Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przedszkolak niedopilnowany podczas wycieczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    przedszkolak niedopilnowany podczas wycieczki

    Witam, moja córka niedawno poszła na przedstawienie do pobliskiej szkoły. Wraz kilkorgiem rodziców przyprowadziliśmy dzieci pod budynek i przekazałyśmy w ręce przedszkolanki. Umówiłyśmy się, że po przedstawieniu je odbierzemy, zaś reszta grupy wróci do przedszkola. Czekałyśmy więc pod budynkiem, gdy nagle podeszła do mnie moja pięciolatka... bez opieki, bez swojej grupy... Tłumaczyła mi,że pani podała jej kurtkę, potem innym dzieciom, ubierali się. Straciła ich z widoku, wystraszyła się bo nie mogła ich znaleźć. Wyszła więc przed budynek szkoły, żeby sprawdzić czy ja jestem.
    Ja zaprowadzam ją do środka i zażądałam wyjaśnień od przedszkolanki, bo jak pięciolatka może samodzielnie i nie zauważona przez nikogo opuścić grupę? Pani skierowała się do córki z pytaniem: dlaczego wyszłaś, przecież ty jesteś taka rozsądną dziewczynką?
    Wybieram eis do dyrektorki na rozmowę i zastanawiam się jak sprawę załatwić bo przecież córce mogło się coś stać! Przedszkolanka sprawowała opiekę nad moim dzieckiem.
    Co o tym myślicie?
  •    
       

    #2
    Odp: przedszkolak niedopilnowany podczas wycieczki

    i przepraszam na wstępie, witam Was wszystkich! niefortunnie zaczęłam

    Skomentuj


      #3
      Odp: przedszkolak niedopilnowany podczas wycieczki

      Niedawno była taka historia w Warszawie, że dziecko wyszło z przedzkola i błąkało się samo po chodniku. Jakaś pani je zauważyła i zabrała do domu, żeby je nakarmić i ogrzać (zima, a dziecko bez kurtki). Zaprowadziła dziecko do najbliższego przedszkola z pytaniem, czy im przypadkiem dziecko nie zginęło, a przedszkolanka zaczęła naskakiwać na tą biedną kobietę, że dziecko uprowadziła. Zadzwonili po rodziców, którzy na szczęści okazali się rozsądni i uwierzyli kobiecie, która przyprowadziła błąkającą się po chodniku wzdłuż ruchliwej ulicy dziewczynkę. Tego samego dnia przepisali dziecko do innego przedszkola... Ja rozumiem, że dzieci jest dużo, ale nie może być tak, że 4-letnie dziecko wychodzi z przedszkola niezauważone... Jak dla mnie to skandal.

      Skomentuj


        #4
        Odp: przedszkolak niedopilnowany podczas wycieczki

        Aż się zaczynam bać;( Moja córcia od pół roku chodzi do przedszkola jest taka rozbiegana , przedszkole jest koło przejścia a jak wybiegnie z przedszkola a oni nie zauważa
        Isn't it good norwegian wood

        Skomentuj


          #5
          Odp: przedszkolak niedopilnowany podczas wycieczki

          Mam bliźniaków, którzy są nie do upilnowania więc znam ten problem...niestety to trochę loteria.
          sprawdź moje kolekcje na http://koronkowa.pl

          Skomentuj

                 
          Working...
          X