Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żel czy mydło?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Żel czy mydło?

    Ja myślę o szarych mydełkach firmy Jeleń lub Dzidziuś ale to jeszcze zobaczę, bo w sumie taki żel chyba wygodniejszy.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Żel czy mydło?

      Te z jelenia wiem że nie uczulą nawet do podmywania po porodzie są zalecane . Ja żele wybieram z funkcją nawilżającą.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Żel czy mydło?

        Dlatego chciałabym je właśnie wypróbować, jest ta seria antyalergiczna, hipoalergiczna czy jakoś tak, miałam kiedyś, i byłam bardzo zadowolona, wiadomo, nie pachną jakoś powalająco, no ale cóż

        Skomentuj


          #34
          Odp: Żel czy mydło?

          Ja do kąpieli dzidziusia zaopatrzyłam się w emulsyjki- tak na początek, poza tym mam mini produkty do kąpieli maluszka różnych firm i mam zamiar wypróbować je już w szpitalu by wyłapać jak najszybciej ewentualne które podrażniają .

          Skomentuj


            #35
            Odp: Żel czy mydło?

            u nas w domu używa się i mydła i żelu do mycia. mydło w kostce raczej do mycia rak a żel do mycia całego ciała podczas kąpieli

            Skomentuj


              #36
              Odp: Żel czy mydło?

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              Ja do kąpieli dzidziusia zaopatrzyłam się w emulsyjki- tak na początek, poza tym mam mini produkty do kąpieli maluszka różnych firm i mam zamiar wypróbować je już w szpitalu by wyłapać jak najszybciej ewentualne które podrażniają .
              ja tez mysle ze będę stosować emolienty na początek a z kat masz tyle próbek bardzo chętnie tez bym wypróbowała?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Żel czy mydło?

                Do codziennego mycia dłoni używamy mydła bo tak łatwiej zaś do kąpieli płynu, aby piana nie znikła zbyt szybko. Ostatnio zakupiliśmy szampon i płyn w jednym z Biedronki świetnie się sprawdza jeśli chodZi o pianę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Żel czy mydło?

                  Mydło, zdecydowanie, ale to musi być jakościowe -xxx Przy żelach mocno oszczędza się na składzie. Pojawiają się tam produkty, które pozbawione są całkowicie jakości, uczulające - kto miał do czynienia z problemem, ten rozumie o czym piszę.
                  Last edited by disne; 16-07-2020, 19:16. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Żel czy mydło?

                    Ja polecam Wam do mycia waszej pociechy xxx żel ] do mycia z firmy Johnson's 2 w 1, można go także stosować jako płyn do kąpania. Kupiłam go rok temu ot tak w sklepie, bo poprzedni się skończył i stosujemy go do dzisiaj. Ma naturalny skład, ładnie pachnie, jak guma do żucia. Mój syn uwielbia się dzięki niemu kąpać.
                    Last edited by disne; 16-07-2020, 19:16. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Żel czy mydło?

                      Pewnie, że mydło - u nas w domu to mydło Hildegard Braukmann. W zasadzie można powiedzieć, że w przypadku każdego z nas stan cery się poprawił. Nie wiem czy chodzi o sam naturalny skład, ale rzeczywiście znaczące zmiany są widoczne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Żel czy mydło?

                        U nas używa się do mycia emolientu bez żadnych żeli czy mydeł. Emoleint wlany do wody wystarcza, bo ma właściwości nie tylko pielęgnacyjne, ale i czyszczące. Mamy jednak w domu mydło - Bambino ktore uzywa się np do mycia rączek w ciągu dnia choćby po zabawie z kotem naszym

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Żel czy mydło?

                          Szczerze mówiąc to żel jest bardziej higieniczny i moim zdaniem również skuteczny, starcza na dłużej niż zwykłe mydło Możesz napisać w jakiej cenie jest ten emoleint? To mnie bardzo zaciekawiło

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Żel czy mydło?

                            U nas tylko żel. Mydła nigdy nie stosowaliśmy, bo dużo bakterii sie na nim osadza i wszyscy nam odradzali jego stosowanie. Żel jest bardziej higieniczny.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Żel czy mydło?

                              U nas jest w użyciu żel, bo jakoś łatwiej wymyć synka. Mamy z nivea , bella happy, shauma. Synek ma już 4 lata, więc nic go nie uczula raczej.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Żel czy mydło?

                                zdecydowanie wolę żel niż mydło, jest delikatny, jedwabisty i przyjemny. Łatwy w użyciu i w szczelnym higienicznym opakowaniu zamkniętym

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X