Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy ze zasnieciem 6-7miesiecznego dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Problemy ze zasnieciem 6-7miesiecznego dziecka

    Mój synek ma 6,5 miesiaca i od jakiegos tygodnia nie potrafi wieczorem zasnac. Kłade go zazwyczaj po ok21 no i okolo poltorej godz musze go kolysac bo nie moze usnac. Kreci sie wierci i poplakuje czasami. Zastanawiam sie czy to czasem nie przez zabki bo jeszcze mu nie wyszly ale w dzien raczej nie ma problemow ze snem. jestesmy juz bardzo tym zmeczeni bo wczoraj wiercil sie do 2 w nocy a wczesnie musimy wstawac pomocy
  •    
       

    #2
    Może faktycznie to i ząbki a może za długo śpi w dzień(albo za póxno kładziesz do popołudniowej drzemki) lub nie potrafi się wyciszyć? U nas sprawdza się codzienna kąpiel o stałej porze, potem cycuś, kołysanka i do łóżeczka. chwilkę się pokręci a potem zasypia.powodzenia
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj


      #3
      ogolem to patryk jest bardzo zywym dzieckiem i w dzien spi dosc sporo zazwyczaj 2 drzemki po 2 godziny. zastanawia mnie wlasnie ze przedtem normalnie zasypial tzn tydzien temu i nagle cos mu zaczelo przeszkadzac mimo ze nic nie zmienialam w usypianiu go itd

      Skomentuj


        #4
        Hejka
        mam dokładnie ten sam problem Agatka wcześniej zasypiała pięknie (jakiś miesiąc temu) a teraz trzeba śpiewać kołysać i czasem nawet suszarka nie pomaga. Też nie wiem co się dzieje, ząbków jeszcze nie ma i jakoś ich jeszcze nie widać, ale może już ją tam coś pobolewa i jest niespokojna.

        Skomentuj


          #5
          i jak Patryczek wczoraj zasnął? Bo z Agatką było dobrze

          Skomentuj


            #6
            Mój Mikołajek też tak miał w tym okresie, ale między 7 a 8 miesiącem przeszło mu i znów zaczął zasypiać. Starałam się go odkładać do łóżeczka i czekać aż zaśnie, jak bardzo zaczynał płakać to szłam do niego i siedziałam przy nim aż się uspokoił. I tak w kółko aż zasnął (zazwyczaj koło 21, ale ja go kładę o 19). Trwało to 3 dni i teraz nie mamy problemu ze snem.
            Mikołajek 03.06.2008

            Skomentuj

                   
            Working...
            X