Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Nie martw się, z czasem będzie coraz lepiej. Wiadomo jak dziecko zaczyna chodzic to trzeba za nim ciągle biegać. Przy dziecku jest tyle roboty, ze ćwiczeń będziesz miała mega dużo. Ja chodziłam na długie spacery. To też zawsze jakieś ćwiczenie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      Wiadomo skora rozciagnieta bardzo wolno regeneruje sie zwłaszcza gdy nie ćwiczymy wiem to po sobie

      Skomentuj


        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        Mi niestety nie udało się jeszcze wrócić do figury sprzed ciąży. Gdy zaszłam w drugą ciążę, synuś miał 7 miesięcy. Cały czas karmiłam piersią, więc nie mogłam wprowadzić żadnej restrykcyjnej diety. Był bardzo wymagającym dzieckiem, więc nie miałam czasu pobiegać. Drugiego syna urodziłam 15 miesięcy temu, nadal karmię go piersią. Od kilku dni staram się jeść regularne posiłki, trochę ćwiczę. Może tym razem się uda


        Skomentuj


          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          ćwiczyc trzeba ale nie przesadzac czasem to bardziej zaszkodzi niz pomoże

          Skomentuj


            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            Czekladka24, na razie wprowadziłam najprostsze ćwiczenia, tj. pajacyki, skłony, przysiady. Z czasem zacznę biegać, na razie nie mogę bo za bardzo obciążyłabym swoje stawy.


            Skomentuj


              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              zanim rozpoczniemy ćwiczenia należy przebadać się i ocenić czy nasz stan zdrowia nam na to pozwala. Ja za wiele nie ćwiczyłam i brzuszek mi pozostał

              Skomentuj


                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                fajną opcją są też ćwiczenia jeszcze w ciąży, pozwala to zadbać o figurę i o dobrą kondycję stawów. Na takie ćwiczenia też trzeba mieć zgodę ginekologa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Bardzo ważne jest to, aby w ciąży być aktywną - wtedy najlepiej jest chodzić na specjalne zajęcia dla przyszłych matek, które są prowadzone pod okiem doświadczonych instruktorek. Natomiast jeśli chcecie wrócić do figury sprzed ciąży, to oprócz tradycyjnych ćwiczeń czy zajęć na siłowni, możecie chodzić na saunę na podczerwień do Leiss Fitness. Podczas takiej półgodzinnej sesji można spalić nawet 900 kcal, a jest to o tyle lepsze rozwiązanie od tradycyjnej sauny, że pocenie zaczyna się już w temperaturze 35-45 stopni.

                  Skomentuj


                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Myślę, że najważniejsza jest silna wola i samozaparcie. Mi niestety czasem tego brakuje i w efekcie trudno mi pozbyć się tych nadprogramowych kilogramów. Czasem zgrzeszę i sięgnę po jakiś cukierek, czy czekoladkę i po diecie


                    Skomentuj


                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      Ja wracałam do figury 5 miesięcy. Teraz wyglądam lepiej niż przed ciążą
                      W nagrodę chyba sobie kupię kostium dwuczęściowy i pojadę na wakacje
                      Trzeba się zmotywować i uparcie dążyć do celu dzięki temu można osiągnąć niemalże wszystko!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        Powrót do figury to bardzo indywidualna sprawa. ja karmiąc piersią w sumie bez diety na spokojnie wróciłam do formy, ćwiczyłam dużo, żeby nie mieć obwisłej skóry. A są mamy, co muszą włożyć w to bardzo dużo wysiłku.

                        Skomentuj


                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                          Powrót do figury to bardzo indywidualna sprawa. ja karmiąc piersią w sumie bez diety na spokojnie wróciłam do formy, ćwiczyłam dużo, żeby nie mieć obwisłej skóry. A są mamy, co muszą włożyć w to bardzo dużo wysiłku.
                          Wyakin, masz bardzo dobrą przemianę materii, tylko pozazdrościć Ja żeby schudnąć muszę w to włożyć naprawdę bardzo dużo wysiłku.


                          Skomentuj


                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            Ja rodziłam po raz drugi prawie pół roku temu i brzuch nadal do końca się nie wchłonął...i te zbędne kilogramy doprowadzają mnie do szału mam wrażenie, że to przez karmienie piersią nie mogę schudnąć bo odżywiam się zdrowo a tu taki psikus..

                            Skomentuj


                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              Wszystko zależy od Twojej pracy nad sobą i organizmu. Możesz już w ogóle nie wrócić, a możesz od razu.
                              romotop

                              Skomentuj


                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                To, czy po ciąży schudniemy i w jakim tempie to zrobimy zależy wyłącznie od nas samych. Jednej uda się po kilku tygodniach, czy miesiącach, innej po latach, a innej w ogóle. Konieczne są odpowiednie ćwiczenia i dieta (nie odchudzająca, ale zdrowotna) - do ćwiczeń w czasie i po ciąży polecam rower treningowy, coś w tym typie http://profitness.pl/rowery-treningowe/378-cycle-p.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X