Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żel czy mydło?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Żel czy mydło?

    Dziewczyny czego używacie do kąpieli dziecka - mydełka czy żelu?
    Jakie akcesoria do kąpieli dziecka polecacie?
  •    
       

    #2
    Odp: Żel czy mydło?

    Ja tego i tego.
    Co drugi dzień wlewam płyn do kąpieli, a co drugi myję mydłem.
    Jednak mydło polecam tylko dla tych dzieci co nie mają problemów ze skórą, bo jednak mydełko wysusza skórę.
    Moje dziecko nie ma raczej żadnych alergii na kosmetyki, więc kupuje mu to co akurat wpadnie mi w rękę. Raz Nivea raz J&J.
    Nie mamy specjalnie ulubionych kosmetyków. Natomiast wtedy gdy synuś był niemowlęciem to tylko z Nivea kupowałam wszystkie kosmetyki.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Odp: Żel czy mydło?

      ja mydełka używałam przez pierwsze max. 2 tyg. życia
      potem już tylko żel i emulsja do kąpieli
      jak dla mnie mydełko (akurat mieliśmy BAMBINO - świetna firma swoja drogą) za bardzo wysuszało skórkę, ale taka juz uroda mojego dziecka

      Skomentuj


        #4
        Odp: Żel czy mydło?

        Ja wolę żel z racji wygody. Choc jak małą myję pod kranem w ciągu dnia to częto sięgam po mydło(nivea z owsem) a wieczorem to mąż kąpie ale on żelem myje bo mydło raz mała mu zjadła więc od tamtej pory żel. Ja to jeszcze lubię te z pąpką poręczniejsze.


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          Odp: Żel czy mydło?

          ja używam mydła dla dzieci, ale tez mam płyn do kąpieli i tez jest dobry
          Czy istnieje perkusja w pudełku ? Jasne że tak . Zapraszam Cię na jedyne Polskie, największe forum o cajonach https://www.facebook.com/groups/polishcajon/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Żel czy mydło?

            Ja na początku używałam tylko mydełko chyba do miesiąca potem płyn do kąpieli wszystko z Nivea z resztą sama używam kosmetyków Nivea

            Skomentuj


              #7
              Odp: Żel czy mydło?

              U nas tylko zel - wygodniejszy i delikatniejszy mi sie wydaje. W mydle mlody robi mi dziury - strasznie chce sie sam myc wiec dostaje gabke z plynem - mydlo by tylko rozmoczyl w wodzie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Żel czy mydło?

                Wydaje mi sie ze zel mniej wysusza skore.Mielismy mydelko Nivea i Mustela,oba wypadly nieciekawie,zele jakos lepiej sie sprawdzaja , lubie tez poreczne butle z pompka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Żel czy mydło?

                  ŻEL ŻEL i jeszcze raz żel najlepiej taki z pompeczką
                  to już jest szczyt lenistwa
                  FROCH

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Żel czy mydło?

                    Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                    U nas tylko zel - wygodniejszy i delikatniejszy mi sie wydaje. W mydle mlody robi mi dziury - strasznie chce sie sam myc wiec dostaje gabke z plynem - mydlo by tylko rozmoczyl w wodzie
                    moja zarówno mydło jak i gabke zjada
                    a jak dopadnie płyn z papką to se do buźki wyciska i wypija a potem bańki ustami puszcza


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Żel czy mydło?

                      Ja stosuję do kąpieli płyn z oliwką to rewelacyjne rozwiązanie szczególnie jak dziecko nie lubi smarowania oliwką. do tego gąbka oczywiście

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Żel czy mydło?

                        mój synek się nie da gąbką ani myjką umyć, myję go ręką, ale dzięki temu mam miekką skórę :P własnie przez płyn z oliwką

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Żel czy mydło?

                          u nas też tak było jakiś czas temu. mój lubi gąbkę bo lubi się nią bawić, patrzeć jak woda strumieniem z niej wypływa
                          sama nie używam mydła więc czemu miałabym myć nim małego. bałabym się o oczy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Żel czy mydło?

                            zabawa gąbką to i owszem, ale umyć się nie da
                            a mydła używam, różne kupuję, chociaż przyznam szczerze, ze takie w płynie są wygodniejsze

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Żel czy mydło?

                              ja od narodzin stosuje mydelko. Jestem bardziej do niego przekonana.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X