Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zdalna praca dla zajętej mamy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zdalna praca dla zajętej mamy!

    • Chciałabyś połączyć macierzyństwo z pracą zawodową?
    • Szukasz pracy, którą mogłabyś wykonywać z domu?
    • Znasz dobrze język niemiecki?


    Ta praca jest dla Ciebie!

    Praca zdalna – Umawianie spotkań

    Solutions30 – francuska firma dostarczająca rozwiązań na rynku nowych technologii poszukuje kandydatów do pracy zdalnej polegającej na umawianiu spotkań (wizyt serwisantów u klientów).

    Opis stanowiska:
    Przyjmowanie zgłoszeń od klientów za pośrednictwem aplikacji on-line
    Umawianie spotkań (wizyta specjalisty wsparcia technicznego u klienta)

    Wymagania:
    Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    Komunikatywność
    Dostęp do komputera i Internetu (praca zdalna)
    Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:
    Współpracę z dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Elastyczny czas pracy (praca zdalna)

    Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV na adres rekrutacja.s30@gmail.com
    Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
  •    
       

    #2
    Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

    Fajnie, że są takie oferty Ludzie nie wierzą, że można pracować w domu, a ja się sama przekonałam, że jest to realne Wystarczy do tego taka platforma https://www.oktawave.com/pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

      Często w sieci jest wiele ofert pracy zdalnej jednak ja jakoś nie jestem to tego typu pracy przekonana. Więc często szukam tutaj http://praca.gratka.pl/oferta/kierowca-3098182.html ofert pracy dodatkowej.
      A wy pracujecie zdalnie ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

        Szczerze mówiąc nie do końca wierzę, w to że zajęta mama małego dziecka znajdzie czas na pracę zdalną. Sama przez 4 lata pracowałam zdalnie i wiem jak ciężko jest nie robić sobie ciągle przerw, a nie miałam wtedy dzieci. Sama bardzo często podczas swojej pracy w biurze przeglądam ten portal http://domyslenia.com , żeby się odprężyć i zrelaksować. Praca zdalna wymaga doskonałej organizacji czasu pracy, a mama z dzieckiem w domu będzie musiała robić przerwy na karmienie, przewijanie itp.

        Skomentuj


          #5
          Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

          Zdalna praca jest dobra nie tylko dla zajętej mamy. Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich.
          To był jeden z owych przedziwnych, niepojętych i niewyobrażalnych, zagadkowych ludzi powołanych, by zwyciężać i uwodzić.

          Skomentuj


            #6
            Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

            Prawdziwie zdalna praca to chyba copywriting - można trochę zarobić, ale trzeba mieć głowę pełną pomysłów i potrafić dobrze redagować teksty

            Skomentuj


              #7
              Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

              Nie każdy nadaje się do bycia copywriterem chyba, ale można się tego zapewne nauczyć w jakiś sposób. Graficy komputerowi to chyba też branża, gdzie można pracować zdalnie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

                Praca zdalna to bardzo dobry pomysł, choć rzeczywiście trzeba się mobilizować. Ale jest dużo możliwości, więc można znaleźć pracę, którą będzie się lubiło i łatwiej jest ją wykonywać. Poza tym wiele firm oferuje zatrudnienie na jakąś umowę, więc ma się też zapewnione różne składki, dostaje się niezbędne formularze, np. pit 11 itd. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mam.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

                  Teraz bardzo dobrze jest rozwinięty tzw. hand made... może ktoś nie potrafi redagować tekstów ale np. potrafi szyć i tworzyć piękne rzeczy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

                    ja nie wiem czy umiałabym tak pracować, bo biegające pod domu dziecko skutecznie by mnie od tego odciągało. Ale jeżeli ktoś ma warunki i potrafi sobie zorganizować czas to super sprawa ja widziała, że dużo jest ofert np do przepisywania tekstów ale tam pewnie mało można zarobić.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

                      Przy małym dziecku które dużo śpi może jest to do zrobienia ale przy takim rozbrykanym dwulatku też sobie nie wyobrażam pracować

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        Przy małym dziecku które dużo śpi może jest to do zrobienia ale przy takim rozbrykanym dwulatku też sobie nie wyobrażam pracować
                        Dokładnie choć jest to dość kuszące ale znając życie to później by było tak, że załatwia się sprawy domowe itd a praca zostaje na szarym końcu :P

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

                          No właśnie, w domu jest zawsze coś do zrobienia. Jeśli chodzi o dodatkowy zarobek to parę groszy można też zarobić na wyepłnianiu internestowych ankiet

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            No właśnie, w domu jest zawsze coś do zrobienia. Jeśli chodzi o dodatkowy zarobek to parę groszy można też zarobić na wyepłnianiu internestowych ankiet
                            Słyszałam o tym. A próbowałaś tego? masz jakieś sprawdzone strony? bo to chyba dużo czasu nie zajmuje. Mój znajomy próbował też zarobku na klikanie w reklamy ale w końcu nic z tego nie wyszło.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: zdalna praca dla zajętej mamy!

                              Jeśli chodzi o prace zdalne to tego jest masa. Np http://kontener.pl widziałem że kiedyś szukał osoby do pisania treści na właśnie ich stronę internetową. Ogłoszenia można szukać na olx. Tak na prawdę pracy zdalnych jest masa jeśli posiadasz jakieś umiejętności np pisania dobrych tekstów to znajdziesz dużo firm a nawet osób prywatnych które docenią twoje umiejętności i zapłacą odpowiednie pieniądze za napisany tekst.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X