Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

    Napisane przez danuta24 Pokaż wiadomość
    Witam ! Nie wiem co robić w takiej sytułacji więc opisuje
    dnia 31.10.2014 zrobiłam test ciążowy wyszły dwie kreski po weekendzie w poniedziałek 3.11.2014 byłam na wizycie u ginegologa który stwierdził ciąże przy badaniu zrobiono mi wymaz cytologi ,po zakończeniu badania otrzymałam USG. P.Doktor kazała przyjść w czwartek 6.11.2014. Przyszłam na badanie na USG Doktor powiedziała że nie ma już ciąży i powinno dojść do krwawienia . Gdy będe krwawić musze się udać do szpitala.
    Moje pytanie jest takie że nie bardzo to rozumiem , czy jest konieczność pojścia do szpitala? czy ktoraś kobieta tak miała?
    Sprawa już nieaktualna, ale odniosę się do niej, bo może którejś kobiecie jeszcze się przyda. Tak, jak najbardziej udałabym się do szpitala po krwawieniu.Lekarz sprawdzi, czy macica sama się oczyściła, a jeśli nie to wykona taki zabieg ( powinien być w znieczuleniu ogólnym). Rokowania co do przyszłej ciąży są dobre, więc proszę się nie bać.

    Skomentuj


      #17
      Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

      Moja koleżanka dwa razy poroniła, a teraz cieszy się maleństwem. Mały ma już pół roku i jest okazem zdrowia. Trzeba się badać i jak trzeba leczyć. Opłaca się walczyć o to, by mieć dziecko.

      Skomentuj


        #18
        Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

        Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze. Raczej nie będę w stanie pomóc.
        Żaden prokurator celowo nie strzela sobie w stopę, mimo że niektórzy wyglądają na takich, co lubią się kaleczyć.

        Skomentuj


          #19
          Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

          Moja siostra tak samo straciła ciążę i było to dla niej bardzo trudne przeżycie. Pamiętam, że chciałam wtedy zasięgnąć wiele informacji na ten temat i znalazłam ten artykuł https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/dl...sie-prawidlowo . Są tu opisane przyczyny i z jakich powodów zarodek rozwija się nieprawidłowo. Niestety w pierwszym trymestrze ciąży czasem się tak zdarza.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X