Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nasze zawody

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Ja przez ostatni rok pracowałam w sklepie "Żabka" bardzo lubiłam moją prace ale dwa dni temu sie zwolniłam bo fatalne zarobki.Za tydzień zaczynam prace w McDonaldzie-trzymajcie za mnie kciuki trochę sie boje bo wiem że tam jest ogromne tempo pracy.
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
      A ja skończyłam studia o kierunku turystyka i rekreacja,zrobiła kursy na pilota wycieczek i opiekuna koloni, jako pilotka pracowałam wczesniej, a teraz wychowuje synka.
      Od września mam w planach robić studia podyplomowe na pedagogice wczesnoszkolnej i opiekuńczej, a bardzo bym chciała pracować w przedszkolu

      kalka mi sie zawsze marzyła turystyka!
      ALE CI ZAZDROSZCZĘ!

      ja nawet zaczęłam ten kierunek ale zrezygnowałam,
      bo miałam małe dziecko wtedy, dojazdy mnie wkurzały i...troche mi sie nie chciało
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #33
        a ja jestem nauczycielem w szkole specjalnej

        Skomentuj


          #34
          Ja skończyłam Liceum Ekonomiczne, ale z braku innych możliwości pracowałam w sklepie monopolowym i nie było źle, tylko godziny pracy męczące bo do 23 w niedziele i święta także. Teraz nie pracuje, jestem z córką w domu, ale myślę że już czas do pracy

          Skomentuj


            #35
            Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
            kalka mi sie zawsze marzyła turystyka!
            ALE CI ZAZDROSZCZĘ!

            ja nawet zaczęłam ten kierunek ale zrezygnowałam,
            bo miałam małe dziecko wtedy, dojazdy mnie wkurzały i...troche mi sie nie chciało
            Pinklady jeszcze nic straconego, zawsze mozesz zaczac
            Mnie też męczyły te zajęcia w szkole, tu małe dziecko ale jakoś sie udało wspolnymi siłami zaliczać.
            Tylko tak sie zastanawiam co ja teraz po tym będę robiła. Nie wiem moze jakas praca w biurze podrózy albo hotelu. Bo jakbym miala od nowa pracowac jako pilotka i zostawiac małego samego to bym wykitowała chyba
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #36
              Napisane przez lusia1323 Pokaż wiadomość
              Ja skończyłam Liceum Ekonomiczne, ale z braku innych możliwości pracowałam w sklepie monopolowym i nie było źle, tylko godziny pracy męczące bo do 23 w niedziele i święta także. Teraz nie pracuje, jestem z córką w domu, ale myślę że już czas do pracy
              Lusia coś wiem o tych godzianch pracy,tam gdzie ja pracowałam też otwarte jest od 6-23 siedem dni w tygodniu więc w domu zawsze byłam około północy
              Alanek 14.09.2006

              Skomentuj


                #37
                pracownik administracyjno - biurowy ale na dzień dzisiajszy własny biznesik

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  do Marti1986
                  no niestety, ale z czegoś trzeba żyć... ja teraz jestem z Julką w domu, ale chciałabym iść do pracy. Niestety nie jest to takie łatwe: mieszkam na wsi, moi rodzice pracuje, męża mieszkają daleko, a sąsiadka która miała mi małą pilnować miała wypadek i nie może chodzić niestety... a ja już bym "chciała do ludzi"

                  Skomentuj


                    #39
                    szukasz niani?

                    Jak znaleźć dobrą nianię, opiekunkę, gosposię?

                    Skorzystaj z usług profesjonalisty.

                    www.opiekunki.merenda.pl

                    Oferujemy profesjonalny dobór personelu, pomożemy znaleźć dobrą nianie, opiekunkę dla starszej osoby, gosposię. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

                    Wszystkie kandydatki przechodzą rozmowę z naszym pracownikiem (wykwalifikowanym pedagogiem),

                    Wywiad przeprowadzony z kandydatem ma na celu ocenę predyspozycji do pracy, kultury osobistej, pomysłowości w sposobie spędzania czasu z dzieckiem.

                    Dla większej wiarygodności kandydatów, preferujemy osoby z doświadczeniem. Referencje sprawdzamy osobiście.

                    Jesteśmy agencją zatrudnienia (Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, wpis pod numerem 5491), zajmujemy się doborem pracowników domowych (sprawdzenie referencji, ocena kwalifikacji).

                    Agencja Opiekunek MERENDA
                    tel. 796 666 498 e-mail: biuro@merenda.pl
                    Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.opiekunki.merenda.pl
                    nianie, opiekunki, gosposie

                    Skomentuj


                      #40
                      wyuczony zawód niekoniecznie potrzebny

                      Dzień dobry!

