Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Depilacja woskiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Depilacja woskiem

    Hej dziewczyny,

    czy depilacja woskiem jest jeszcze w modzie? A właściwie to, czy jest ona bezpieczna dla zdrowia?? Z tego co zauważyłam, to wszyscy korzystają teraz z depilacji laserowej. Według Was depilacja brazylijska w Toruniu będzie bezpieczna? Jeśli ktoś z Was przechodził już zabieg depilacji laserowej, a zwłaszcza miejsc intymnych, to proszę o krótkie info, komentarz...
  •    
       

    #2
    Odp: Depilacja woskiem

    Nie nazwałabym tego modą, aczkolwiek znam wiele kobiet, które wybierają depilację woskiem.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Depilacja woskiem

      Oczywiście, że tak, ja stosuję depilację ciepłym woskiem, używam w tym celu systemu easy wax firmy veet, jest naprawdę spoko.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Depilacja woskiem

        Jak będziesz kupowała to sobie zwróć uwagę na serię. Ta "natural inspirations" jest moim zdaniem najlepsza.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Depilacja woskiem

          To nie dla mnie. Znacznie bardziej wolę laserową.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Depilacja woskiem

            Laserowa jest bardziej skuteczna. Niestety sporo kosztuje.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Depilacja woskiem

              Zrobiłam sobie z tego zakresu proste szkolenie z Beauty lux. Od tej pory depilację robię sobie sama i to się opłaca - dobieram wosk, sama dbam o odpowiedni efekt. I zdecydowanie swoje to robi.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Depilacja woskiem

                Napisane przez polrun Pokaż wiadomość
                To nie dla mnie. Znacznie bardziej wolę laserową.
                Jest to z pewnością mniej bolesne i bardziej trwałe rozwiązanie. Ale też dość kosztowne.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Depilacja woskiem

                  Depilacja woskiem jest bardzo skuteczna metoda i przede wszystkim daje dosc dlugotrwaly efekt Ja stosuje, ale mam niski prog bolu, wiec musze jeszcze kremowac sie kremem znieczulajacym - ostatnio zamawialam taki naporost.pl. Jakos wole wosk od depilatora :P

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Depilacja woskiem

                    Popieram, wosk do depilacji jest moją ulubioną metodą. A wydaje mi się, że przetestowałam już niemal wszystkie. Ta jest dla mnie najskuteczniejsza.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Depilacja woskiem

                      Depilacja woskiem to jedna z najpopularniejszych metod trwałego usuwania włosów. Trzeba tylko pamiętać, że zarówno przed jak i po takim zabiegu należy zadbać o odpowiednią pielęgnację ciała (http://pieknieizdrowo.pl/pielegnacja-ciala/) i intensywne nawilżanie skóry oraz stosowanie peelingów. W ten sposób usuniecie martwy naskórek, zmiękczycie skórę i dodatkowo zapobiegniecie wrastaniu włosów.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Depilacja woskiem

                        Depilacja woskiem bardzo podrażnia mieszki włosowe i może powodować stany zapalne dlatego jak już to depilacja świetlna! Można sobie spokojnie wykonywać ją w domu, efekty utrzymują się bardzo długo a przy tym jest bezbolesna! Polecam każdej z całego serca bo naprawdę ułatwia życie. Jak coś jest też teraz na promocji "Oszczędzaj z Alą i Tomkiem" depilator IPL https://www.al.to/p/236518-depilator...e-ipl6750.html w naprawdę super cenie! Trzeba tylko wpisać kod rabatowy "SYLWESTER" aby cena się obniżyła to w ogóle nie boli a włoski znikają!
                        Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Depilacja woskiem

                          Depilacja laserowa to najlepsze co mnie spotkało Już nie muszę codziennie pod prysznicem marnować czasu na golenie całego ciała. Zdecydowałam się na zabiegi depilacji laserowej laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie i to była świetna decyzja. Nie bolało

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Depilacja woskiem

                            też uważam, że depilacja laserowa jest o niebo lepsza niż woskiem. Nie zostawia widocznych śladów, bez podrażnien i wrastających włosków, skuteczniejszaa no i przede wszystkim włoski zostają zniwelowane na zawsze i nie trzeba powtarzać zabiegu co jakiś czas

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Depilacja woskiem

                              Byłam kilka razy na depilacji woskiem bikini i u mnie osobiście metoda ta sie nie sprawdziła. Po pierwsze bolało. Po drugie miałam podrażnienia. Po trzecie mialam wrastające włoski.


                              W koncu wkurzyłam sie i wybrałam sie na depilację laserową i było to z mojej strony o wiele lepsze rozwiązanie bo udało mi sie usunąc włoski skutecznie i na zawsze.

                              Jesli chcecie się wybrać to polecam vectusa:
                              https://depilacjavectus.pl/czy-depil...est-skuteczna/

                              Aktualnie najlepszy laser.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X