Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Polecamy, polecamy, byłam kilka razy w Chłopowie, to miejscowość koło Władysławowa, nie tak atrakcyjna, ale i nie tak zaludniona. Fajne miejsce dla rodziców z dzieckiem, zwłaszcza pole aga kemping - fajny, rodzinny i bezpieczny kemping. A sama miejscowośc to też dogodne mijsce wypadowe na wycieczki, blisko do wielu atrakcyjnych maisteczek, jak Hel, Jastrzębi Góra, Karwia, Rozewie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      Witajcie kochane
      Już jesteśmy po wakacjach i mogę Wam ze spokojnym sumieniem polecić pensjonat Muszelka w Dźwirzynie. Czysto, blisko do morza, dobre ceny, przesympatyczna właścicielka i jest bardzo przyjazny dzieciom - są wanienki, łóżeczka, kojce, zabawki. Spędziliśmy tam naprawdę fantastyczny czas Zaletą jeżdżenia w końcówce sezonu i do małych miejscowości jest to, że nie już dużej ilości ludzi. Spokój, spokój, spokój. Mój mały był super szczęśliwy na plaży i godzinami grzebał w piasku

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        ROLKA!!!
        Ja polecam Ci ŁEbe hotel "wodnik" rewelacja...!!! 100m od morza centrum superr!!! bylismy tak w tym roku w lipcu .

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          Ja bardzo polecam na wypoczynek z małymi dziećmi Ostrowo koło Karwii. Byliśmy tam z roczną M w zeszłym roku. Miejscowość cicha i spokojna. Nie ma chińskich straganów ani rozpitej młodzieży. Nieopodal co jest dużym plusem, Karwia, do której dojść można asfaltem, lasem lub łąkami- bardzo przyjemne wycieczki. Z drugiej strony Jastrzębia Góra- a tam przychodnia lekarska, z której niestety korzystaliśmy. Ceny kwater różne. W zeszłym roku byliśmy w Rivabell, ale koszt zupełnie nieadekwatny do rzeczywistości. Nieprzyjemna właścicielka, z którą kontakt tylko telefoniczny. Teraz wynajęliśmy domek za 200 zł. Jedyną rzeczą, która może przeszkadzać jest odległość od plaży, ale jak na wypad z dziećmi to ja myślę, żę ok. Idzie się ok 8 min z ulicy Zabytkowej.W większych miejscowościach przepychając sie przez tłum jest dłużej... Naprawdę polecam Ostrowo

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            Ostrowo znam i też polecam, a niedaleko jest też fajna miejscowość Chłapowo, byłam tam kilka razy i mam już sprawdzony kemping - AgaKemping, takiu bardzo rodzinny, własciciele pomocni i bardzo sympatyczni, a ceny dla portfela niebolesne.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              Ja polecam tę małą miejscowość niedaleko Mielna
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:01. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                Witam serdecznie wszystkich na forum

                Polecam miejscowość Wartowo (wyspa Wolin) - jest to bardzo spokojna miejscowość. Można odpocząć i nie ma nudy. Jest jezioro, gdzie można wypożyczyć rowerki wodne, można pojeździć konno, na rowerze i w okresie wakacyjnym odbywa się festiwal wikingów. Byliśmy ze znajomymi i naprawdę było świetnie.. Bardzo schludnie i elegancko. Domki 4 i 6 osobowe. Polecam dla wszystkich rodzin z dziećmi i tych potrzebujących spokoju.
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:01. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  Czy ktos moze polecic jakies domki dla rodziny z dzieckiem we Wladyslawowie???

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    My bylism we Władysławowie aż 2 razy i bardzo milo wspominamy urlop tam

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      Co roku jestem nad morzem, ale za każdym razem w innej miejscowości. . Jest tam bardzo duży wybór domków, za niewielką ceną można znaleźć fajne zakwaterowanie. Ostatnio byliśmy we Władysławowie w Willi Rodos, ośrodek stworzony wprost dla dzieci. Posiadają różnego rodzaju atrakcje dla dzieci, więc jeśli szukasz miejsca gdzie dziecko nie byłoby problemem to polecam popatrzeć oferty na tym serwisie noclegowym.
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:02. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        niedrogie, ciekawe i przede wszystkim sprawdzone oferty, bez żadnego oszukaństwa znajdziecie w serwisie xxx - ja szczególnie polecam domki letniskowe, mamy wtedy powierzchnie tylko i wyłącznie dla siebie, o nikogo się nie obijamy, płacz dziecka nikomu nie przeszkadza - można naprawdę odpocząć
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:03. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          ja tez jestem za domkmami letniskowymi

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            dobre miejsca, może ja skorzystam w tym roku

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              magiczne miejsce dla rodziców z dziećmi
                              blisko do morza, dla tatusiów tenis, dla mamuś świetna kawiarnia no i plaża, a dla dzieci plac zabaw, animator i w ogóle pełno atrakcji
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:03. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                                Wolimy góry, pogoda nad morzem jest kiepska, wtedy nie ma tam co robić. Tym bardziej jeśli zerkniecie na te pakiety Spróbujcie znaleźć coś takiego nad morzem, tym bardziej z basenem i darmowym pobytem dla dzieci w takim wieku ;-)
                                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:04. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X