Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etiaxil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Etiaxil

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    moze ja sobie kupie?
    vichy miałam i był jak dla mnie do D...y
    No właśnie zastanawiałam się też nad vichy, ale jak widać, dobrze, że niepotrzebnie nie wydałam pieniędzy. Kupię etiaxil. Chociaż powiedzcie, czy na pewno mogę go używać w ciąży? :/ Może głupie pytanie, ale to chbya dosyć silny kosmetyk....

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Etiaxil

      Polecam tanszy odpowiednik Antidral. Skutkuje i w dodatku kosztuje ok 11zł. Ja nie mialam zadnych skutkow ubocznych po nim. Wiadomo ze nie mozna uzywac go po goleniu bo piecze

      Skomentuj


        #18
        Odp: Etiaxil

        etiaksil pomaga ale tez niszczy na dłuższą metę skórę i nie jest wcale zdrowy. odradzam długotrwale stosowanie owego produktu

        Skomentuj


          #19
          Odp: Etiaxil

          Napisane przez takaja9 Pokaż wiadomość
          polecam kulkę antyperspiracyjną - etiaxil - kosztuje ok 40 zł ale wystarcza na pół roku, kłopot z mokrymi ciuchami pod pachą znika.

          czy ktoś z Was spotkał się z jakimiś skutkami ubocznymi etiaxilu?
          ja musiałam odstawić etiaxil bo mi skórę poparzył potem do niego wróciłam i już się nic złego nie działo mogę go polecić

          Skomentuj


            #20
            Odp: Etiaxil

            Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
            etiaksil pomaga ale tez niszczy na dłuższą metę skórę i nie jest wcale zdrowy. odradzam długotrwale stosowanie owego produktu
            a co w dzisiejszych czasach jest zdrowe jedno pomaga a drugie szkodzi no niestety taka kolej rzeczy ja uztywam i jestem zadowolona

            Skomentuj


              #21
              Odp: Etiaxil

              Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
              a co w dzisiejszych czasach jest zdrowe jedno pomaga a drugie szkodzi no niestety taka kolej rzeczy ja uztywam i jestem zadowolona
              syczato a masz problemy z nadmiernym poceniem się czy tak poprostu wybrałaś sobie akurat ten antyperspirant?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Etiaxil

                Warto pamiętać o tak skutecznym kosmetyku, no cóż ja nie mam az takiego problemu, więc po niego nie sięgałam. U mnie sprawdza się najzwyklejszy antyperspirant.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Etiaxil

                  Mnie troszeczkę podrażniał, ale mam wrażliwą skórę i nie mogę używać niektórych kosmetyków więc niestety musiałam go odstawić

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Etiaxil

                    na codzień ućzywam zwykłych antyperspirantó ale Etiaxil mam zawsze w domu, stosuję przed większymi imprezkami i w wakacje. Teraz jest też wersja fioletowa- bardziej łagodna i nie piecze

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Etiaxil

                      Kiedyś go używałam, ale znalazłam tańszy odpowiednik antidral. Dla mojej skóry jest nawet lepszy niż etiaxil. Ale czytałam też w internecie, że antidral wielu osobom podrażniał skórę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Etiaxil

                        Ja polecam też tańszą wersję etiaxilu, mianowicie bloker Ziaja. Kosztuje około 7 zł, a efekt jest porównywalny

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Etiaxil

                          Też kiedyś używałam tylko etiaxil, później antidral, aż w końcu też trafiłam na bloker ziaja i muszę powiedzieć, że może i etiaxil jest minimalnie lepszy to jednak nie aż o tyle, żeby płacić za niego 7 razy więcej niż za ziaję.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Etiaxil

                            Tylko raz kupiłam etiaxil, ale niestety mnie podrażniał i uczulał, musiałam oddać koleżance.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Etiaxil

                              Napisane przez maria1992 Pokaż wiadomość
                              Tylko raz kupiłam etiaxil, ale niestety mnie podrażniał i uczulał, musiałam oddać koleżance.
                              Ja też to miałam z Etiaxilem, ale potem zorientowałam się, że poprostu niedokładnie osuszałam pachy przed uzyciem i jak zaczelam przykladac do tego wieksza uwage to wszystko bylo ok

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X