Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zaproszenia na chrzest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zaproszenia na chrzest

    Hej dziewczyny!
    Czy któraś z was przygotowując chrzest dla dziecka kupowała zaproszenia?? Ja właśnie widziałam wspaniałe zaproszenia w formie magnesów na lodówkę - co sądzicie o takiej praktycznej formie zaproszenia?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 18-06-2014, 13:15.
  •    
       

    #2
    Odp: Zaproszenia na chrzest

    Ja tam chyba jestem tradycjonalistką, wolę klasyczne papierowe, są bardziej eleganckie. Takie na lodówkę - to można dać komuś na urodziny, na osiemnastkę czy inną luźną imprezę.
    Last edited by nojaka; 27-12-2012, 14:09.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zaproszenia na chrzest

      Zgadzam się - tradycyjne są bardzo fajne, a jednak mniej kasy pożerają, co raczej ma niebagatelne znaczenie, bo sama organizacja chrztu sporo kosztuje

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zaproszenia na chrzest

        Najlepiej kupić tradycyjne zaproszenia na chrzest i wręczyć je osobiście zawsze to okazja do spotkania z rodziną

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zaproszenia na chrzest

          A ja myślę, że bardzo fajną opcją są ręcznie robione zaproszenia. Można to zlecić jakiejś scrapbookerce i wybrać taką formę, kolor oraz stylistykę, jakie nam odpowiadają.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zaproszenia na chrzest

            Ja też myślę, że ręcznie robione zaproszenia to strzał w dziesiątkę.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zaproszenia na chrzest

              A ja trochę z innej strony, może ktoś powie jakie prezenty lub ile pieniędzy powinien dać teraz chrzestny lub chrzestna. Czego oczekujecie?
              Zapraszam na odchudzanie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zaproszenia na chrzest

                Ja dostałam zaproszenie ręcznie robione, naprawdę bardzo miłe
                byas sensation system

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zaproszenia na chrzest

                  Ja jestem za tradycyjnymi zaproszeniami, nie ważne czy gotowymi czy ręcznie robionymi. Musi być tradycyjnie Nasze córki w październiki będą miały chrzciny i chcemy zamówić zaproszenia na chrzest - eleganckie i zarazem oryginalne. Długo szukałam czegoś wyjątkowego i już myślałam, że nic nie znajdę. Był nawet taki moment że byłam gotowa sama zrobić zaproszenia ale stwierdziłam, że z moim "talentem" lepiej nie ryzykować.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zaproszenia na chrzest

                    Można oczywiście zrobić zaproszenia samemu. Wtedy są przynajmniej jak najbardziej oryginalne

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zaproszenia na chrzest

                      Ja kupowałem zaproszenia z rymowanką, są najlepsze na takie uroczysrości, bardzo pomysłowe.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zaproszenia na chrzest

                        Można zrobić samemu jak jest niewielu gości, ale jeśli jest ich powyżej 20 to nie polecam bo to strasznie dużo pracy, wtedy najlepiej zamówić np. tutaj: http://www.extrema.com.pl/ no chyba, że ktoś z Was nie pracuje i ma czas na takie zajęcia, to na pewno będzie super efekt

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zaproszenia na chrzest

                          W formie magnesów? SUper My wcale nie mieliśmy zaproszeń, była tylko najbliższa rodzina którą zaprosiliśmy osobiście. Nie chcieliśmy generować dodatkowych kosztów

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zaproszenia na chrzest

                            hmm mi pomysl z zaproszeniem w formie magnesow jakos nie przypad do gustu hehe jestem tradycjonaliska jesli chodzi o zaproszenia - ja robilam sama zaproszenia - dla paru osob i fajnie bylo je robic wlasnorecznie i jedno zachowalam w "pudełku wspomnien" tak na pamiatek

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zaproszenia na chrzest

                              My jak najbardziej mieliśmy zaproszenia na chrzest naszego synka. Ale zdecydowaliśmy się nietypowy ich rodzaj. A mianowicie na zaproszenia elektroniczne Jakby ktoś był zainteresowany to korzystaliśmy z usług tej firmy http://smartinvite.pl/religijne/. Z tego co wiem jest tez możliwość druku takich zaproszeń, ale popytajcie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X