Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki Ziaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Ziaja seria dla kobiet w ciąży i po porodzie jest świetna, przed ciążą uwielbiałam serie rebuild, i kremy do rąk z kozim mlekiem kremy do twarzy jednak jak dla mnie nijakie. Z Ziaji lubię także oliwki do masażu i serie do profesjonalnych zabiegów.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kosmetyki Ziaja

      Beatrice bo z Ziajki kremy do buzi są takie tłuste dla ludzi z suchą cerą, a ja mam strefę T i potrzebuje specjalnej serii. A tak ogólnie, to uwielbiam kosmetyki z Ziaja, żele do intymnych sfer i w ogóle polecam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kosmetyki Ziaja

        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
        Beatrice bo z Ziajki kremy do buzi są takie tłuste dla ludzi z suchą cerą, a ja mam strefę T i potrzebuje specjalnej serii. A tak ogólnie, to uwielbiam kosmetyki z Ziaja, żele do intymnych sfer i w ogóle polecam
        Ja też mam cerę mieszaną, ale Ziaja posiada kremy do każdej cery, miałam nawet jakiś do mojego typu, ale no niestety nie zdał egzaminu, ale za te kilka gorszy mogę sobie co jakiś czas pozwolić na zakup i sprawdzić czy nie jest dla mnie idealny. MY mamy tez stoisko Ziaji i jest tam wszystko- często promocję że do zakupu jest cos w gratisie. Wydając 50 złotych zrobiłam sobie takie zapasy jakbym okradła drogerię.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kosmetyki Ziaja

          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
          Ja też mam cerę mieszaną, ale Ziaja posiada kremy do każdej cery, miałam nawet jakiś do mojego typu, ale no niestety nie zdał egzaminu, ale za te kilka gorszy mogę sobie co jakiś czas pozwolić na zakup i sprawdzić czy nie jest dla mnie idealny. MY mamy tez stoisko Ziaji i jest tam wszystko- często promocję że do zakupu jest cos w gratisie. Wydając 50 złotych zrobiłam sobie takie zapasy jakbym okradła drogerię.
          No to musiałam w drogerii przeoczyć, bo najczęściej rzucają mi się albo do cery suchej, albo do cery tłustej, muszę zapytać już na miejscu Dzięki

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kosmetyki Ziaja

            ladybzyk wejdz na ich stronę, powinien być cały przegląd asortymentu a najlepiej udaj się do typowego sklepu tej firmy- w wielu galeriach są.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kosmetyki Ziaja

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              ladybzyk wejdz na ich stronę, powinien być cały przegląd asortymentu a najlepiej udaj się do typowego sklepu tej firmy- w wielu galeriach są.
              Dziękuje, właśnie znalazłam kosmetyki tej serii do cery mieszanej -xxx
              Last edited by disne; 20-08-2020, 22:50. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kosmetyki Ziaja

                Ja obecnie z Ziaji mam żel do mycia twarzy liści manuka- mi bardzo odpowiada, kupiłam za 8 złotych, użytkuje już 3 mesiąc.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kosmetyki Ziaja

                  Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                  Ja obecnie z Ziaji mam żel do mycia twarzy liści manuka- mi bardzo odpowiada, kupiłam za 8 złotych, użytkuje już 3 mesiąc.
                  Ja obecnie mam tylko żel do strefy intymnej, bezpieczny dla mamy.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kosmetyki Ziaja

                    My też używamy kosmetyków Ziaji. W ciąży byłam bardzo zadowolona z kremu przeciwko rozstępom. Także płyny do demakijażu czy toniki, żele pod prysznic, szczególnie polecam serię z Masłem Kakaowym- jak dla mnie rewelacyjny zapach i bardzo wydajny!

                    Maluszka kąpiemy w Ziajce i też oliwką Ziajki smarujemy. Przede wszytskim cena jest dużo niższa niż Emoliom czy Oilatum, a bardzo fajnie nawilżają delikatną skórkę maleństwa

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kosmetyki Ziaja

                      I ja pochwalę Ziaja masło kakaowe -jest cudowne Piękny zapach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Kosmetyki Ziaja

                        Masło kakaowe tzn. to - xxx ? I na jakiej zasadzie wykorzystujecie to przy dzieciach? Bo nie do końca rozumiem? To jest w ogóle kosmetyk dla dzieci?
                        Last edited by disne; 20-08-2020, 22:50. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Kosmetyki Ziaja

                          Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość
                          Masło kakaowe tzn. to - xxx? I na jakiej zasadzie wykorzystujecie to przy dzieciach? Bo nie do końca rozumiem? To jest w ogóle kosmetyk dla dzieci?
                          napewno to nie jest kosmetyk dla dzieciaczkow i watpie by ktoras z nas korzystała z masla do pielegnacji wrazliwej skory dziecka - raczej dziewczynom chodziło o wykorzystywanie kosmetyku do pielegnacji doroslej skory
                          Last edited by disne; 20-08-2020, 22:50. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Kosmetyki Ziaja

                            Oj tak dziecku co najmniej do 3 roku życia nigdy nie aplikujemy na skórę kosmetyków dla dorosłych, aby nie zaburzyć pracy skóry i jej nie podrażnić! Dla dzieci tylko ziajka

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Kosmetyki Ziaja

                              Asiu tez lubisz Ziaje - ja to jestem chyba ziajoholiczkom lubie strasznie te markę i gosci u mnie w kosmetyczce jak wsrod kosmetykow Zosi

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Kosmetyki Ziaja

                                Ja strasznie cenię sobie tę markę, dziewczyny na studiach się ze mnie śmiały bo jako zblazowane kosmetolożki " gardziły" ziają, za to ja mam swoje kilka produktów i bardzo je cenie i nie zamieniłabym je na żadne la prerie czy inne clinique

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X