                      Nazywam się Ania.Jestem szczęśliwą mamą 2 letniej Mai.Nawiasem mówiąc żywego srebra.Co tu dużo mówić,większość przedszkoli przyjmuje dzieci od 3 roku życia a na brak żłobków można narzekać.Nie wiem czy każda z Was sie zgodzi ale ja mam sceptyczne nastawienie do tych drugich.Wolę te piękne,wesołe,pierwsze 3 lata mojego dziecka spędzić razem z nim.Długo siedziałam i dumałam nad tym co by tu zrobić by być z córeczka a jednocześnie zarobić trochę grosza.I WYMYŚLIŁAM!Konsultantka Oriflame!Fajnie brzmi, ładnie pachnie i przynosi zysk.Na początku nie były to sumy wygórowane,ale teraz nie mam na co narzekać
                      Jestem w domu, niebawem dzięki oriflame otworzę własną,pierwszą działalność gospodarczą,będę zarabiała coraz więcej bo w Oriflame nie ma limitów.

                      CZY SŁYSZAŁAŚ MOŻE O GRUPIE MOJE ORI?JEST TO GRUPA KONSULTANTEK KTÓRA DZIAŁA WG NOWEJ METODY ORINET.DZIĘKI NIEJ MOŻNA ZARABIAĆ PIENIĄDZE PRACUJĄC GŁÓWNIE W INTERNECIE BEZ PRAKTYCZNIE JAKICHKOLWIEK WKŁADÓW FINANSOWYCH.DOSTAJESZ ZA DARMO SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ WWW I ZAPRASZASZ LUDZI DO ŚWIATA ORIFLAME. JA TEŻ MAM TAKĄ STRONĘ.

                      Co jakiś czas są kampanie rekrutacyjne.Teraz jest znowu.Zapis kosztuje tylko 1 zł na rok,są nagrody w Programie Witamy i Lojalnościowym.

                      Jeżeli chcesz dowiedzieć się DUUUUŻO więcej o byciu konsultantką to wejdz na moją stronę internetową www.aniazori.*****************pl i zamów DARMOWE VADEMECUM zupełnie nie zobowiązujące do zapisu.
                      Pozdrawiam
                      Ania
                      www.aniazori.*****************pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: nasze zawody

                        Miałaś dostać umowę, a zostałaś zwolniona? Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej, ponieważ grono pracodawców oszustów rośnie, a pracy brak… W poszukiwaniu uczciwego pracodawcy pomogą wpisy tych, którzy zostali oszukani i przestrzegają nas opisując swoje historie na „dodajoszusta.pl”. Mnie osobiście uchroniły wpisy ludzi przed oszustem internetowym, a jeśli sam zostałeś oszukany to Dadaj swoją historię uchroń innych przed stratą pieniędzy, czasu i nadziei.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: nasze zawody

                          Ja nie mam zawodu, nie mogłam iść na studia z powodu dziecka, a skończyłam liceum. Narazie mąż stara się nas utrzymać, ale generalnie nie widzę zbyt różowo swojej zawodowej przyszłości...

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: nasze zawody

                            Ja swoją pracę znalazłam na stronie http://www.aptekimedyczne.pl/am-web/praca i to kilka dni po uzyskaniu dyplomu W tej aptece pracuję zresztą do dziś i naprawdę nie mam powodów do narzekania. Pensja zawsze jest na czas, w pracy też miła i spokojna atmosfera. Generalnie zdaję sobie sprawę, że kosmosu moim zawodem raczej nie podbiję, ale mnie samą cieszy to, co robię i jestem z siebie zadowolona A to w sumie najważniejsze, nieważne co się robi.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: nasze zawody

                              Ja jestem architektem wnętrz i bardzo swoją pracę lubię Pracuję w dość dużej firmie i zajmuję sie głównie urządzeniem domów jednorodzinnych, czasem biur lub restauracji. Od lipca wróciłam do pracy i muszę przyznać, że brakowało mi jej bardzo, bo kocham to, co robię.
                              Moja prawie dorosła córka


                              Moja wyrośnięta kruszynka

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: nasze zawody

                                Oh.... Kira robisz to co mi się marzyło.Z dwojga złego jestem projektantem tkanin-technik plastyk odziezowy.Pracowałam w zawodzie 3 lata-firma padła a ja zaszlam w ciąze.
                                Potem w wydawnictwie projektowalam kalendarze,a potem synuś dom i własna działalnosc a potem w firmie polsko-niemieckiej(przetwórstwo)wyjezdzam do pracy-przerwa 2 lata na Olke i wracam na wiosne bo mi brak ludzi ,roboty...Ja robiłam juz wszystko chyba bo ciagle te dzieci i dzieci i przez to ze maz na wyjezdzie i babcia co ma 2 lewe rece to zawsze musiałam liczyc na siebie i tak zachaczam sie tu i tam....wszystko dla kasy i zajecia.Bo na emeryture to nie mam co liczyc a zedre z meza


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X