Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam na tanie książki i można zarobić!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zapraszam na tanie książki i można zarobić!!!

    Witam!!!
    Jestem partnerem księgarni SELKAR.
    Jest to internetowa księgarnia, ale ma też swoje konto na Allegro.
    Mają fajne książki i tanie.
    Właśnie zakupiłam u nich ksiazeczki dla synka z serii Zeszyt dwulatka.
    Jest to 7 książeczek do nauki kolorów, pierwszych literek, zabaw itp i za to zapłaciłam tylko 30 zł.I miałam jeszcze rabat 10 zł od nich na wejściu.
    Od każdego zamówienia mam 10 % prowizji.
    Chcesz też zarobić???
    Nic prostszego!!!
    Wystarczy że zarejestrujesz sie poprzez moje polecenie, kupisz książkę/ksiązki
    i ja juz mam pieniażki.
    A TY musisz tylko jeszcze sie zapisać do Programu Partnerskiego i zrobić to co ja!!!
    Zareklamuj księgarnie, sama kupuj i zgarniaj kasę.
    Są jeszcze konkursy, wiec można wygrać dodatkowe książki!!!

    Zapraszam serdecznie!!!

    http://selkar.pl/aff/[ilapop]/



    Last edited by ilapop; 05-03-2010, 14:22.

    #2
    Odp: Zapraszam na tanie książki i można zarobić!!!

    ja ze swojej strony polecam strone ksiegarnia-internetowa.pl mają niskie ceny, a czasem dają fajne rabaty

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zapraszam na tanie książki i można zarobić!!!

      Jeśli ktoś szuka książek w dobrych cenach i pozycji, na które ciężko trafić w innych księgarniach to polecam księgarnię i antykwariat http://tezeusz.pl. Kupiłam już u nich ze sto książek, te używane w świetnej jakości, nigdy nie byłam zawiedziona. Teraz mają ciekawą promocję, -20% na używane książki. Dla każdego mola książkowego to gratka. Kilka razy sprzedawałam też antykwariatowi książki i zaoferowali bardzo dobre ceny, konkurencyjne do innych, mniejszych skupów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zapraszam na tanie książki i można zarobić!!!

        Znacie już dyskont książkowy Aros? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie na ich stronę. Oferta jest naprawdę rewelacyjna. Mają tam niskie ceny, a wybór jest ogromny. Poza tym mają tam szybką wysyłkę.

        Skomentuj

               
        Working...
        X