Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda smakowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: woda smakowa

    Czasami piję wodę, ale często piję soki z warzyw i owoców. Zainspirowała mnie strona https://www.terapiasokami.pl/gdzie-szukac-witamin zwłaszcza, że miałam problemy z miażdżycą i ciśnieniem. Muszę przyznać, że od kiedy piję soczki to wyniki znacznie mi się poprawiły i ogólnie czuję się lepiej.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: woda smakowa

      Na http://livediet24.com czytałem że w wielu wodach smakowych są konserwanty. Najlepiej samemu sobie taką wodę zrobić na bazie owoców.

      Skomentuj


        Odp: woda smakowa

        To prawda, wody smakowe to napoje bez barwnika. Lepiej przyrządzać je same: na przykład znalazłam taki wpis o kobiecej figurze: http://lukaszjemiol.com.pl/beauty/bl...obieca-figura/

        Skomentuj


          Odp: woda smakowa

          Nie polecam kupowania wody smakowej. Nie wiem czy czytałyście składy tkaiej wody ale nie są zbyt dobre. Woda taka zwykle zawiera w sobie bardzo duże ilości cukru. Który źle działa na zęby dziecka, na cały organizm....

          Jesli nie chcecie pić wody z kranu, jednocześnie męczy Was noszenie ze sklepu do domu butelek wody mineralnej to proponowałabym zastanowić się nad zamontowaniem w domu systemu uzdatniania wody:
          http://cosmowater.pl/urzadzenia/produkty/

          Jest to koszt na początku, ale potem wielokrotnie się zwraca.

          Skomentuj


            Odp: woda smakowa

            Czasem kupuję taką wodę, ale myślę że dla dziecka dużo lepszy będzie naturalny sok.

            Skomentuj


              Odp: woda smakowa

              Wody smakowe nie sa zbyt zdrowe :P JA wole czysta, naturalnie zrodlana.
              Czy wiesz, że wazektomia to dość popularny zabieg antykoncepcyjny dla mężczyzn?

              Skomentuj


                Odp: woda smakowa

                Te wody smakowe mają bardzo dużo cukru i innych niezdrowych składników. Lepiej sok domowej roboty rozcieńczyć wodą mineralną.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: woda smakowa

                  Te smakowe wody są bardzo niezdrowe.

                  Skomentuj


                    Odp: woda smakowa

                    Akurat jeżeli chodzi o wody smakowe to mam podobne zdanie, również uważam że nie są zdrowe i przede wszystkim bazują na dużej dawce cukru więc odradzam je w naszej codziennej diecie.

                    Skomentuj


                      Odp: woda smakowa

                      Ja niestety nie mam zbytnio doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...
                      Za darmo dostaje się tylko to, czego nikt inny nie chce. I śmierć. Śmierć też jest za darmo.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: woda smakowa

                        Woda smakowa ma bardzo kiepski skład, warto przeczytać przed zakupem, sporo konserwantów - lepiej zrobić swoją wodę smakową.

                        Skomentuj


                          Odp: woda smakowa

                          Uważam, że wody smakowe to nie jest najlepsze, co można dawać dziecku. Najlepiej dawaj mu wodę żywiec zdrój, bo jest sprawdzona. Jednak jeśli całkiem nie chce pic wody, to jest inna naprawdę super opcja. A mianowicie soczyste owoce. Nawadniają wspaniale, na przykład arbuz albo inne soczyste. Można też zmiksować z dodatkiem wody i na przykład daktyli, żeby było słodsze. A jeśli soki, to tylko własnoręcznie wyciskane, bo w kartonach to nie wiadomo, co jest.

                          Skomentuj


                            Odp: woda smakowa

                            można z powodzeniem zrobić samemu takie wodę smakową, dodać mięte, plasterek cytryny lub pomarańczy

                            Skomentuj


                              Odp: woda smakowa

                              zamiast cukru można też dodać stevię

                              Skomentuj


                                Odp: woda smakowa

                                Sama sobie robię właśnie taką wodę smakową z warszawskiej kranówko ale nie słodzę jej wcale, odzwyczajam się właśnie od słodkiego, dodaję tylko do niej plasterek cytryny albo jakieś owoce czy listki mięty i ewentualnie lód

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X