Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy on-line.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zakupy on-line.

    Ja już teraz kupuję sukienki wiosenne - najtaniej, nawet 70% zniżki
    xxx
    Last edited by disne; 10-07-2020, 11:02. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zakupy on-line.

      Zakupy w necie to okazja do oszczędności ale również ryzyko, zerknijcie na ten tekst: xxx dobrze opisuje problemy z takimi zakupami.
      Last edited by disne; 10-07-2020, 11:02. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zakupy on-line.

        Na wiosnę mam ślub koleżanki. Sukienkę, buty i torebkę już mam w tej chwili szukam coś z biżuterii. Chciałabym kupić sobie wyjątkową biżuterię, taką niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju. Przeglądałam sklep gemlord z przepiękną biżuterią perłową i coś mi się zdaje że z kuszę się na kolczyki z prawdziwych morskich pereł. A co, nie mogę? W końcu raz się żyje.
        Last edited by disne; 10-07-2020, 11:02. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zakupy on-line.

          Już od dawna nie robię zakupów w sklepach stacjonarnych, bo to dla mnie strata czasu a także pieniędzy, bo większośc produktów, które znajdują się w sklepach stacjonarnych jest droższa od tych, które znajdują się w sklepach internetowych. Niedawno kupiłam siostrze bransoletkę z tej oferty xx lovestoryonline.pl/bransoletki/45-bransoletka-srebrna-serce-i-nieskonczonosc-sempre i zapłaciłam za nią o wiele mniej niż zapłaciłabym gdybym kupiła ją w sklepie stacjonarnym,
          Last edited by disne; 10-07-2020, 11:02. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zakupy on-line.

            Wiele rzeczy kupuje się w sklepach internetowych albo na aukcjach.Ja już mam duże doświadczenie w tym zakresie .Od ciuchów po elektronikę, tylko żywności nie kupuje w necie. Mąż mój ostatnio naprawiał samochód i xxx części samochodowe online[/URL] to dobre rozwiązanie. Bez wychodzenia z domu i tanio, pzdr
            Last edited by disne; 10-07-2020, 11:03. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zakupy on-line.

              Odkad internet stał sie tak bardzo popularny to robie zakupy w internecie. Co chwile powstaja nowe sklepy z modnymi ubraniami i butami. Buty to moja taka miłość, mam ich kilkadziesiat par, ale jak to mówia butów nigdy dość. Lubie porzadne rzeczy, dlatego teraz chce sobie zamówic skórzane buty xxx Z pewnoscia mi długo posłuzą.
              Last edited by disne; 10-07-2020, 11:03. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zakupy on-line.

                Ja również cenie sobie zakupy oniline. Nie lubię przemierzać setek sklepów i mierzyć wszystkiego. A tak, kurier przynosi mi do domu, mierzę na spokojnie i jeśli mi się podoba to zostawiam, jeśli nie, to odsyłam. Najbardziej jest to dla mnie wygodne przy butach, nie raz było tak, że w sklepie wyglądały na wygodne a po 15 min chodzenia po domu już nie były. Ostatnio znalazłam fajny sklep w którym kupiłam już kilka par: xxx Mają piękne buty damskie w każdym stylu, fasonie i na każdą pogodę!
                Last edited by disne; 10-07-2020, 11:03. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zakupy on-line.

                  Ja na Zalando lubię robić zakupy. Szczególnie odkąd wprowadzili klub zakupowy.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zakupy on-line.

                    Ja natomiast wolę takie sklepy internetowe, które nie są mocno popularne, aczkolwiek może się to zmienić. Na przykład ten sklep xxx jak dla mnie jest świetny, mają dobrą opinie w internecie, na dodatek mają buty dla całej rodziny, od dzieciaków, po mężów, dlatego lubię sklepy gdzie mogę kupić rzecz dla całej rodziny.
                    Last edited by disne; 10-07-2020, 11:03. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zakupy on-line.

                      Cześć forumowiczom! Pragnąłbym się do Was zwrócić z pewną sprawą. Muszę niedługo wyszperać jakieś wyjątkowe i równocześnie sprawdzone podarunki. Frapuję się właśnie, czy macie może w tym przedmiocie jakieś sprawdzone rady? Ostatnimi czasy w oko wpadło mi xx]. Co o tym mniemacie?
                      Last edited by disne; 10-07-2020, 11:03. Powód: link
                      Muszę przyznać, że cała ta sprawa, to, że jesteś piękna i zabójcza, też mnie nakręca.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zakupy on-line.

                        Napisane przez vielebna Pokaż wiadomość
                        a nie boisz się tak kupować przez internet? ja zawsze się obawiam że przesyłka nie dotrze...
                        Jestem kilka lat zbyt boi się kupić online ale teraz się nie boję ponieważ paczki zawsze przychodzą na czas. Ufam stronom sprzedającym przedmioty, jak również firm, które wysyłają pakiety. Lubię niektóre z tych firm, a przede wszystkim xxx
                        Last edited by disne; 10-07-2020, 10:56. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zakupy on-line.

                          Robię, często w sumie wiele rzeczy wolę kupować właśnie w ten sposób, także jest to mój sposób na zaoszczędzenie czasu. Korzystam wtedy z uslug tego kuriera xxx , ceny mają ok, dostarczają wszystko na czas. także ja jestem zadowolona. Jedyne zakupy jakie nie robię w sieci to zakupy spożywcze.
                          Last edited by disne; 10-07-2020, 10:56. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zakupy on-line.

                            Fajne bransoletki są w apart
                            Last edited by disne; 10-07-2020, 10:57. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zakupy on-line.

                              Przez Internet kupuje w zasadzie wszystko. Sklepy internetowe mają dużo większą ofertę produktów, często znacznie niższe ceny i zakupy w nich są o wiele wygodniejsze i nie widze powodu, dla którego miałabym robić zakupy w sklepach stacjonarnych. Nawet obrączki slubne kupiłam przez internet w tym sklepie xxx i jestem z nich bardzo zadowolona.
                              Last edited by disne; 10-07-2020, 10:57. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zakupy on-line.

                                A ja nie rozumiem przyszłych matek jak mogą zamawiać suknie ślubne przez sklepy internetowe.xxx Moda ślubna[/URL] jest tak bardzo dostępna w sklepach stacjonarnych
                                Last edited by disne; 10-07-2020, 10:57. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X