Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

    Marzysz o SPA i przespanej nocy, a w zamian dostajesz dezodorant i majtki wyszczuplające? Oto listę prezentów, których kobiety z pewnością nie chcą dostać na Dzień Mamy >>

    Dostałyście któryś z nich?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

    gary!

    mój typ na najgorszy prezent dla kobiety to gary, nawet najpiękniejsze :/
    dostalam takie od męża raz, wiele lat temu i do dzis pamietam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

      Z tej listy zdecydowanie najgorszym prezentem byłby antyyperspirant lub gotowy zestaw kosmetyków z marketu, na ostatnią chwilę. Za to akcesoria kuchenne, jakieś designerskie czemu nie . Jak bielizna to coś naprawdę ładnego. Szlafroki i pidzamy też odpadają.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

        Wszystko zależy od osoby, niektóre mamy cenią sobie praktyczne prezenty, takie jak garnki czy zestaw sztućców, inne wolą kosmetyki, inne ubrania a jeszcze inne lubią jakieś pierdółki i ozdoby myślę, że żadnego prezentu nie można określić mianem "najgorszy". Liczy się pamięć a nie to co się dostało. Choć przyznam szczerze dostałam kiedyś w prezencie plastikowy statek (mniej więcej 50 cm x 50 cm) był złoty (tylko kolor taki), z zegarkiem, i małą lampką;d nie mówię że byłam nim zachwycona no ale lepszy rydz niż nic

        Skomentuj


          #5
          Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

          Kwestia posiadanego budżetu, zobaczcie - http://www.*****************/masaz-cz...-wisniewska-sc Ale to akurat jest przykład dobrego prezentu, czyli po prostu stawianie na wygodę...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

            Myśłę, że niespodziewany wyjazd np. do Afryki nie jest dobrym prezentem na dzień mamy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

              chyba nie ma najgorszych, ważne, że ktoś wogóle chciał dać prezent, dobre chęci też się liczą;-P

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

                Napisane przez zuzannazu Pokaż wiadomość
                gary!

                mój typ na najgorszy prezent dla kobiety to gary, nawet najpiękniejsze :/

                i patelnia

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

                  Napisane przez stardove Pokaż wiadomość
                  i patelnia
                  A ja tam bym np. chciała dostać porządne gary np z Gerlacha:P ale niestety nikt mi nie chce takich fundnąć :P Najgorsze to chyba takie zupełnie nieprzemyślane. Każdy swoją mamę zna najlepiej i wie, z czego by się ucieszyła. Moja np. lubi prezenty praktyczne, a teściowa wręcz odwrotnie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

                    A co sądziłybyście o takim prezencie? Bo jak dla mnie to niespodzianka typowo dla facetów, ale np moja koleżanka właśnie o takim prezencie marzy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

                      może i praktyczny ale odkurzacz dostać? xd masakra

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

                        garnki, patelnie są fajnym praktycznym prezentem, ale nie na Dzień Matki.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Najgorsze prezenty na Dzień Mamy

                          Kilka lat temu teściowa poprosiła moją żonę i mnie o porcelanową zastawę. Wykosztowaliśmy się. Kupiliśmy zestaw na 12 osób. Moja żona wybrała klasyczną, białą porcelaną bez żadnych wzorków, żeby się nie zniszczyły w zmywarce.

                          Niestety teściowa nie była zadowolona, bo ona chciała właśnie taki ze złoceniami, bo taki biały, to za skromny... żona przepłakała północy i od tamtej pory kupujemy tej niewdzięcznej babie drobny upominek np. biżuterię.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X