Skomentuj


            #6
            Odp: W czym kąpać niemowlę

            na poczatku w zwyklej, taniej wanience, a teraz juz w brodziku, takim troche glebszym.

            Skomentuj


              #7
              Odp: W czym kąpać niemowlę

              Dla swojej córuni kupiłam wanienkę firmy OKT kids z myszką miki. Wanienka jest o tyle super, że znajduje się w niej korek, więc po kąpieli wygodnie można było wylać z niej wodę. Nie martwiłam się, że coś zachlapię Poza tym wanienka jest solidna i warta swojej ceny

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: W czym kąpać niemowlę

                W najzwyklejszej wanience dla niemowląt, żółtej z kaczuszką . Bez żadnego płynu do kapieli, woda i mydełko dla niemowląt. Ot tyle.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: W czym kąpać niemowlę

                  swoja droga, znalazlam ciekawy sklep, w ktorym mozna dostac rozne artykuly i akcesoria dla pielegnacji maluszka: http://www.aptekagemini.pl/group/angelcare

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: W czym kąpać niemowlę

                    To zależy jeszcze ile ma się miejsca na przechowywanie wszelkiego rodzaju gratów. Przy pierwszym była wanienka... a trzecie w normalnej wannie z matą antypoślizgową

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: W czym kąpać niemowlę

                      Super, dziekuję za podpowiedzi

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: W czym kąpać niemowlę

                        Nie ma za co,w końcu właśnie od tego jest forum,prawda? Poza tym także uważam ze tutaj wanienka jest bardziej poręczna i praktyczna do kąpieli małego dziecka.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: W czym kąpać niemowlę

                          Napisane przez magneszka Pokaż wiadomość
                          Dla swojej córuni kupiłam wanienkę firmy OKT kids z myszką miki. Wanienka jest o tyle super, że znajduje się w niej korek, więc po kąpieli wygodnie można było wylać z niej wodę. Nie martwiłam się, że coś zachlapię Poza tym wanienka jest solidna i warta swojej ceny

                          Ja też mam wanienkę okt kids, ale bez korka, taką najzwyklejszą, metrową w kolorze pastelowego różu. Jest w porządku, bo bez zbędnych dodatków, lekka i kupiłam ją w dobrej cenie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: W czym kąpać niemowlę

                            Hmm...ja mam najzwyklejszą wanienkę kupioną w markecie chyba za 30 zł. Nie wiem po co droższa? Mój synek po urodzeniu kąpał się w tej samej RÓŻOWEJ wanience Wychodził z niej czysty i zadowolony ;P



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: W czym kąpać niemowlę

                              my mamy wanienkę z Ikea http://babyonline.pl/ikea-wanienka-l...51,26,r19.html - moja opinia jest następująca: Wanienka jest za tak naprawdę nie duże pieniądze - ale u nas się sprawdziła w 100%. Gumki antypoślizgowe bardzo się przydają, są wewnątrz ( dziecko się nie ślizga) jak i pod spodem (wanienka stoi pewnie na każdej powierzchni) - zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Małe wymiary dają oszczędność wody a ponadto łatwo przenieść pełną wody wanienkę.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X